lioners18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pozdrawiam masochistów oglądających ten spektakl
2
@LambiPL to się nazywa rak z przerzutami ❤️
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
4
Ktoś lekcji nie odrobił, przecież nawet Moja córka wie, że Messiemu nie wolno zostawić tyle miejsca : D
0
@raben24 dlatego Bereś mu nie podawał bo wie co się stanie w ważniejszym meczu .
0
Miliko Inzaghi, GOAT !!
0
Myślę że z jego prędkością i zwrotnością pójdzie na wahadło, Busi też się złapię.
2
@Ciule123 śmierdzi odwróceniem uwagi od Ukrainy.
2
To busi ma pograne,Messi też by miał.
1
@banann16 będzie mobilizacja na razie WOT.
1
Komentarz usunięty
0
Może Mark zbliżył się do poziomu całego zespołu
0
@Sau_Ron dwa dni temu już widziałem pierwsze świąteczne z Orange, masakra.
0
Hahahaahahajajahajahahhshashs
0
@Pilka_jest_okragla moze buskieta wyjebie do rezerw
0
@FC1899Barca ZP loading...
0
@Jakub1513 od 3 lat to samo, nic tu się nie zmienia w jego grze.
0
@Pilka_jest_okragla ekipa do wyjebania
3
@TheNekro94 mam tak od 4 rano po wybraniu miejsca mieli w miejscu i nic nie idzie.
1
@lucas/catalan dzięki nim wygrałem 150 Złociszy ????
0
@Muszynianka zgadza się , też poluje od północy !! wybiera się ktoś z Trójmiasta na mecz w Warszawie?
0
@maciek16 ja się przymierzam również do budowy, chciałem budować coś do 150 metrow, ale ceny poszły tak do góry, że bez 600 tysi nie ma co podchodzić, oczywiście systemem zleconym. Wybraliśmy z żoną dom 90 metrów, prosta bryła dach dwuspadowy i będę budował sam po pracy z pomocą teścia bo ceny są kosmiczne: materiały i usługi poleciały w kosmos, a taniej nie bedzie.
Dużo grup tematycznych jest na Fejsie i tam też warto podpatrzeć.
1
@IronSanHybrid mocno średni serial, również mi nie leży , odcinków mało, a ja go męczyłem z półtora tygodnia. Wolę Miodowe Lata.
0
Mniam
Oczywiście 15 znaków.
0
@dniel Marsylia gra u siebie zje PSG, albo kibice zrobią dymy i stadion wyleci w powietrze.
0
@PawkoFCB 900 siadło, dobrej nocy wszystkim.
0
@PawkoFCB mi remis Anglii zjebał i 2 tysie poszło w chuj
2
@Pawel13sz gdy strzela w finale ligii mistrzów w 90 minucie na 2:1 to tak, są spoko, ale gdy to robi z San Marino strzelając 5 bramkę z metra to kurwa jest komiczne, że aż mi wstyd.
1
@lioners18 a dokładniej Morgan aeromax
2
@recha90 prawdopodobnie Morgan