kumaczaczi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sokółka
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Janek_centrum Chamakh bedzie w arsenalu wiec nie ma co marzyc: )
0
Van Gaal niech teraz zrobi cos dla barcy i wygra z interem
0
MADRID CARBON SALUDA CAMPEON !
0
ZA SLABIUTKI IDZ DO MILANU
0
http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2010/05/15/1925811/rumours-of-valencias-stars-leaving-are-becoming-a-reality tak z innej beczki ; d
0
pogon mistrzem polski ?? cos ci sie pomylilo pogon gra w pucharze polski ;) Ale i tak dostanie bęcki od jagi
0
KRZYZYK NA DROGE:)
0
no no tylko arsenal w 2006 wyrzucil wiecej w swiat ludzi ;d
0
zawszezbarca
kogos napewno kupimy:)
0
ale villa z uwaga patrzyl co mowi messi na tej focie widac to ;d
0
Havret 100 procent racji.Żegnaj Zlatan. Za wysokie progi.
0
Co do tego suareza z kupnem go do valenci to plota ale z villa to juz nie tak uwazam wkoncu musi do nas przyjsc !
0
ile bym dał żeby to nie była plotka... jestem jak najbardziej ZA !
0
brawo!
0
syzbowiec
Ja nie mam nic przeciwko żeby liga hiszpańska szła w strone ligi szkockiej liczy się zwyciestwo barcy w sezonie : )
0
oby nie
0
haha że tak powiem do tej fotki pasowałby faken messiego do mourinho ; d
0
A ja za toba nie
0
Jak zobaczylem ze judasz tam cos probowal zeby nie odsyla tego zyda to myslalem ze mnie strzeli nigdy wiecej na CN. Abidal ich by tam pogonil szkoda ;d
0
Zawsze dla mnie byles wrogiem i nie tylko dla mnie. Przez ciebie kariere trenerska musial skonczyc dobry sedzia no ale. Zycze ci porazki w finale 3:0
0
dziwne te stroje ;d
0
Jeżeli mam tu coś napisać pozytywnego to niech będzie brawo pique gdzie messi nasz? Co on wczoraj robił oprócz jednego strzału nic wiecej no szkoda bo tylko biegał za bardzo sie nie zaangażował czas na ligę. TRZYMAJMY KCIUKI ZA BAYERN
0
real na remis i 4 pkt :)
0
InterNazionale? Wiesz co pewnie jakbyscie nie wygrali tego meczu nawet bys tu sie nie zarejestrowal ale popatrz na wasze wszystkie bramki to byl sam fart... Wesliego bramka waldek juz ja mial przy nodze Zobaczymy na CN.
0
2:0 na CN i po interze dziekuje wierze. I wszyscy uwierzmy.
0
ten człowiek niech sie nie wypowiada na temat barcy proszę..
0
niech on lepiej z tego madrytu odejdzie jak co roku a nie spina :)
0
Eto eto eto.. Najpierw strzel potem mów w interze nie istniejesz. taka jest prawda żyłeś z podań iniesty i xaviego.
0
Bulik ? villareal trudne warunki moim zdaniem sevilla już jest mocniejsza czy deportivo:)
0
mój typ to 2:0 ale co do tych kontuzji to tylko na plus dla nas;)