0

jak wam sie podobaja te zielone to ja nie wiem jaki wy gust macie;>

0

to chyba cesc jest blizej niz mi sie wydaje ;d

0

ADIOS!

0

haha fajne kurteczki :D

0

No wreszcie brameczki bede z napadu bo ibra tego nam nie da;)

0

Dla mnie larsson to ta nasza siodemeczka ;p

0

ahhaha na tym linku teraz jakie czubki ;d

0

rafci00 co opowiadasz? z palca bierzesz te argumenty chyba CESC najlepszym pomocnikiem? śmiechu warte Xavi, Iniesta owszem od nich może sie uczyć jak grają najlepsi pomocnicy na świecie bo to oni nimi są.. Ale jak już miałbym być szczery to tego cesca wogole w barcie nie widze wolałbym zobaczyć Gourcuffa z bordo!

0

55 mln to chyba jakis zart?

0

nalezy mu sie ^

0

sev3nd4ys

Ludzie po co wam ten torres? bez przesady moze wystawimy cala jedynastke napadziorow co ?

0

Eh jaka szkoda

0

No to strzelaj może tak ibra na szpicy bo i tak jako napadzior sie nie sprawdzi u nas;>

0

veb4ever? rly? moim zdaniem villa-messi-ibra niestety;)

0

haahha leże tak napewno grande real kupi ibre...

0

Peniu chyba tak ,Henry napewno juz musi odejsc dzieki za wszystko heniu. i powodzenia.

0

el raton w pelni zgadzam sie co do ibry i cesca:)

0

Byc moze ale to nie zmienia faktu ze albo ibra sie obudzi albo w nastepnym sezonie bedzie ciezko..

0

blaugrana ? Defensywny jak tu nizej kolega napisal od czarnej roboty jest:)

0

barcacam wiem ze yaya to zaden wirtuoz ;) no ale ktos inny moim zdaniem by sie przydal kasa i on za czesia to bylo by to

0

blaugrana ? Zeby ktos stawial na yaye to musialby byc mourinho on lubi defensywny styl pep watpie :) . U ryjka malo gral i teraz malo gra.

0

nie widzimy:>

0

Widzialem No przyznam ma momenty gry gdy imponuje. Nie przepadam za nim i tyle.

0

niestety villa zostaje..

0

blaugrana pokazal to w meczu z interem strzalami z polowy ^^

0

Lmessi osiagnij? Okey jakby barca mnie wykupila dajmy na to siedzac na lawce a on to robi bo to jest przeciez zmiennik nie podstawowy grajek;) moge siedziec na lawie dostawac hajs i zgarniac tytuly^^. Toure zegnamy!

0

justFCB

No wlasnie widze.Moze pojsc z toba do poradni jakiejs??

0

Po co nam Toure? Mamy Sergio , S.Keite ktory jest od niego lepszy^^

0

justFCB co to ma znaczyc :> masz jakis kompleks widze^^

0

a ja moge smialo powiedziec sprzedajmy tego toure i wezmy za niego czesia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?