kumaczaczi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sokółka
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A real to taki sklep
0
zawsze go lubilem i bede nadal lubic powodzenia guddy
0
Mam nadzieje ze po sezonie do nich dolaczysz bo tu miejsca dla ciebie nigdy nie bylo i nie bedzie.
0
przepraszam dopiero wszedłem do domu ile jest?
0
NARA DREWNO NIKT NIE BEDZIE PŁAKAŁ
0
to zaszalał
0
najlepszego maxiu :)
0
a jak moze byc inaczej?:D
0
to ja za niego nawet moglbym zaplacic :D
0
no wreszcie :)
0
TAK TAK TAK! dzieki jego golom milan byl na pozycji 3 w tamtym sezonie :)
0
nie rozumiem dlaczego to ma byc zlym posunieciem bedzie kasa i bedzie np boriello na lawe :) a on taki slaby nie jest gra jak ibra w tamtym sezonie starczy jak na zmiennika :). Nie ma co innego robic tylko kwitek dla tego pana i ADIOS!
0
2 krotnie ten sam błąd ;) "Powrót na Camp Nou jest dla mnie czymś wyjątkowym. To jeden z moich ulubionych stadionów na którym mogłem cieszyć się grą przez fanami Barçy." powinno być po mojemu przed fanami Barcy :)
0
Ej ej w ostatnim zdaniu jest coś nie tak "byłym piłkarzem Barçy, Gabrielem Milito."
0
brać
0
realgol
to najlepszy na swiecie sam sobie zaprzeczasz jak jest najlepszy to powinien trwac wiecej. Leo na prezydenta :d
0
no wlasnie piszecie jakby on juz przeszedl jeszcze nic nie wiadomo jak dojdzie to do skutku bede wniebowziety.
0
A może trochę szacunku co? Kolejny taki tekst równa się z banem - by mod
0
Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie
0
paulittos
nie wiedza tak ale jak jest fanem villi to powinien znac sie na lidze hiszpanskiej troszku?;>
0
Super Yaya jesteś wielki mam nadzieje ze kiedyś wrócisz!
0
Villa_7
tez wlasnie zauwazylem to chyba chlopiec nie wie co to super puchar hiszpani :)
0
sensowny koment naprawde sie wysililes:)
0
Culé a muerte ty zawsze musisz sie tym jarac ze piszesz z hiszpani?
0
Przyjście do Barcelony oznacza powrót do gry w jednych barwach z Dani Alvesem i Keitą. Od swojego brazylijskiego przyjaciela otrzymywał same ciepłe słowa o jego obecnym klubie: "Byłem w stałym kontakcie z Danim i zapytałem go jak tu jest - powiedział, że gra dla Barçy jest jedną z najlepszych rzeczy jakie mu się życiu przydarzyły".
Jakie mile slowa daniego ;)
0
gostek15 zeby wode podawac i reczniki ;p
0
pracuj a bedziesz gral w pierwszym :)
0
pytoneyro
a tam teraz bedzie lepiej ;p
0
"klub będzie szczęśliwy z podjętej przeze mnie decyzji."
no zobaczymy ja sie jednak z radoscia wstrzymuje
0
ohh jaka szkoda