0

A real to taki sklep

0

zawsze go lubilem i bede nadal lubic powodzenia guddy

0

Mam nadzieje ze po sezonie do nich dolaczysz bo tu miejsca dla ciebie nigdy nie bylo i nie bedzie.

0

przepraszam dopiero wszedłem do domu ile jest?

0

NARA DREWNO NIKT NIE BEDZIE PŁAKAŁ

0

to zaszalał

0

najlepszego maxiu :)

0

a jak moze byc inaczej?:D

0

to ja za niego nawet moglbym zaplacic :D

0

no wreszcie :)

0

TAK TAK TAK! dzieki jego golom milan byl na pozycji 3 w tamtym sezonie :)

0

nie rozumiem dlaczego to ma byc zlym posunieciem bedzie kasa i bedzie np boriello na lawe :) a on taki slaby nie jest gra jak ibra w tamtym sezonie starczy jak na zmiennika :). Nie ma co innego robic tylko kwitek dla tego pana i ADIOS!

0

2 krotnie ten sam błąd ;) "Powrót na Camp Nou jest dla mnie czymś wyjątkowym. To jeden z moich ulubionych stadionów na którym mogłem cieszyć się grą przez fanami Barçy." powinno być po mojemu przed fanami Barcy :)

0

Ej ej w ostatnim zdaniu jest coś nie tak "byłym piłkarzem Barçy, Gabrielem Milito."

0

brać

0

realgol

to najlepszy na swiecie sam sobie zaprzeczasz jak jest najlepszy to powinien trwac wiecej. Leo na prezydenta :d

0

no wlasnie piszecie jakby on juz przeszedl jeszcze nic nie wiadomo jak dojdzie to do skutku bede wniebowziety.

0

A może trochę szacunku co? Kolejny taki tekst równa się z banem - by mod

0

Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie

0

paulittos

nie wiedza tak ale jak jest fanem villi to powinien znac sie na lidze hiszpanskiej troszku?;>

0

Super Yaya jesteś wielki mam nadzieje ze kiedyś wrócisz!

0

Villa_7

tez wlasnie zauwazylem to chyba chlopiec nie wie co to super puchar hiszpani :)

0

sensowny koment naprawde sie wysililes:)

0

Culé a muerte ty zawsze musisz sie tym jarac ze piszesz z hiszpani?

0

Przyjście do Barcelony oznacza powrót do gry w jednych barwach z Dani Alvesem i Keitą. Od swojego brazylijskiego przyjaciela otrzymywał same ciepłe słowa o jego obecnym klubie: "Byłem w stałym kontakcie z Danim i zapytałem go jak tu jest - powiedział, że gra dla Barçy jest jedną z najlepszych rzeczy jakie mu się życiu przydarzyły".

Jakie mile slowa daniego ;)

0

gostek15 zeby wode podawac i reczniki ;p

0

pracuj a bedziesz gral w pierwszym :)

0

pytoneyro

a tam teraz bedzie lepiej ;p

0

"klub będzie szczęśliwy z podjętej przeze mnie decyzji."

no zobaczymy ja sie jednak z radoscia wstrzymuje

0

ohh jaka szkoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?