1

@Comfortable_ podpuszcza go by biegał za niego?

1

@Pawel13sz tu chyba czterdziestka skończyła Zlatana a nie na odwrót : D

0

nasza liga jest rzadka jak rozwolnienie po Żubrze, ale dziś wyjątkowo fajnie się oglada mecz w Poznaniu.

0

Majsterki zegarek do biegania do tysiaka, polecacie coś konkretnego?

0

@Momals11 na B za trzecim po swoich głupich błędach, B+E za pierwszym i tydzień temu na C za pierwszym.

0

Majstry i Majsterki szukam na gwałt lapka do użytkowania na codzien do domu do 2 tysi, polecacie coś konkretnego?

0

@IronSanHybrid najlepszy napastnik świata to trzeba się przy nim zlać !!!

0

@Woland10 Ceer7 top !!złota piłka się szykuje !!

0

@Bykunn prędzej, czy później i tak to się rozpadnie, więc nie wiem co byłoby lepsze ????

0

@ShinobiQWE przecież nikt o tym nie gada, PiS strzeliłby sobie w kolano wyjściem z UE, standardowo opozycja straszy ludzi i sieje ferment, bez paniki, jeszcze sobie troszkę poistnieje...

4

Wygraliśmy 1:1 Bajka

0

@LS już dawno zrobiło się z tego szambo, mi taniej wychodzi Netflix Plus jakieś tam kanały Sportowe niż ścierwo z TV i reklamy o grzybicy piz#dy.

3

" z gówna bata nie ukręcisz" to moja odpowiedź na transfery.

1

@Ratamahatta Ja też i chciałem pisać że chyba wleci ban ; D

1

@ProMILs zaraz na YouTube na kanale sportowym zaczyna się deadline day tam będą informować o wszystkim do północy. Potężny Bór i ekipa w studio.

0

@mekston mokry sen, gdybać można, ale ja tam nie wierzę w takie szalone akcje.

0

@Criss18Barca grosik w reklamach okien gra a nie w Pogonii

1

@Nazio87 grochówka na boczku

0

@Criss18Barca nie od dziś wiadomo, że sejm, gdy planuje jakąś akcję odpierdala temat zastępczy i teraz ludzie skaczą sobie do gardeł, a oni śmieją się nam w twarz po raz kolejny : ). Karawana jedzie dalej xd

0

No jo bo u nas na CN pikniki i Chińczyków od groma.

0

I cyk koszulka kupiona M3$$$1 !

2

@Bocheno1 moja też na luty, gratuluję !

0

@TylkoBarca7273 ja już koszulkę zamówiłem

0

@Jonyx Messi jest za darmo do wzięcia tu chodzi tylko o wynagrodzenie.

0

@Fenelon Nie zmienia budżetu dla jednego piłkarza, myślę, że takie gdybanie tylko nakręca psychozę, jak dla mnie trzeba przestać lizać jaja i wziąć się w garść, sezon niedługo się zaczyna trzeba wygrać LM.

0

@Slawek1999 może wierzył tak jak kibice, że udźwignie ten bajzel?

1

@Rust_Cohle tysiąc kilometrów dzieli Barcelonę i Paryż , więc samolotem godzina, półtora Max pewnie.

0

@lukas1442 Myślisz że inny by przeskoczył limit płacowy? Czas spojrzeć trzeźwo i przestać się lizać po jajach.

0

@BombowiecKrawczyk pakują się podobno

0

@PlsNotAtletico wróci do klubu i po dwóch tygodniach będzie wyglądał normalnie, standard po wakacjach u piłkarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?