liseek94
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym brał bo gość ma rok kontraktu, do tego pogonić Paco za trochę lepszą sumę i poszukać jakiegoś zdolnego młodego napastnika bardziej pasującego profilem do Suareza. Są jeszcze dwa tygodnie okienka
0
Czysta prawda, złodziej z Madrytu
0
Twoje pokraczne tłumaczenia nie zmieniają tego że Lech mógł nie dać D. w tamtym sezonie, zdobyć mistrza i on by grał sobie z ogórkami a Legia z "potęgami" belgijskimi gdzie grają odpadki z innych europejskich lig
0
Fakt, ocenianie formy drużyny po 4 meczach w lidze, zmianie trenera, zmianie taktyki jest całkowicie na miejscu, w połowie sierpnia ;ddd
0
To tylko przypuszczenia, równie dobrze Lech mógł dostać od nich 5:0. Tego się nigdy nie dowiemy
0
Którą mamy kolejkę? Ejej, z tego co mi wiadomo to najlepsza drużyna w kraju jest aktualny mistrz czyli Legia, drużyna która zdobyła 5 z ostatnich 6 możliwych mistrzostw
0
Budżety nie grają na tym poziomie. Porównujesz ekstraklasę do PSG płacące 222 mln za jednego zawodnika xd?
0
Nic mnie nie boli, skoro najlepszy polski zespół odpadł bo był słabszy od amatorów z ligi Luksemburskiej to taki Lech czy Jaga dostaliby od nich dwocyfrowke, polska liga jest na żałosnym poziomie i ostatnie lata pokazują że jedynie Legia potrafiła ukazać światełko w tunelu, niestety w tym roku nawet ta ostatnia, najlepsza, jedyna nadzieją polskiej pilki nie dała rady :/
0
Ale kurła budżety nie grają, wczoraj widziałeś ile znaczy budżet gdzie Atleti ograło śmieszny Real. Jaga i Lech dostały w papę 4-1 gdzie legii zabrakło jednej bramki do awansu, równie dobrze ten amatorski zespół z Luksemburga może zagrać w grupie, serio ktoś na tym poziomie (równym zeru) patrzy na milion polskich złotych w tą czy w tą? Przecie największy transfer takiej legii to nie jest nawet roczna wypłata przeciętniaka z ligi angielskiej xd na tym poziomie pieniądze znaczą tyle co Jędrzejczyk w polskiej reprezentacji
0
Trochę beka z was że 3/4 komentarzy o polskich drużynach w tym roku na LR dotyczy legii, aż tak was tylna część ciała piecze na widok Warszawy że nie widzicie dwóch innych drużyn które odpadły w tej samej fazie xd?
2
Ostatnia szansa, a w sumie pół sznasy bo pewnie zagra mniej niż 5 spotkań a tym sezonie.. został mu rok kontraktu, wielki talent, tylko znów te cholerne kontuzje...
0
Gracias y Mucia Suerte. W tym okienko widzimy dość często te słowa, mam nadzieję że to jeszcze nie koniec bo Denis, Rafa, Paco i Samper czekają w kolejce
0
Vidal asysta dla Sevilli
0
widziałeś nogi modricia? gość na gice niczym Carlos, Luka jest żylasty ale widać że na silowni troche spedził, w przeciwieństwie do Rikiego który jest zwykłym szczypiorem
0
Bats w VCF z opcja wykupu za 50mln, byłby idealny do zmiany z Luisem
0
Wina oczywiście i Estrelli też sobie nie odamawialiśmy :D
0
ja na bilety na 6 dni wydałem 30euro, wyżywienie to zależy, w restaurcaji za dwa dania zapłacilem 47euro, ale kebab kosztuje ok 5.50 a kanapka w maku 1-2euro :D wstęp do muzem Camp Nou to 25euro/osoba ale polecam starsznie, super sprawa. bilet na mecz ok 60-90euro zależy od trybuny. Najlepiej autobusami + metrem, możesz się przesiadać na 1 bilecie, google maps ogarnie wszystko. Myślę że tarczy, ja wydałem na 7dni (6nocy) 4800 na dwie osoby za wszystko, od samolotu po nocleg, mecz i jedzenie (jędząć tylko w "tańszych" restauracjach gdzie wydawałem po ok 30euro za 2 dania).
