kumaczaczi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sokółka
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
100 lat sergiooooooo
0
no zegnaj milej emerytury:p
0
witamy na pokladzie sukcesow zycze;)
0
tez jestem za tym niech sie wyjasni juz to
0
hiszpania:D
0
ludzie komentujcie newsa a nie poprawnosc pisania i to takiego bzdetu.
0
powinno być wiecej bo valdek i pedro to 9/11 :)
0
xavi wkoncu musi wygrac
0
szkoda a z nim mialem nadzieje na przyszlosc ;
0
dziwne troszke ze chce siedziec w portugali w takim wieku powinien wylatywać gdzieś do lepszych zespołów :>
0
aż lezka sie w oku kręci jak patrzeć ,że Joan już odchodzi.;/
0
on ma 27 lat ;p nie 28 ;d
0
zegnaj powodzenia ;)
0
no ale to juz i tak z niego pierwsza druzyna barcy pozytku nie bedzie miala wiec;>?
0
takich dziadow wywalac !
0
po co ten soriano 24 lata ;/
0
slawkoo dobra myśł ;d do rezerw GO !
0
płacz żeby was szejki kupiły ;D i bedziesz miał klubik
0
baj nie bede płakał
0
realkibic23 no to fajnie masz jak kibicujesz barcelonie i realowi heh
0
szkoda
0
100 lat i wygrania mundialu :p
0
won
0
przemo9fcbarc chyba dobrze ze betis nie awansowal bo zawsze z nimi mielismy jakies problemy ; d
0
Moussa sisoko nikt inny
0
żegnaj podziwiam cie za to jaki byłeś nigdy w to nie zwątpiłem :) powodzenia :p
0
zanetti a co ten dziad da? cambiasso byc moze jedyny minus ale jest do zastapienia ;) wiec argentyna moze wygrac
0
Keita..
0
a tak apropo dani podobno odrzucil nowy kontrakt ? i nie wiem co o tym myslec
0
Barcelona92 w ktorym ty sezonie jestes skoro mowisz ze jest u nas dinho i giovani aaahaa