lioners18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kettger prezes też chciał by więcej klepali i oddawali piłkę do najbliższego kolegi...
Głupota by Laporta mieszał się trenerowi w robotę, granie szybciej bez środka nie wchodzi w grę
1
@draxidox wódka czysta, kawa czarna, a panienka goła mój majster to powtarzał cały czas !
1
@4Fabregas4 za xaviego będą klepać do obrzygu w dzisiejszych czasach futbol to szybkość, skrzydła i zmiana formacji co 10 sekund
0
@DonMatteo901 ostatnio widziałem jak garstka dzieciaków w Skate parku uciekała z jednej rampy na drugą a straż miejska za nimi ganiała w komiczny sposób by ich przegonić stamtąd : D
22
@MesQueUnClub96 Kto się przezywa ten się tak sam nazywa
1
@macio_944 platforma "chcę" bo nie rządzi, dziękuję zamykam temat.
3
@busquets5 Po tonach afer, długach i burdelu zamiast Norwega do Barcy przyjdzie Aguero i akurat zwolni miejsce dla Hallanda w City.
0
@busquets5 słabe argumenty,
z Messim jest wielka niewiadoma i nadal nikt nie wie czy zostanie, klub jest zadłużony bez kasy, nie ma szans by rywalizować o Norwega bo po prostu Liga nie jest już tak prestiżowa, obstawiam przy swoim, że jak gdzieś pójdzie to tylko Bayern lub do Anglii.
1
Messi od Lewego niech się uczy karne strzelać.
0
@Dajnatace do straconej bramki, potem będzie jak piszesz
0
@fcb710 podobno przewidują między 5, a 6 rano.
1
I jak piłkarskie świry oczy krwawią, czy jakos gra hula?
0
@JordiElNino i owocowe czwartki : d
1
Ey tak trzeźwo myśleć to czym Barcelona może przekonać Hallanda do przejścia do Katalonii?
1
@masq inny rywal zacznie więcej biegać i już środek pola bedzie miał gorąco także zobaczymy po meczu z PSG jak to wyjdzie
1
@kuz PSG to nie Sevilla raczej przeszkadzać nie będą w grze, a raczej będą ja kreować, ale w piłce nożnej widziałem wszystko, więc zobaczymy !
0
@Abominacja obrobi Messiemu kielbache i może zostanie może nie ,; D
2
@Pilka_jest_okragla brak mu DNA Barcelony ; 3
0
@Vane 'cierpielismy "
0
@matirix20 gdy Barca wyjdzie finansowo na prosto Norweg będzie na emeryturze pewnie.
0
@PatrykBarcelona na ten moment Barcelona to średniak europejski i według mnie jest najmniej atrakcyjnym kierunkiem dla Norwega, obstawiam że skończy w Bayernie lub pójdzie do Anglii...
0
@RomanHoffer zapieczone zaciski podnieś auto na lewarek i sprawdzaj koła po kolei.
0
@Gaz jeblem , mogli dać go na skuter..
0
@mientusek1407 wystarczy na Barcę.
0
@SkilledHydra16 a co tylko Messi tam będzie grał w piłkę?
1
@Rust_Cohle dali złudne nadzieję, że następny mecz będzie podobny...
13
Plus z dzisiejszego dnia że nie ma wkurzających reklam w radiu o grzybicy pizdy i śniadanko w trasie smakuje lepiej.
0
@Paradoks jeszcze 4 razy spać i weekend .
2
" Praca w kanałach, czy jako motorniczy''…?
0
@Miroo do następnego razu...