0

Panowie Stanisław Żółtek ma jutro urodziny i chyba już świętuje. Zdrówka Panie prezydencie!!

0

@ShinobiQWE ja tam obstawiam że zredukują wydobycie i będą podnosić cenę na stacjach

0

@pauletaa jak ktoś tu już pisał, działeczka,grill i flaszeczka tak widzę to ja.

3

@BlauGrana1404 przecież nie ma zakazu wychodzenia z Domu ,spacer jest wskazany, tylko trzeba unikać większych skupisk ludzi.

0

Chłopaki dostaną 80 procent z najniższej krajowej i jakoś to będzie.

1

I ta atmosfera na stadionie ... Baja !

0

Mariano Italiano dziękuję dobranoc, pięknie.

0

@bea4l2 alba na Bank

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Jakchcesz śmiechłem


2

@Messibestplayerintheworld też obstawiam remis,a w gratisie nudny mecz bez jajec

1

jeśli uda nam się śliznac to wyjaśni nas ktoś Dalej. Wiadome, że gramy padake, dlatego zastanawiało mnie skąd takie podjaranie przed meczem, a teraz narzekanie, pokory więcej Panowie

0

@sevs a nie!! ... Postawiłem,ze przegrają xD

0

Panie Panowie jaki najkorzystniejszy pakiet tv i internetu jest dostępny i dobry na rynku w rozsądnej cenie, właśnie ogarniam w końcu swoje mieszkanie i zastanawiam się co wybrać...

0

@jachuu9 bo wyleci ze składu jak przestanie

1

@DaPi dlatego do roboty chodzę na ósma :D

0

To daje pogląd jaka ta liga się zrobiła słaba.

1

Było do przewidzenia, że swojej gry nie poprawią przez święta, tutaj potrzebny jest przeszczep organów i wyjebanie kilku kopaczy z trenerem na czele, dlatego się dziwię skąd u was zaskoczenie , że grają jak pizdy, grają tak samo jak przed świętami i tak pewnie będą grać tu się nic nie zmieni , nie licząc pojedynczych meczów Messiego.

0

@TheNekro94 zgadza się ????

28

@kubusnitecki sprawdź czy masz płyn do spryskiwaczy

0

@fortunate_son owszem Jestem kibicem, ale ile razy można oglądać jak Suarez się kopie po czole, Alba rękami macha? To wszystko już było, nie ma nowych rzeczy , tendencje mamy spadkowa i nic dobrego z tego być nie może i nie będzie. Jestem z Pomorza ,;D

3

Gratuluję dla tych, którzy oglądali padake do końca.

0

Pamiętacie jak Smuda motywował naszą kadrę przed meczem z Rosją na euro 2012? Zdaje mi się, że w przerwie naszym chłopcom wuefista to odtwarzał...

2

@Coutinho007 chyba jak Najman z Najmanem.

0

@Yanek a ja uważam, że do tego czasu Messiego już u nas nie będzie

1

@FDJ Suarez jest za cienki i Inter o tym wie.

1

Beka z tych wywiadów , nie mam pojęcia jakie waldek ma taśmy na zarząd , ale myślę że to musi być gruby wał, jak można być takim ślepym i zapatrzonym w tego pseudo B klasowego trenera.

0

@bixmix wystarczy radio odpalić byle jakiej stacji, leci na okrągło :D

0

@Reiv111 ernesto brzęczek taki jest

0

@pomi11 może nie? Powinniśmy cały czas prowadzić grę z takim rywalem i mieć już dwie bramki zdobyte, a tak to wygląda, chuj co ja gadam, nie wygląda, rzygać się chcę, widząc jak się męczymy z B klasowym rywalem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?