5

Donald Tusk wypowiedział się na Twiterze o sytuacji koalicji rządzącej po ostatnich wydarzeniach w Sejmie. Moim zdaniem bardzo trafnie, to chyba początek końca.


0

@zmiter912576 Możesz uprać w pralce (zakładam, że to z mikrofibry) z innymi rzeczami pod kolor, tylko bez płynów do płuknia czy zmiękczających. Suszysz gdzieś w cieniu.

1

@JokerforBarca Dokładnie on tylko chciał grać z Messim.

1

@Joe_Pesci Ewentualnie będzie rzucał hajsem w puchar aż go wygra.

0

@Nazio87 Skąd ten pomysł?

0

@Odcinkowy Nie zmieniam, tylko pytam, jest kogoś warta, a jest też kogoś nie warta?

3

@macio_944 W tym przypadku to #MimoWszystkoPis #POKradłoDlaSiebie

0

@Odcinkowy To odnosząc się do zmodyfikowanej wersji, a kogo nie jest warta?

1

@korolocik Takim argumentem możesz odbić wszystko, brakuje jeszcze tylko "Chyba Ty" i "Twój stary", naprawde wysoki poziom. @Ratamahatta ma rację, gdyż trzeba zrozumieć, że nie rozchodzi się tu o TVN, tylko istnieje realnie szansa, że TVN będzie pierwszy, a potem wezmą się za inne stacje, które nie głoszą rządowej linii przekazu.

Generalnie brzydzę się argumentem równi pochyłej, ale jest to realne zagrożenie w tym przypadku.

3

@Odcinkowy "TVN to jest partia mem" Co ??? xD

0

@DonAndrzejos No moim zdaniem, to że nikt na internetowym forum nie poradziłby sobie lepiej legitymizuję tę władzę w ch... znaczy po całości.

0

@Survier Gwiazdy TVN kontra ... Lepsze niż klasyk.

4

@tobiasson92 Skoro ich głosy nic nie zmieniają, to niech dadzą zagłosowac kolegom ze skrzydła narodowego zgodnie z ich sumieniem. Przecież wiadomo, że Ci chętnie przykleiliby się jak nie powiem co do podeszwy PiSu.

0

@tobiasson92 Odebrałbym mu prawo do wypowiadania się, bo i tak nie ma nic ciekawego do powiedzenia - idźmy tą żelazną logiką...

0

@QuiqueSetien1958 Czemu założyłeś konto z trenerem, który w sumie z niczego nie zasłynął i za 5 lat nikt o nim nie bedzie pamiętał, akurat teraz?

0

@Borneo Najprawdopodobniej mierzą to ilością wirusa w wydzielinie. Np. HIV można zarazić się przez ślinę, ale żeby szansa na to była większa niż uderzenie w głowę przez oderwane skrzydło samolotu, musiałoby się przyjać kilka litrów sliny od nosiciela. Jak wiadomo jesli są przeciwciała wywołane szczepieniem, to wirusa siłą rzeczy będzie mniej.

I jak coś nie musisz mi tłumaczyć bo ja się z tobą zgadzam, śmieszy mnie argument, że to rząd wszystko blokuje, a nie antyszczepy.

0

@vangoor @macio_944 A w ogóle dobry ten cały Cuccittini? Jest jakaś jego kompilacja na yt? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

18

4 dni w serwisie Luis już założył drugie konto i liże sam siebie.

1

@Barca1992 xD rząd stara się trzymać w ryzach rozprzetrzenianie wirusa, a jak pokazują badania jakimś dziwnym trafem częściej przenoszą go antyszczepionkowcy.

1

@AmigoBlancos Oni nie tylko wyszli z grupy, ale z całych igrzysk

4

@marcin000019 Tu nie chodzi o TVN, ale niebezpieczny precedens.

0

@Tuc No to jest odpowiednik tutejszych "wywieraczy presji". Myślałeś, że EIF-owie są tylko tutaj?

3

@shinthps znaczy Messi zakończył żałobę, ale niektórzy userzy nie?

3

@ściah Prowokacja... Moderacja zróbcie coś z tym... ;)

0

@RMS Nie wyszło z Neymarem, może uda się z Messim.

0

@maroon Po "Jesli Legia awansuje" autentycznie spodziewałem się kasowania konta...

0

@V e B 96 Dobre to są ziomki co tu piszą, że 30 to jakiś losowy numer xD

0

@Colon Jak dla mnie to po prostu schody xD

0

@pt9 Wykupić i rozwiązać.

0

@Lionel_Messi10 Wszystko zostało w PSG

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?