0

lopezinho88 wiem ale to bylo od tak powiedziane ze jak jest taki madry ciekawe co by zrobil

0

to niech on wystartuje jak taki jest

0

nie w dlugich bedzie wygladal po 1 brzydko d;

0

mam sie cieszyc czy nie?:D

0

dawid10 nie rozumiem z tym torresem po co tu on ? nie ma szans na to di mari tez taki grajek wolalbym misimovica z wolsfburga

0

@metzger

Atletico podobno sklada na niego oferte :)

0

socios16 a po co tu torres?

0

troche was nie rozumiem z tymi wyjazdowymi dla mnie po prostu wyjazdowe zawsze jakis badziewny tzw "wiesniacki" kolor i tyle.

0

JimMorrisonFcb no a ile ta telenowela moze sie toczyc co okienko letnie jest tekscik yaya zostaje / yaya ucieka no wiec fakt jest dobry no ale nie musimy nikogo trzymac na sile i moze bd wiecej gral w swoim nowym klubie . Dla mnie Sisoko jest jego godnym nastepca

0

brawo victoruś : p

0

boże nie przesadzcie placzecie po jakims rezerwowym fakt jest dobry ale to tylko tyle . Zegnaj i witamy sisoko

0

dlaczego nie przyjelismy tej oferty na co laporta liczysz? to cos ma byc nasza 9 zdecydowanie nie

0

cracker a ty bys nie chcial siana?:>

0

a ile wy chcecie za niego wielki i mi talent

0

i po co to reklamujesz idź na strone rm.pl reklamować

0

Henrique wraca z wypozyczenia i pewnie go zegnamy :)

0

Nie po co trzeba zeby zostal w barcelonie na sezon wyprobowac bo bedzie jak z henrique

0

trzeba dac mu szanse zawsze ktos na lawe sie przyda : )

0

dla mnie na tak ;)

0

Ja już o tym panu nie bede wpominal ;)

0

może dać pistolet i po kłopocie?

0

Marco87 nie wiadomo co bedzie z tym keirrisonem henrique na wylocie:)

0

za 21 moga jego buty kupic

0

hehe borys swieta prawda:)

0

fabri come come fabri!

0

chyba wole tego ferrera od rosselka

0

Jeffren wlaczony znowu :p

0

panu juz podziekujemy moim zdaniem jeszcze ten sezon przesiedzi i zegnamy wielkiego czarodzieja ;)

0

tez wole gurkufa!:D

0

jiM czy ja wiem czy takie plotki poprostu yaya ma dosc lawy tez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?