4

@Commando To już Barto nie jest człowiekiem Floro, tylko Lapcio? Pogubiłem się w tym uniwersum.

0

@tobiasson92 Jeżeli wysokość mandatu jest regulowana prawnie, to jak sędzia przyzna niższą kwotę, skoro taką wyznacza prawo? Sędzia moze tez operować tylko prawnie przyjętymi widełkami lub anulowac mandat całkowicie jeśli nie jest przyznany słusznie.

0

@tobiasson92 Drogówka nie pałuje kobiet na protestach... ale rozumiem uśmieszek na końcu, w sumie nie wiadomo, co nie?

0

@tobiasson92 Nie ma absurdu, tylko wiadome, że to uderzy po kieszeni, mimo, swojej "uchronności", więc jest typowy płacz.

0

@tobiasson92 jak zwiększyć zatem nieuchronność? Bo jak na moje to się nie da bez ponoszenia wysokich kosztów.

1

@tobiasson92 To o co płaczesz, że je podwyższają, skoro ich i tak nie egzekwują, więc jak ciebie to podniesienie i zamach na Twoją wolnośc nie dotyczyło, tak dalej nie będą ciebie dotyczyć, nadal nie bedziesz ponosił tego wysokiego mandatu, tak jak nie ponosiłeś niskiego?

0

@tobiasson92 Oczywiście, że jest to nie prawda, jeśli kara za śmiecenie będzie powiedzmy 10.000 zł to będzie o wiele mnij papierków na ulicy, bo po co ryzykować - wysokość tez odstrasza, bo może akurat trafić na ciebie.

0

@tobiasson92 Gdzie tu jest populizm, bo nie ogarniam.

0

@Bobo25 I znaleźć hajs na nowego trenera. Co też może być w sumie łatwe, bo przyjdą tu tylko trenerzy na poziomie Setiena. Nikt poważny tu nie przyjdzie w połowie sezonu.

2

@DonAndrzejos Twój słownik w telefonie zamienił słowo "mizerny" na "misterny".

0

@Bobo25 No to nadal go nie zwolni po 4 meczach, czy po sezonie, tylko kontrakt naturalnie wygaśnie.

5

@rafik300010 Nie zwolni go nawet w przypadku spadku. Nie ma na to hajsu.

1

@Kgorecki2500 Z tego co wiem to pośrednio kibice dali mu ten kontrakt wybierając Bartomeu. Może więc niech buczą na siebie i swoją głupotę zaślepieni tryplecikiem? Ha tfu!

2

@Odcinkowy To fundusze unijne bye bye na zawsze xD
A tak z drugiej strony, ciągle nie rozumiem czemu katolicy uzurpują sobie prawo do tego jak ktoś obcy ma żyć,. Niech sobie ustalają takie zapisy sami na siebie, a nie na obcych ludzi.

2

@Janas11224 1. Uważam, że nikt mu nie da tyle ile zarabia w Barcy.
2. Normalne, że jak go obrażają to ma być prawo zdenerwowany, tez byś był.
3. Nie rozumiem o jakim szacunku mówimy, skoro on zarabia tyle ile przewiduje kontrakt. Z tego co pamiętam kontrakt podstwił mu do podpisania Barto, a tego wybrali kibice (dokładniej socios), więc może mieć wkurw do siebie, a nie w około?

0

@Janas11224 Zarabiając dużo? Już to widzę.

1

@Coutinho007 Przejrzałeś mnie...

3

@Janas11224 Już widzę jak ty obniżasz pensje w pracy, bo firmie się źle wiedzie xD komentarz wyciągniety z miejsca gdzie słońce nie dociera.

4

Co wam powiem, to wam powiem, ale wam powiem...

0

@maroon Messiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@klopx Jego kontrakt przeczy twym odważnym słowom przyjacielu.

4

@Pawel13sz "Busquets to część planu wywierania presji na Tebasie, spoko luz wiadomo, że kapitanów wtajemniczyli". Takie będą tłumaczenia, wait for it...

0

@Malina1994 No chyba nie.

0

@yzyr Każdy klub zmiejszał bo był powyżej progu narzuconego na ligę...

0

Laporta, od bohatera do zera. Jak zniszczyć legende 6 pucharów w 6 miesięcy. La Rambla special edition.

0

@Kacper1998 Był wywiad, że kocha Barce i by mógł, więc zweryfikujemy.

0

@kubaa2002 Wiadomo wierzmy w to co mówi Laporta xD

0

@Arczek2001 https://insidersport.com/2021/05/19/fc-barcelona-secures-e500-million-goldman-sachs-loan/

Przecież pożyczyli 500 melonów, to nie problem, że w Barcy nie ma hajsu, tylko liga nakłada limity w związku z sytuacją pandemii (troszczy się o klub za kluby, żeby nie wpadły w spirale niewypłacalności). Od Laporty dosłownie nic nie zależy on ma tyle do gadania co ty i ja xD

1

@sebasek99 Chcialoby się rzecz 5head, ale bardziej 2head xD

0

@Arczek2001 XD????? Nic od niego nie zależy, na nic nie ma wpływu, dryfuje, on ma jaja, ale to są jaja jak berety xDDDDDDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?