0

@Kettger prezes też chciał by więcej klepali i oddawali piłkę do najbliższego kolegi...
Głupota by Laporta mieszał się trenerowi w robotę, granie szybciej bez środka nie wchodzi w grę

1

@draxidox wódka czysta, kawa czarna, a panienka goła mój majster to powtarzał cały czas !

1

@4Fabregas4 za xaviego będą klepać do obrzygu w dzisiejszych czasach futbol to szybkość, skrzydła i zmiana formacji co 10 sekund

0

@DonMatteo901 ostatnio widziałem jak garstka dzieciaków w Skate parku uciekała z jednej rampy na drugą a straż miejska za nimi ganiała w komiczny sposób by ich przegonić stamtąd : D

22

@MesQueUnClub96 Kto się przezywa ten się tak sam nazywa

1

@macio_944 platforma "chcę" bo nie rządzi, dziękuję zamykam temat.

3

@busquets5 Po tonach afer, długach i burdelu zamiast Norwega do Barcy przyjdzie Aguero i akurat zwolni miejsce dla Hallanda w City.

0

@busquets5 słabe argumenty,
z Messim jest wielka niewiadoma i nadal nikt nie wie czy zostanie, klub jest zadłużony bez kasy, nie ma szans by rywalizować o Norwega bo po prostu Liga nie jest już tak prestiżowa, obstawiam przy swoim, że jak gdzieś pójdzie to tylko Bayern lub do Anglii.

1

Messi od Lewego niech się uczy karne strzelać.

0

@Dajnatace do straconej bramki, potem będzie jak piszesz

0

@fcb710 podobno przewidują między 5, a 6 rano.

1

I jak piłkarskie świry oczy krwawią, czy jakos gra hula?

0

@JordiElNino i owocowe czwartki : d

1

Ey tak trzeźwo myśleć to czym Barcelona może przekonać Hallanda do przejścia do Katalonii?

1

@masq inny rywal zacznie więcej biegać i już środek pola bedzie miał gorąco także zobaczymy po meczu z PSG jak to wyjdzie

1

@kuz PSG to nie Sevilla raczej przeszkadzać nie będą w grze, a raczej będą ja kreować, ale w piłce nożnej widziałem wszystko, więc zobaczymy !

0

@Abominacja obrobi Messiemu kielbache i może zostanie może nie ,; D

2

@Pilka_jest_okragla brak mu DNA Barcelony ; 3

0

@Vane 'cierpielismy "


0

@matirix20 gdy Barca wyjdzie finansowo na prosto Norweg będzie na emeryturze pewnie.

0

@PatrykBarcelona na ten moment Barcelona to średniak europejski i według mnie jest najmniej atrakcyjnym kierunkiem dla Norwega, obstawiam że skończy w Bayernie lub pójdzie do Anglii...

0

@RomanHoffer zapieczone zaciski podnieś auto na lewarek i sprawdzaj koła po kolei.

0

@Gaz jeblem , mogli dać go na skuter..


0

@mientusek1407 wystarczy na Barcę.

0

@SkilledHydra16 a co tylko Messi tam będzie grał w piłkę?

1

@Rust_Cohle dali złudne nadzieję, że następny mecz będzie podobny...

13

Plus z dzisiejszego dnia że nie ma wkurzających reklam w radiu o grzybicy pizdy i śniadanko w trasie smakuje lepiej.

0

@Paradoks jeszcze 4 razy spać i weekend .

2

" Praca w kanałach, czy jako motorniczy''…?

0

@Miroo do następnego razu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?