lioners18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comfortable_ podpuszcza go by biegał za niego?
1
@Pawel13sz tu chyba czterdziestka skończyła Zlatana a nie na odwrót : D
0
nasza liga jest rzadka jak rozwolnienie po Żubrze, ale dziś wyjątkowo fajnie się oglada mecz w Poznaniu.
0
Majsterki zegarek do biegania do tysiaka, polecacie coś konkretnego?
0
@Momals11 na B za trzecim po swoich głupich błędach, B+E za pierwszym i tydzień temu na C za pierwszym.
0
Majstry i Majsterki szukam na gwałt lapka do użytkowania na codzien do domu do 2 tysi, polecacie coś konkretnego?
0
@IronSanHybrid najlepszy napastnik świata to trzeba się przy nim zlać !!!
0
@Woland10 Ceer7 top !!złota piłka się szykuje !!
0
@Bykunn prędzej, czy później i tak to się rozpadnie, więc nie wiem co byłoby lepsze ????
0
@ShinobiQWE przecież nikt o tym nie gada, PiS strzeliłby sobie w kolano wyjściem z UE, standardowo opozycja straszy ludzi i sieje ferment, bez paniki, jeszcze sobie troszkę poistnieje...
4
Wygraliśmy 1:1 Bajka
0
@LS już dawno zrobiło się z tego szambo, mi taniej wychodzi Netflix Plus jakieś tam kanały Sportowe niż ścierwo z TV i reklamy o grzybicy piz#dy.
3
" z gówna bata nie ukręcisz" to moja odpowiedź na transfery.
1
@Ratamahatta Ja też i chciałem pisać że chyba wleci ban ; D
1
@ProMILs zaraz na YouTube na kanale sportowym zaczyna się deadline day tam będą informować o wszystkim do północy. Potężny Bór i ekipa w studio.
0
@mekston mokry sen, gdybać można, ale ja tam nie wierzę w takie szalone akcje.
0
@Criss18Barca grosik w reklamach okien gra a nie w Pogonii
1
@Nazio87 grochówka na boczku
0
@Criss18Barca nie od dziś wiadomo, że sejm, gdy planuje jakąś akcję odpierdala temat zastępczy i teraz ludzie skaczą sobie do gardeł, a oni śmieją się nam w twarz po raz kolejny : ). Karawana jedzie dalej xd
0
No jo bo u nas na CN pikniki i Chińczyków od groma.
0
I cyk koszulka kupiona M3$$$1 !
2
@Bocheno1 moja też na luty, gratuluję !
0
@TylkoBarca7273 ja już koszulkę zamówiłem
0
@Jonyx Messi jest za darmo do wzięcia tu chodzi tylko o wynagrodzenie.
0
@Fenelon Nie zmienia budżetu dla jednego piłkarza, myślę, że takie gdybanie tylko nakręca psychozę, jak dla mnie trzeba przestać lizać jaja i wziąć się w garść, sezon niedługo się zaczyna trzeba wygrać LM.
0
@Slawek1999 może wierzył tak jak kibice, że udźwignie ten bajzel?
1
@Rust_Cohle tysiąc kilometrów dzieli Barcelonę i Paryż , więc samolotem godzina, półtora Max pewnie.
0
@lukas1442 Myślisz że inny by przeskoczył limit płacowy? Czas spojrzeć trzeźwo i przestać się lizać po jajach.
0
@BombowiecKrawczyk pakują się podobno
0
@PlsNotAtletico wróci do klubu i po dwóch tygodniach będzie wyglądał normalnie, standard po wakacjach u piłkarzy.