kumaczaczi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sokółka
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lopezinho88 wiem ale to bylo od tak powiedziane ze jak jest taki madry ciekawe co by zrobil
0
to niech on wystartuje jak taki jest
0
nie w dlugich bedzie wygladal po 1 brzydko d;
0
mam sie cieszyc czy nie?:D
0
dawid10 nie rozumiem z tym torresem po co tu on ? nie ma szans na to di mari tez taki grajek wolalbym misimovica z wolsfburga
0
@metzger
Atletico podobno sklada na niego oferte :)
0
socios16 a po co tu torres?
0
troche was nie rozumiem z tymi wyjazdowymi dla mnie po prostu wyjazdowe zawsze jakis badziewny tzw "wiesniacki" kolor i tyle.
0
JimMorrisonFcb no a ile ta telenowela moze sie toczyc co okienko letnie jest tekscik yaya zostaje / yaya ucieka no wiec fakt jest dobry no ale nie musimy nikogo trzymac na sile i moze bd wiecej gral w swoim nowym klubie . Dla mnie Sisoko jest jego godnym nastepca
0
brawo victoruś : p
0
boże nie przesadzcie placzecie po jakims rezerwowym fakt jest dobry ale to tylko tyle . Zegnaj i witamy sisoko
0
dlaczego nie przyjelismy tej oferty na co laporta liczysz? to cos ma byc nasza 9 zdecydowanie nie
0
cracker a ty bys nie chcial siana?:>
0
a ile wy chcecie za niego wielki i mi talent
0
i po co to reklamujesz idź na strone rm.pl reklamować
0
Henrique wraca z wypozyczenia i pewnie go zegnamy :)
0
Nie po co trzeba zeby zostal w barcelonie na sezon wyprobowac bo bedzie jak z henrique
0
trzeba dac mu szanse zawsze ktos na lawe sie przyda : )
0
dla mnie na tak ;)
0
Ja już o tym panu nie bede wpominal ;)
0
może dać pistolet i po kłopocie?
0
Marco87 nie wiadomo co bedzie z tym keirrisonem henrique na wylocie:)
0
za 21 moga jego buty kupic
0
hehe borys swieta prawda:)
0
fabri come come fabri!
0
chyba wole tego ferrera od rosselka
0
Jeffren wlaczony znowu :p
0
panu juz podziekujemy moim zdaniem jeszcze ten sezon przesiedzi i zegnamy wielkiego czarodzieja ;)
0
tez wole gurkufa!:D
0
jiM czy ja wiem czy takie plotki poprostu yaya ma dosc lawy tez