lioners18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano miałem podobnie , do tego miałem w głowie, że rodzina na utrzymaniu, co będzie gdy jednak się nie uda, ale ryzyk fizyk i poleciał rok czasu jak z bicza strzelił i nie żałuję.
1
@BartqRKO to to jest ch#j u mnie klecha chodził po domach i zostawiał kartkę, że kolędy nie będzie i proszą o wsparcie finansowe bo nie dają rady przez "pandemię" , zostawił nr konta i uśmiech po słowach Bóg zapłać , :D
0
@youngsmiec nie ma znaczenia i tak nasi grają jak pi#dy.
0
@saczers438 sędzia techniczny nazwał czarnuchem nigra
0
@TylkoBarca7273 smiechłem
0
A mogłem stawiać na kadis a nie teraz palce obgryzać bo prxejebie kasę w sts przez gwiazdy potężnej barcelony
0
Witajcie, mam pytanie do biegających jakiej apki używacie do liczenia km? Mi oddłuższego czasu Endomondo nie liczy kilometrów i się zawiesza...
0
Barca po szyję w fekaliach, pachnie remisem
3
Balonik pompowany od paru dni pękł po pierwszym gwizdku, nic się nie zmieniło, dno syf i malaria. Wszyscy aut, Jezus królem Polski.
2
@FranzMaurer świetny tancerz
5
U nas chyba nie da się wymienić pięciu podań bo piłka parzy
9
Panowie Drużyna Pierścienia na TVN fabuła.
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
@IronSanHybrid uwielbiam :D
1
@Encore plus brak chętnych na takiego grajka, który nie biega
1
@SamuraJack nie wygra i nie przedłuży .
0
@Hushovt żeby wygrać trzeba biegać
1
@tigerekxd laguny 3 mają silniki Nissana bodajże i właśnie te 2.0 są nie do zajechania, bardzo polecam jeździłem taką ,trzeba pamiętać o wymianach oleju, ale to jak w każdym aucie, a tak tankować i jeździć, nie ma się czego bać, starsze modele to śmietniki, ale trójka jest jak najbardziej w porządku !
0
@MateuszJrk jop cała moja rodzina siedziała na kwarantannie przez ten syf, siostra przyniosła z roboty i ogólnie przeszła bez objawowo, a najlepsze jest to, że razem z nią w mieszkaniu mieszkają rodzice, siostra i brat i nikt z pozostałych nie zaraził się od niej.
0
@IronSanHybrid jebłem
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pilka_jest_okragla xavi zaprzeczył już dawno że nie będzie się na razie podejmował roboty w Barcelonie
2
Dziadek czeka ze zmianami na dogrywkę .
2
@ricardo0705 mi tydzień przed urlopem wypadła delegacja w Łebie, więc wczasuje, ale koniec tego dobrego, dziś czas wracać do domu i zrobić to co każdy Polak na urlopie, czyli malowanko i nowe płytki w kiblu xd
3
Pytanie zasadnicze: Co to tak naprawdę zmieni? Będzie tylko gorzej. Czy z jednym czy z drugim w roli prezydenta. PiS nadal rządzi. Różnica będzie tylko taka że "długopis prezydencki" będzie podpisywał wszystko jak leci albo niektórych nie podpisze. Tyle. Kosmetyka. Przypudrowane gówienko vs. kompletne szambo. A co się zmieni NA LEPSZE? Proste: NIC.
1
@svensonFCB klasyka rosołek na pierwsze, a potem młode ziemniaczki z koperkiem kotlet schabowy i mizeria plus sosik z marchewka.
1
@kamiVeB Waldka doradca
0
WTF pytanie xd
1
@MESSIah16 moneyball ?
0
@JordiElNino zależy od firmy i co się wozi, ale głównie zależy od firmy. od 3500 k na miesiąc się zaczyna