0

kavulo? chyba :> mourinho nie wie co zrobić zobaczymy mecz podobno barca-arsenal :) i licze tym razem na gładkie zwycięstwo na san siro ,a u nas niech sobie zagra 2 garnitur :)

0

Te drewno ? precz!

0

iniesta zaszaleje na santiago oj zaszaleje ; )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?