kremowka2137
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2021
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nano22 To co powinniśmy zrobić by nie wpadać w jego gierki?
0
@derlysy1979 Wyborcy Kukiz teraz: "Panie Pawle nieeeeeee"
1
@Comentateiro Amazonia to są płuca i to bardzo dobrze obrazuje, pewne zjawisko czyli:
- jaką masz lodówkę?
- białą
- jaki jest śnieg?
- biały
- co pije krowa?
- mleko
W sumie to wodę, a płuca nie produkują tlenu, tylko go zużywają, co ma sens, że są płucami. Tlen głownie pochodzi z oceanów (nawet do 80% według niektórych szacunków): https://www.gospodarkamorska.pl/ile-tlenu-pochodzi-z-oceanu-drugie-pluco-planety-wideo-51239
0
@kuz Słabsze kluby właśnie sprzedaja swoich najlepszych, chyba czas przyzwyczajać się, że nie jesteśmy już topką.
1
@Nano22 Już drugi raz widzę, jak piszesz, że "coś jest źle" ale nie widzę jak niby powinno być, by było dobrze. Poprzednio było z ustrojem...
0
@kuba1794 Gdybanie, duże pieniądze mogły by tez wpłynąć rozleniwiająco na szukanie optymalizacji.
1
@Kgorecki2500 Raportu NIK też nie uznali, PMM jasno dał do zrozumienia, że on się z wynikiem kontroli nie zgadza i marnotrawienia środków na wybory nie było.
11
@QuiqueSetien1958 Historia ala Luis Salvano
0
@michal26 No ale to przecież na poprzednich zasadach też by nie bylo TVPiS, jak PiS nie ma wiekszości, zawsze rządząca partia obsadzi swoimi rządową telewizję.
0
@FCMichalo No tak było z Bodnarem, nie mogli wybrać, a on po swojej kadencji pełnił funkcję, chyba głosowali, żeby t ozmienić.
1
@barcelonaLM Ta procedura bardzo przypomina sposób wybierania RPO, tylko chodzi jak rozumiem o skład KRRiT, nie wiem czy to jakkolwiek zakończy TVPiS póki rządzi PiS.
0
@Barcaa12 Mistrz LM dominuje mistrza LE, kto by pomyslał,
3
@Kielakowy Jak się Polaka nie bije to mu wątroba gnije, czy jakoś tak.
0
@Piernik Ale chyba większość nie ma pretensji za lex anty-TVN, bo zapowiadali, że tak będą robić, tylko o sytuację z przesunięciem na 2 września posiedzenia?
To my się mamy zastanowić, kto ma iść na wybory?
3
PAD miał ciekawe spojrzenie na sprawę jeszcze w 2012, jak to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia:
3
@Nano22 O wielki mądry Panie jakiż to ustrój powinien panować, by nie dało się w nim oszukiwać i łamać zasad przezeń nałożonych, pyta Cię mała biedna kremóweczka.
1
@Kgorecki2500 Odruch, ale transparentność level TOP.
0
@RonnieVEB Generalnie to nic, albo zerwać kontrakt i płacić odszkodowania (nie stać nas), a każda inna operacja wymaga zgody piłkarza.
0
@Azi Chyba status prawny jest taki, że nie jest nielegalna, ani legalna - taka szara strefa. Napewno nielegalne jest czerpać korzyści z czyjegoś nierządu, a więc być alfonsem. Kto jest alfonsem Kukiza, to już sobie sami Państwo dopowiedzcie.
0
@Johnson Nie zaczynajmy Korwin-Shitu, że demokracja to najgorszy system. Mogę wymienić 3 gorsze. To co zrobiono, to zwykły przekręt i nadużycie władzy i system nie ma tu nic do tego, bo niezależnie co nim będzie można wykonać takie nadużycie. Problem jest taki, że nikt tego pewnie nie bedzie ścigał (nie mówiąc o karaniu), ale w systemach które w zamian proponuje Korwin też by tak było jesli nie gorzej, bo centralizują władze.
0
@Walker Zależy dla kogo ;)
1
@zmiter912576 To możesz ścierkę prać w pralce z innymi rzeczami jak pisalem. Do okularów wlaśnie zalecana jest mikrofibra.
0
@LeoMessi1994 Jajca to będą jak Tebas się ugnie xD
20
Ciężko się nie zgodzić
https://x.com/KorolukM/status/1425501256517304321
1
@Jakchcesz Może nie będzie dziadem i da nam 40 rat 0%
1
@Kgorecki2500 Laporta patrzył na Busiego, Roberto i Albę, a Pucz w kamerę, która to nagrywa. Tak było, nie zmyślam.
0
@chavez Stosunek jakość/wynagrodzenia i tak uważam za fatalny, nawet jak jesteśmy w TOP 8 zarobkowym, bo wątpie, że jesteśmy w TOP 8 najlepszych klubów na ten moment.
3
A tak przy okazji w temacie. Wiedzieliście, że 14 lat temu, 11 sierpnia rozpadła się inna koalicja rządząca?
2
@derlysy1979 Okaże się, że Kukiz od początku był pro PiS tylko chce więcej kaski lub gwarancji przyspawania do koryta. Ha tfu!
3
@Joe_Pesci To trochę jak tu, zaraz ktoś na kogoś wyciąga screeny.