kumaczaczi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sokółka
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
coraz lepszy i casilasa robi jak chce :)
0
Krolewskikibic
sam wiesz jak to sie skonczy pozniej przewaga wzrosnie do 5 pkt i tez bedziecie tak biadolic ile mozna ;]
0
Witaj Ibi. Mam nadzieję, że będziesz dobrze grać
0
a po co na lawke on?
0
Pogrom chłopie ale trzymajcie poziom to moze w europejskich zagracie ;p
0
rav zgadzam sie ;p i oby to jak najdluzej sie trzymalo coraz to nowe rekordy:D
0
Ja tez popieram zawsze to kilka groszy wpadnie ;p
0
ROMA
0
NIE PODLIZUJ SIE BO I TAK TU DLA CIEBIE NIE MA MIEJSCA
0
A niech idzie ten alves jak ma taki stosunek to elo
0
kamisdem czy jak ci tam haah higuain lepszy od villy no prosze? Pokaże ci jak to będzie wyglądało:
Valdes-Casillas 1-0 gdyż wiemy że casillas od dawna puszcza babole i jest cieniem piłkarza który był kiedyś
Abidal-Marcelo 1-1
Pique-Pepe 2-1 Pique gorszy od pepe no skad ty to bierzesz?
Puyol-Carvalho 3-2
Dani-Ramos 4-3 Tu daje remis choć z przewagą daniego
Mascherano-Khedira 5-3
xavi-Xabi 6-3
Iniesta-Ozil 7-3
Messi-Ronaldo 8:3
Pedro-Di Maria 9:3
Villa-Higuain 10:3
Wynik w tych derbach 3:1 dla barcy Nie wiem kto strzeli ale wiem ,że tyle będzie i to barca pierwsza trafi a real strzeli w końcówce honorówke :)
0
tomreal zabierz ten swoj tyleczek stad i kibicuj z sezonowcami swoim
0
i tak będziesz grzał ławe więc sie nie jaraj chłopie
0
co roku w gazetach podbno macie wygrac i co z tego ? ja sie nie przejmuje i 5:1 dla barcy :)
0
Białystok może?
0
NIE!
0
Kuba1899
Wg mnie masz jakiś kompleks związany z komentowaniem komentarzy ludzi chłopak wyraził opinie ? Starczy jego sprawa po co w ogóle to komentujesz..
0
a gdzie jest rondelninho?
0
Ja tradycyjnie piszę z koziej wólki i serdecznie pozdrawiam cule a muerte
0
Ja pisze tradycyjnie z koziej dupki
Może dajmy 100 od razu po co w promocyjnej cenie kupowac ?
0
Ja tradycyjnie pisze z Polski i nie mam odniesienia do tej sytuacji
0
No jakby ze skutecznoscia bylo lepiej to bym sie z panem zgodzil a tak to nie :)
0
pawlo93 żę tak powiem skromnie i nieprzyzwoicie sra nie przyjdzie.
0
u ale to wygląda ;/
0
Teraz pedro bedzie szalal
0
no ja też po wypowiedzi pani kasi spadlem z krzesla ;D
0
NIE!
0
justFCB
ja sie dziwie dlaczego jeszcze ciebie tu nie zbanowali bo lubisz napinać zauważyłem nie poraz pierwszy..
0
Liga hiszpańska i Liga Mistrzów. Na tym polu nie osiągnąłem jeszcze niczego. Ale myślę, że z Barçą mam na to duże szanse.
Nie duże tylko ogromne bo wszyscy wierzymy w ten sukces w tym roku ;)
0
messi w tym roku nie ma szans ale i tak jest najlepszy :p