kremowka2137
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2021
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Donald Tusk wypowiedział się na Twiterze o sytuacji koalicji rządzącej po ostatnich wydarzeniach w Sejmie. Moim zdaniem bardzo trafnie, to chyba początek końca.
0
@zmiter912576 Możesz uprać w pralce (zakładam, że to z mikrofibry) z innymi rzeczami pod kolor, tylko bez płynów do płuknia czy zmiękczających. Suszysz gdzieś w cieniu.
1
@JokerforBarca Dokładnie on tylko chciał grać z Messim.
1
@Joe_Pesci Ewentualnie będzie rzucał hajsem w puchar aż go wygra.
0
@Nazio87 Skąd ten pomysł?
0
@Odcinkowy Nie zmieniam, tylko pytam, jest kogoś warta, a jest też kogoś nie warta?
3
@macio_944 W tym przypadku to #MimoWszystkoPis #POKradłoDlaSiebie
0
@Odcinkowy To odnosząc się do zmodyfikowanej wersji, a kogo nie jest warta?
1
@korolocik Takim argumentem możesz odbić wszystko, brakuje jeszcze tylko "Chyba Ty" i "Twój stary", naprawde wysoki poziom. @Ratamahatta ma rację, gdyż trzeba zrozumieć, że nie rozchodzi się tu o TVN, tylko istnieje realnie szansa, że TVN będzie pierwszy, a potem wezmą się za inne stacje, które nie głoszą rządowej linii przekazu.
Generalnie brzydzę się argumentem równi pochyłej, ale jest to realne zagrożenie w tym przypadku.
3
@Odcinkowy "TVN to jest partia mem" Co ??? xD
0
@DonAndrzejos No moim zdaniem, to że nikt na internetowym forum nie poradziłby sobie lepiej legitymizuję tę władzę w ch... znaczy po całości.
0
@Survier Gwiazdy TVN kontra ... Lepsze niż klasyk.
4
@tobiasson92 Skoro ich głosy nic nie zmieniają, to niech dadzą zagłosowac kolegom ze skrzydła narodowego zgodnie z ich sumieniem. Przecież wiadomo, że Ci chętnie przykleiliby się jak nie powiem co do podeszwy PiSu.
0
@tobiasson92 Odebrałbym mu prawo do wypowiadania się, bo i tak nie ma nic ciekawego do powiedzenia - idźmy tą żelazną logiką...
0
@QuiqueSetien1958 Czemu założyłeś konto z trenerem, który w sumie z niczego nie zasłynął i za 5 lat nikt o nim nie bedzie pamiętał, akurat teraz?
0
@Borneo Najprawdopodobniej mierzą to ilością wirusa w wydzielinie. Np. HIV można zarazić się przez ślinę, ale żeby szansa na to była większa niż uderzenie w głowę przez oderwane skrzydło samolotu, musiałoby się przyjać kilka litrów sliny od nosiciela. Jak wiadomo jesli są przeciwciała wywołane szczepieniem, to wirusa siłą rzeczy będzie mniej.
I jak coś nie musisz mi tłumaczyć bo ja się z tobą zgadzam, śmieszy mnie argument, że to rząd wszystko blokuje, a nie antyszczepy.
0
@vangoor @macio_944 A w ogóle dobry ten cały Cuccittini? Jest jakaś jego kompilacja na yt? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
18
4 dni w serwisie Luis już założył drugie konto i liże sam siebie.
1
@Barca1992 xD rząd stara się trzymać w ryzach rozprzetrzenianie wirusa, a jak pokazują badania jakimś dziwnym trafem częściej przenoszą go antyszczepionkowcy.
1
@AmigoBlancos Oni nie tylko wyszli z grupy, ale z całych igrzysk
4
@marcin000019 Tu nie chodzi o TVN, ale niebezpieczny precedens.
0
@Tuc No to jest odpowiednik tutejszych "wywieraczy presji". Myślałeś, że EIF-owie są tylko tutaj?
3
@shinthps znaczy Messi zakończył żałobę, ale niektórzy userzy nie?
3
@ściah Prowokacja... Moderacja zróbcie coś z tym... ;)
0
@RMS Nie wyszło z Neymarem, może uda się z Messim.
0
@maroon Po "Jesli Legia awansuje" autentycznie spodziewałem się kasowania konta...
0
@V e B 96 Dobre to są ziomki co tu piszą, że 30 to jakiś losowy numer xD
0
@Colon Jak dla mnie to po prostu schody xD
0
@pt9 Wykupić i rozwiązać.
0
@Lionel_Messi10 Wszystko zostało w PSG