8

@l0Messini mojego kumpla ojciec też zmarł po szczepieniu bo zachlał się na śmierć

0

@Pilka_jest_okragla i po złości Włosi wygrają z Hiszpanią, a Kolumbia wybije z głowy Argentynie finał ; D

0

@Deviler będzie remis, dostaną po dyplomie i wakacje.

0

@YayaToure24 myślę że Brazylia pyknie Argentynę jak Słowacja Polskę.

0

@FC1899Barca ja bym wyjebał wszystkich powyżej 30 roku życia plus Roberto i grał młodymi, poszedł drogą Borussii Dortmund szukając młodych perełek i starał się przetrwać i dojść na szczyt ! Taka moja wizja.

0

Myślę że Włosi zabiegają Hiszpanie i będzie 3:1.

0

@Maciasek To nie zmienia faktu, że puchar sołtysa jest mniej prestiżowy niż Euro. Azja też ogląda Euro.

1

@amanter ey cała otoczka jest skupiona na Euro, ja gdybym nie wchodził w Internet i nie szukał wyników to nie wiedziałbym, że copa gra, nikt o tym nie mówi i myślę, że to będzie ostatnia impreza, ktora będzie brana pod uwagę w kontekście złotej piłki.

2

@DonMatteo901 mało prestiżowy puchar sołtysa, Kane będzie pchany na złotą piłkę na Bank.

1

@FIJI bez jaj leżeli ostatnie 20 minut a Hiszpanie się kopia od starć w grupach.

0

@daniel32778 a potem się posikasz w łóżko

1

Hiszpania dostanie 5 jak nic

3

Taki trochę finał

6

Nie miał Messiego obok i musiał strzelać sam, może w końcu coś mu przeskoczy w głowie i będzie tak robił częściej.

7

@Jacu327 i owocowe czwartki

1

@betonito przecież on kocha pieniążki klubu i że trenuje się tu na pół gwizdka

0

@Encore no z ogórkami się wyróżniał, ale ludzie będą pamiętać spuszczoną głowę w meczach z lepszymi drużynami.

0

@Encore to samo z Messim żenujący poziom ligowy i ligi mistrzów, a puchar sołtysa pewnie nie będzie brany pod uwagę i wygra Romek z rodziny zastępczej.

1

Busket taki zajechany, że nie ma siły cieszyć się z awansu

0

@sebo939 pussi zawsze miał jaja związane, więc nie wiem czemu się Dziwisz, ja się cieszę bo stawiałem na remis i stówka wpadła ; D

0

@Seledynowy i z pampersów się wylewa

0

@clyde nawet nie zdarzylem plecaka z pleców zrzucić po robocie

0

@budel17 Lewego brakuje im w ataku

1

Komentarz usunięty

0

@Comfortable_ jak wpuszcza będzie po meczu

0

Boli was Wielka Polska !!!

1

Wielki bór poleciał

2

@Mns21 pracuje jako automatyk i pracuje po 8 h i to wystarcza, mam czas na rodzinę, hobby i uważam że jebanie jak czarnych po 12 h nic nie wnosi prócz garba, wiem bo pracowałem.

0

Podobno będą płacić mu w obligacjach i bonach PKO.

2

@batoon dla nas wyjście z grupy będzie jak finał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?