0

@agaFCB jakby słuchał Laporty to w zimę w sandałach by chodził, przecież Messi miał podpisać umowę we wtorek miesiąc temu, a tak serio w tym momencie Messi ma lache wyjebana na klub i odpoczywa po copa, a czy zagra w Wigry Suwałki, czy Niecieczy się okaże we wrześniu, niema co gdybać.

0

@daniel32778 zwiastun transferu do Atletico

2

@Ojciec5tkidzieci Właśnie skończyłem lipiec bez grama alkoholu, jakoś nie miałem czasu, chęci by cokolwiek wypić, jako , że były upały to głównie piło się wodę i czasami jakieś izotoniki podczas biegania.

0

@Joe_Barbaro pamiętamy !

5

Skakałem jak głupi by kajetanowi pomóc ????

3

Perfecto !!!! Złoto !!!

0

@Rust_Cohle wal to idź na swoje, ja tak zrobiłem i lżej na sercu !

0

@Kukiz FCB kiedyś gadałem z gościem który budował dom i zawarł porozumienie z Castoramą, że wszystkie materiały budowlane weźmie od nich i dostał tam spory Rabat na wszystko.

1

@LS Zdecydowanie to jest to !!!

2

@DonMatteo901 ja pierdole, ekstraklasa jeszcze się nie zaczęła, a tu takie numery, zwiastun niedorzecznych zagrań, goli i piłkarskich spektaklów ma się dobrze, uwielbiam nie no kocham nad życie

1

@Deeespacito u nas w drużynie byli, przychodzili zawodnicy z dobrym strzałem, tyle, że po paru treningach dostali paraliżu i przestali strzelać na amen.

1

@marcin62 no już jedna stopę trzeba było chować pod kołdrę

1

@agaFCB Odzysk trzeba spieniężyć : D

1

@agaFCB opalam kabelki, czasu nie ma

0

@ranger3120 czterej pancerni i pies, polecam.

1

@bartekvisca dlatego jak jechać na Bałkany to do Czarnogóry

0

@Junngeas to wrzuciłeś granat do ogniska : D

3

@Wilczeq W b klasie jest lepszy doping niż na camp nou

0

@Kettger mój dziadek.

2

@PatrychoO może teraz Barcelonę ma w dupie i teraz naprawdę czuję się spełniony, kończy karierę i wraca do Rosario?

0

@Criss18Barca wg mnie na siłę tam pchał nogę by był kontakt

1

@DonMatteo901 to jak w Barcelonie połowa drużyny

0

@chavez wystarczy, że przykryją Messiego i cyk zacznie się kopanie po czole.

1

@skype77 patrząc jaki poziom prezentuje Polska i Argentyna wolałbym pójść spać.

0

@FafitFCB Po przegranej copa obrzucaja monument słoiczkiem z gównem

0

W mojej opinii, albo Messi z powodu stresu po prostu zginie w meczu i będzie sobie szukał miejsca, lub weźmie 10 chlopa na plecy i będzie biegał aż to wygra.

0

@Cwaniak4 tylko żeby nie dostali rozwolnienia przed finałem bo będzie dramat.

3

Komentarz usunięty

1

Fajna pakę będą mieli w Paryżu gdy tam pójdzie

0

@marnow do tego rozjebane hulajnogi elektryczne po całym mieście, więc śmiało można śmigać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?