0

100 lat sergiooooooo

0

no zegnaj milej emerytury:p

0

witamy na pokladzie sukcesow zycze;)

0

tez jestem za tym niech sie wyjasni juz to

0

hiszpania:D

0

ludzie komentujcie newsa a nie poprawnosc pisania i to takiego bzdetu.

0

powinno być wiecej bo valdek i pedro to 9/11 :)

0

xavi wkoncu musi wygrac

0

szkoda a z nim mialem nadzieje na przyszlosc ;

0

dziwne troszke ze chce siedziec w portugali w takim wieku powinien wylatywać gdzieś do lepszych zespołów :>

0

aż lezka sie w oku kręci jak patrzeć ,że Joan już odchodzi.;/

0

on ma 27 lat ;p nie 28 ;d

0

zegnaj powodzenia ;)

0

no ale to juz i tak z niego pierwsza druzyna barcy pozytku nie bedzie miala wiec;>?

0

takich dziadow wywalac !

0

po co ten soriano 24 lata ;/

0

slawkoo dobra myśł ;d do rezerw GO !

0

płacz żeby was szejki kupiły ;D i bedziesz miał klubik

0

baj nie bede płakał

0

realkibic23 no to fajnie masz jak kibicujesz barcelonie i realowi heh

0

szkoda

0

100 lat i wygrania mundialu :p

0

won

0

przemo9fcbarc chyba dobrze ze betis nie awansowal bo zawsze z nimi mielismy jakies problemy ; d

0

Moussa sisoko nikt inny

0

żegnaj podziwiam cie za to jaki byłeś nigdy w to nie zwątpiłem :) powodzenia :p

0

zanetti a co ten dziad da? cambiasso byc moze jedyny minus ale jest do zastapienia ;) wiec argentyna moze wygrac

0

Keita..

0

a tak apropo dani podobno odrzucil nowy kontrakt ? i nie wiem co o tym myslec

0

Barcelona92 w ktorym ty sezonie jestes skoro mowisz ze jest u nas dinho i giovani aaahaa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?