lioners18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie Stanisław Żółtek ma jutro urodziny i chyba już świętuje. Zdrówka Panie prezydencie!!
0
@ShinobiQWE ja tam obstawiam że zredukują wydobycie i będą podnosić cenę na stacjach
0
@pauletaa jak ktoś tu już pisał, działeczka,grill i flaszeczka tak widzę to ja.
3
@BlauGrana1404 przecież nie ma zakazu wychodzenia z Domu ,spacer jest wskazany, tylko trzeba unikać większych skupisk ludzi.
0
Chłopaki dostaną 80 procent z najniższej krajowej i jakoś to będzie.
1
I ta atmosfera na stadionie ... Baja !
0
Mariano Italiano dziękuję dobranoc, pięknie.
0
@bea4l2 alba na Bank
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Jakchcesz śmiechłem
2
@Messibestplayerintheworld też obstawiam remis,a w gratisie nudny mecz bez jajec
1
jeśli uda nam się śliznac to wyjaśni nas ktoś Dalej. Wiadome, że gramy padake, dlatego zastanawiało mnie skąd takie podjaranie przed meczem, a teraz narzekanie, pokory więcej Panowie
0
@sevs a nie!! ... Postawiłem,ze przegrają xD
0
Panie Panowie jaki najkorzystniejszy pakiet tv i internetu jest dostępny i dobry na rynku w rozsądnej cenie, właśnie ogarniam w końcu swoje mieszkanie i zastanawiam się co wybrać...
0
@jachuu9 bo wyleci ze składu jak przestanie
1
@DaPi dlatego do roboty chodzę na ósma :D
0
To daje pogląd jaka ta liga się zrobiła słaba.
1
Było do przewidzenia, że swojej gry nie poprawią przez święta, tutaj potrzebny jest przeszczep organów i wyjebanie kilku kopaczy z trenerem na czele, dlatego się dziwię skąd u was zaskoczenie , że grają jak pizdy, grają tak samo jak przed świętami i tak pewnie będą grać tu się nic nie zmieni , nie licząc pojedynczych meczów Messiego.
0
@TheNekro94 zgadza się ????
28
@kubusnitecki sprawdź czy masz płyn do spryskiwaczy
0
@fortunate_son owszem Jestem kibicem, ale ile razy można oglądać jak Suarez się kopie po czole, Alba rękami macha? To wszystko już było, nie ma nowych rzeczy , tendencje mamy spadkowa i nic dobrego z tego być nie może i nie będzie. Jestem z Pomorza ,;D
3
Gratuluję dla tych, którzy oglądali padake do końca.
0
Pamiętacie jak Smuda motywował naszą kadrę przed meczem z Rosją na euro 2012? Zdaje mi się, że w przerwie naszym chłopcom wuefista to odtwarzał...
2
@Coutinho007 chyba jak Najman z Najmanem.
0
@Yanek a ja uważam, że do tego czasu Messiego już u nas nie będzie
1
@FDJ Suarez jest za cienki i Inter o tym wie.
1
Beka z tych wywiadów , nie mam pojęcia jakie waldek ma taśmy na zarząd , ale myślę że to musi być gruby wał, jak można być takim ślepym i zapatrzonym w tego pseudo B klasowego trenera.
0
@bixmix wystarczy radio odpalić byle jakiej stacji, leci na okrągło :D
0
@Reiv111 ernesto brzęczek taki jest
0
@pomi11 może nie? Powinniśmy cały czas prowadzić grę z takim rywalem i mieć już dwie bramki zdobyte, a tak to wygląda, chuj co ja gadam, nie wygląda, rzygać się chcę, widząc jak się męczymy z B klasowym rywalem.