lioners18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@l0Messini mojego kumpla ojciec też zmarł po szczepieniu bo zachlał się na śmierć
0
@Pilka_jest_okragla i po złości Włosi wygrają z Hiszpanią, a Kolumbia wybije z głowy Argentynie finał ; D
0
@Deviler będzie remis, dostaną po dyplomie i wakacje.
0
@YayaToure24 myślę że Brazylia pyknie Argentynę jak Słowacja Polskę.
0
@FC1899Barca ja bym wyjebał wszystkich powyżej 30 roku życia plus Roberto i grał młodymi, poszedł drogą Borussii Dortmund szukając młodych perełek i starał się przetrwać i dojść na szczyt ! Taka moja wizja.
0
Myślę że Włosi zabiegają Hiszpanie i będzie 3:1.
0
@Maciasek To nie zmienia faktu, że puchar sołtysa jest mniej prestiżowy niż Euro. Azja też ogląda Euro.
1
@amanter ey cała otoczka jest skupiona na Euro, ja gdybym nie wchodził w Internet i nie szukał wyników to nie wiedziałbym, że copa gra, nikt o tym nie mówi i myślę, że to będzie ostatnia impreza, ktora będzie brana pod uwagę w kontekście złotej piłki.
2
@DonMatteo901 mało prestiżowy puchar sołtysa, Kane będzie pchany na złotą piłkę na Bank.
1
@FIJI bez jaj leżeli ostatnie 20 minut a Hiszpanie się kopia od starć w grupach.
0
@daniel32778 a potem się posikasz w łóżko
1
Hiszpania dostanie 5 jak nic
3
Taki trochę finał
6
Nie miał Messiego obok i musiał strzelać sam, może w końcu coś mu przeskoczy w głowie i będzie tak robił częściej.
7
@Jacu327 i owocowe czwartki
1
@betonito przecież on kocha pieniążki klubu i że trenuje się tu na pół gwizdka
0
@Encore no z ogórkami się wyróżniał, ale ludzie będą pamiętać spuszczoną głowę w meczach z lepszymi drużynami.
0
@Encore to samo z Messim żenujący poziom ligowy i ligi mistrzów, a puchar sołtysa pewnie nie będzie brany pod uwagę i wygra Romek z rodziny zastępczej.
1
Busket taki zajechany, że nie ma siły cieszyć się z awansu
0
@sebo939 pussi zawsze miał jaja związane, więc nie wiem czemu się Dziwisz, ja się cieszę bo stawiałem na remis i stówka wpadła ; D
0
@Seledynowy i z pampersów się wylewa
0
@clyde nawet nie zdarzylem plecaka z pleców zrzucić po robocie
0
@budel17 Lewego brakuje im w ataku
1
Komentarz usunięty
0
@Comfortable_ jak wpuszcza będzie po meczu
0
Boli was Wielka Polska !!!
1
Wielki bór poleciał
2
@Mns21 pracuje jako automatyk i pracuje po 8 h i to wystarcza, mam czas na rodzinę, hobby i uważam że jebanie jak czarnych po 12 h nic nie wnosi prócz garba, wiem bo pracowałem.
0
Podobno będą płacić mu w obligacjach i bonach PKO.
2
@batoon dla nas wyjście z grupy będzie jak finał.