0

@LuisSalvano miałem podobnie , do tego miałem w głowie, że rodzina na utrzymaniu, co będzie gdy jednak się nie uda, ale ryzyk fizyk i poleciał rok czasu jak z bicza strzelił i nie żałuję.

1

@BartqRKO to to jest ch#j u mnie klecha chodził po domach i zostawiał kartkę, że kolędy nie będzie i proszą o wsparcie finansowe bo nie dają rady przez "pandemię" , zostawił nr konta i uśmiech po słowach Bóg zapłać , :D

0

@youngsmiec nie ma znaczenia i tak nasi grają jak pi#dy.

0

@saczers438 sędzia techniczny nazwał czarnuchem nigra

0

@TylkoBarca7273 smiechłem


0

A mogłem stawiać na kadis a nie teraz palce obgryzać bo prxejebie kasę w sts przez gwiazdy potężnej barcelony

0

Witajcie, mam pytanie do biegających jakiej apki używacie do liczenia km? Mi oddłuższego czasu Endomondo nie liczy kilometrów i się zawiesza...

0

Barca po szyję w fekaliach, pachnie remisem

3

Balonik pompowany od paru dni pękł po pierwszym gwizdku, nic się nie zmieniło, dno syf i malaria. Wszyscy aut, Jezus królem Polski.

2

@FranzMaurer świetny tancerz

5

U nas chyba nie da się wymienić pięciu podań bo piłka parzy

9

Panowie Drużyna Pierścienia na TVN fabuła.

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

@IronSanHybrid uwielbiam :D


1

@Encore plus brak chętnych na takiego grajka, który nie biega

1

@SamuraJack nie wygra i nie przedłuży .

0

@Hushovt żeby wygrać trzeba biegać

1

@tigerekxd laguny 3 mają silniki Nissana bodajże i właśnie te 2.0 są nie do zajechania, bardzo polecam jeździłem taką ,trzeba pamiętać o wymianach oleju, ale to jak w każdym aucie, a tak tankować i jeździć, nie ma się czego bać, starsze modele to śmietniki, ale trójka jest jak najbardziej w porządku !

0

@MateuszJrk jop cała moja rodzina siedziała na kwarantannie przez ten syf, siostra przyniosła z roboty i ogólnie przeszła bez objawowo, a najlepsze jest to, że razem z nią w mieszkaniu mieszkają rodzice, siostra i brat i nikt z pozostałych nie zaraził się od niej.

0

@IronSanHybrid jebłem


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pilka_jest_okragla xavi zaprzeczył już dawno że nie będzie się na razie podejmował roboty w Barcelonie

2

Dziadek czeka ze zmianami na dogrywkę .

2

@ricardo0705 mi tydzień przed urlopem wypadła delegacja w Łebie, więc wczasuje, ale koniec tego dobrego, dziś czas wracać do domu i zrobić to co każdy Polak na urlopie, czyli malowanko i nowe płytki w kiblu xd

3

Pytanie zasadnicze: Co to tak naprawdę zmieni? Będzie tylko gorzej. Czy z jednym czy z drugim w roli prezydenta. PiS nadal rządzi. Różnica będzie tylko taka że "długopis prezydencki" będzie podpisywał wszystko jak leci albo niektórych nie podpisze. Tyle. Kosmetyka. Przypudrowane gówienko vs. kompletne szambo. A co się zmieni NA LEPSZE? Proste: NIC.

1

@svensonFCB klasyka rosołek na pierwsze, a potem młode ziemniaczki z koperkiem kotlet schabowy i mizeria plus sosik z marchewka.

1

@kamiVeB Waldka doradca

0

WTF pytanie xd

1

@MESSIah16 moneyball ?

0

@JordiElNino zależy od firmy i co się wozi, ale głównie zależy od firmy. od 3500 k na miesiąc się zaczyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?