0
Demble we Francji grał jako ofensywny pomocnik, dopiero w BvB zaczął grać na skrzydłe. Asensio przed przyjściem do Realu grał jako ofensywny pomocnik, później już tylko jako skrzydłowy lub boczny napastnik, więc pozycje są całkiem zbliżone, charakterystyka gry trochę inna, Asensio bardziej szuka strzału lub podania niż dryblingu, co powinno go nawet stawiać w lepszej sytuacji jeśli chodzi o statystyki niż Dembele który jest typowym dryblerem
22
Pamiętam jak rok temu był zachwyt nad Asensio że strzela i dale dużo węcej niz przepłacony Dembele:
Asensio 185 spotkań, 12000 minut, 32bramki, 34asysty w karierze: co daje bramke/asyste co 181minut
Dembele 103 spotkania, 6800minut, 27bramek, 35asyst w karierze: co daje bramke/asyste co 110minut.
Biorąc pod uwagę znacznie większą liczbę udanych dryblingów Dembele wypada dużo lepiej
1
Verma to raczej pewniak jako 4 stoper, do tego obstawiam kogoś z trójki Vidal/Arhtur/Rafa i Paco
9
Oni bez transferów moim zdaniem obok Barcy, Juve, City i LFC dalej mają najsilniejszą kadrę. dalej są w TOP5 gdzie forma decyduje kto wygra bezpośrednie starcie więc przestańcie :D
0
Jak dzik
3
Kursy są tak stworzone, że odejmując podatek jeśli postawisz 2 kupony, jeden na wygraną a drugi na przegraną z remisem to wyjdziesz na minus
edit: ocziwiście zakładając że kursy będą "równe"
0
dodalbym do tego grona jeszcze Rafinhe, jego może być najprościej sprzedać a mając w drużynie Cou, Alenie i Arthura nie widzę dla niego miejsca. Reszta pewnie wypożyczenie. o ile w przypadku Cucu i Sampera to spoko bo nikt za nich nie zapłaci więcej niz "pół Villi" to Denis i Paco albo zostaną albo wypożyczenie ze względu na brak chętnych...
0
9 zawodników na 3 miejsca w pomocy to zdecydowanie za dużo nawet jeśli Roberto ma grać też na PO. 2 pomocników powinniśmy pożegnać i biorąc pod uwagę charakterystykę reszty zawodników to raczej Rafa i Denis powinni być tymi którzy odejdą
1
Fakt, biorąc pod uwagę że już nikogo nie kupią a Modric zostanie to mają jedynie Isco, Odriozole i drugiego bramkarza z zawodników klasy światowej. Vinicius to wciąż wielka niewiadoma a Ceballos czy Mayoral delikatnie mówiąc nie powalają
2
Miranda i Munir słabiutko niestety. Nie wiem czemu też ten Malcom biega na lewej skoro gramy 4-2-3-1. Spokojnie można było dać na lewą Cou, na prawą Malcoma i na środek Leo..
1
Czyli nie będzie na YT?
0
Ten moment kiedy uświadamiasz sobie że jesteś w najgorszej kategorii. Idę się powiesic, masz mnie na sumieniu, zawsze te internety ukażą najgorsza prawdę ehh :/ a mógł człowiek się nie logować, miałby wtedy lepszą przyszłość i nieświadomy dalej mógłby żyć
1
Sorry na wersji mobilnej pokazuje w zapowiedzi jedynie fcbarcelona.com a nie ma wzmianki o yt.