lioners18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB jakby słuchał Laporty to w zimę w sandałach by chodził, przecież Messi miał podpisać umowę we wtorek miesiąc temu, a tak serio w tym momencie Messi ma lache wyjebana na klub i odpoczywa po copa, a czy zagra w Wigry Suwałki, czy Niecieczy się okaże we wrześniu, niema co gdybać.
0
@daniel32778 zwiastun transferu do Atletico
2
@Ojciec5tkidzieci Właśnie skończyłem lipiec bez grama alkoholu, jakoś nie miałem czasu, chęci by cokolwiek wypić, jako , że były upały to głównie piło się wodę i czasami jakieś izotoniki podczas biegania.
0
@Joe_Barbaro pamiętamy !
5
Skakałem jak głupi by kajetanowi pomóc ????
3
Perfecto !!!! Złoto !!!
0
@Rust_Cohle wal to idź na swoje, ja tak zrobiłem i lżej na sercu !
0
@Kukiz FCB kiedyś gadałem z gościem który budował dom i zawarł porozumienie z Castoramą, że wszystkie materiały budowlane weźmie od nich i dostał tam spory Rabat na wszystko.
1
@LS Zdecydowanie to jest to !!!
2
@DonMatteo901 ja pierdole, ekstraklasa jeszcze się nie zaczęła, a tu takie numery, zwiastun niedorzecznych zagrań, goli i piłkarskich spektaklów ma się dobrze, uwielbiam nie no kocham nad życie
1
@Deeespacito u nas w drużynie byli, przychodzili zawodnicy z dobrym strzałem, tyle, że po paru treningach dostali paraliżu i przestali strzelać na amen.
1
@marcin62 no już jedna stopę trzeba było chować pod kołdrę
1
@agaFCB Odzysk trzeba spieniężyć : D
1
@agaFCB opalam kabelki, czasu nie ma
0
@ranger3120 czterej pancerni i pies, polecam.
1
@bartekvisca dlatego jak jechać na Bałkany to do Czarnogóry
0
@Junngeas to wrzuciłeś granat do ogniska : D
3
@Wilczeq W b klasie jest lepszy doping niż na camp nou
0
@Kettger mój dziadek.
2
@PatrychoO może teraz Barcelonę ma w dupie i teraz naprawdę czuję się spełniony, kończy karierę i wraca do Rosario?
0
@Criss18Barca wg mnie na siłę tam pchał nogę by był kontakt
1
@DonMatteo901 to jak w Barcelonie połowa drużyny
0
@chavez wystarczy, że przykryją Messiego i cyk zacznie się kopanie po czole.
1
@skype77 patrząc jaki poziom prezentuje Polska i Argentyna wolałbym pójść spać.
0
@FafitFCB Po przegranej copa obrzucaja monument słoiczkiem z gównem
0
W mojej opinii, albo Messi z powodu stresu po prostu zginie w meczu i będzie sobie szukał miejsca, lub weźmie 10 chlopa na plecy i będzie biegał aż to wygra.
0
@Cwaniak4 tylko żeby nie dostali rozwolnienia przed finałem bo będzie dramat.
3
Komentarz usunięty
1
Fajna pakę będą mieli w Paryżu gdy tam pójdzie
0
@marnow do tego rozjebane hulajnogi elektryczne po całym mieście, więc śmiało można śmigać.