1

@Waslak12 Czyli jednak nie tylko w tamtym momencie xD

4

Dokładnie rok temu na Białorusi wybory wygrał Aleksander Łukaszenka. Ciekawe rzeczy pojawiły się w tamtym momencie na grupkach sympatyzujących z Konfederacją xD


2

@MesQueUnClub_87 Legalise na bluzie, wiadomo pod wpływem zabrało mu się na szczerość xD

0

@klopx W twojej historii brak w sumie nagłego nieoczekiwanego zwrotu akcji... to bardziej wygląda jak coś, co może się wydarzyć.

1

@barcelonaLM @patry295 @macio_944 Tak tylko przypomnę głupotki, które wypisywał na TT.


0

@neeed Nie ma dowodu, że Laporta wiedział o swoich wakacjach.

3

@olek10 Problem w tym, że ludziom można powiedzieć, że w parku następuje rozpylanie monotlenku di-wodoru i są truci, to zaraz podniosą protesty, głupimi łatwo sterować i zawsze będą jacyś anty. Szczepionka na COVID jest tak samo przebadana jak inne leki, nie ma tu nic niezwykłego.

2

@Commandement Sądząc po reakcji tu nie których to pomyślałbym, że do dziś żyją jak Amiszowie, ale jednak postują tutaj, więc...

2

@olek10 No tak zapomniałem - spizeg...

0

@Abominacja Dobrze podsumowane. Hiperbolizacja oraz prowokacja jako ekspresja w sztuce.

0

@Dertinho Sztuka czasem bywa kontrowersyjna i jest to forma ekspresji artysty.

0

Myślicie, że jak PSG z Messim w składzie zagra z Barca w LM, to będzie jakiś artykuł-odpowiedź na "rozdarte serca"?

0

@Michvl Klasyk, oby nie został wywalony, bo pasty czasem wyrzucają :(

0

@ściah A tu się zgodzę. Faktycznie lepiej by to wyglądało, jakbym napisał, że zaraz się ulotnisz, też miałoby to więcej sensu, bo kto zwolni "prezesa". No cóż zwykły żart z lenny facem ;)

4

@MesQueUnClub96 kwestia godzin

0

@Zbyszko z Bogdańca Boli bardziej niż Danusia?

0

@ściah Zdecydowanie wiecej razy widziałem ten drugi przypadek, jak ktoś odchodzi to raczej wypalenie i potrzebujesz czasu, a nie marnych srebników ;) ale co kto lubi.

8

Większość ma ból tyłka o to, że Laporta wziął urlop. Przypominam tylko, że to normalna praktyka na etacie, by wybrać zaległy urlop, jak zaraz Cię zwolnią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@darek60 Za "wzór" w tym kierunku już się podaje totalitaryzmy Orbana i putinowską Rosję, także ten... niektórym widać tęskno do takiego systemu.

0

@Criss18Barca Mój typ to De Jong, zarabia dużo a w porównaniu do Ajaxu to cień.

10

@Roobo Domagano się wietrzenia szatni, a tym czasem nastało wietrzenie LR ;)

2

@PatrykBarcelona Przecież Luis już ma gotową wymówkę, że roku nie sprecyzował... róbcie screeny.

0

@david89 Dziękuję za merytoryczną i cenną uwagę.

1

@Kusco15 Raczej normalne, że jak ktoś inwestuje to chce mieć profit.

3

@Commando Na moje to 50%, albo zostanie, albo odejdzie.

0

@Keson W sumie fajny argument obusieczny. Chciało się zrobić superligę, a gdy ona powstaje to wielki płacz.

3

@KORTIS Rzeczywistość.

0

@tobiasson92 Ostatnim razem jak pamiętam, za przejechanie na czerwonym świetle było 500 zł. Rozumiem, że każde czerwone światło, gdzie nikogo w sumie nie przetarłeś, nie uszkodziłeś, czy nie potrąciłeś wygrywa sprawę w sądzie, bo jaka to szkodliwość przejechać "wyimaginowaną linię", kiedy nikomu nic się nie stało i zmiejszają to do 50 zł? Ehh, dobra kończe bo czytanie tych głupot jest straszne, oby te mandaty podnieśli, tylko tyle powiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?