liseek94
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szanuję, jeśli uda się grubemu odzyskać chociaż 3/4 formy sprzed 2 lat to będzie najlepszy duet w Europie
0
Czy dzisiejszy mecz będzie na YT? Wiem że leci na oficjalnej stronie ale chciałem obejrzeń na telefonie więc YT będzie najlepszy
0
Owszem, od drużyny grajacej w europejskich pucharach powinno się wymagać dobrego boiska jak od innych lepszych finansowo zespołów z Anglii czy Hiszpanii. Inaczej wykopac za drzwi, stadion zaorać i kazać stawiać na nowo z normalnym stanem boiska. Tyle
1
Ta, bo te trzy mecze grali z amatorami.
2
Nie mam nic do Chelsea akurat, jeśli kogoś z Anglii mam hejtowac to United ale Chelsea nawet lubię :D
0
Brazylia ma tak dobrze obsadzona pomoc że to nic dziwnego, ktoś po prostu musiał być skreślony
0
Podałem akurat drużyny ktorych mecze widziałem i przyszły mi jako pierwsze do głowy, jest też sporo drużyn z Włoch czy Hiszpanii gdzie jakość murawy jest kiepska ale ciężko mi tak z głowy wymienić konkretne, musiałbym odświeżyć mecze
0
To ofensywny pomocnik. Oglądałem go zarówno w Portugalii jak i w Turcji. Niezła technika, dobra szybkość, potrafi się odnaleźć w polu karnym, do tego niezły wzrost i gra głowa. Bardziej pasuje do ligii angielskiej niż hiszpańskiej dlatego dziwiło mnie że wybrał Chiny, spokojnie w takim Evertonie czy West Hamie byłby gwiazdą
4
Oglądam właśnie zdjęcia z Camp Nou i jakość murawy zawsze na najwyższym poziomie. Zawsze mnie zastanawia dlaczego niektóre drużyny jak Barca, Leicester mają tak dobrze przyszykowane murawy a wciąż są drużyny pokroju Chelsea, Lecha gdzie te murawy są czasami naprawdę kiepskie.
0
Myślę że zobaczymy dwie różne jedenastki i każdy dostanie szansę
2
Chcesz dzielić już i tak mało minut które są przeznaczone dla jednego z nich?
0
Fabregas... jego podania były magiczne, mimo wszystko czegoś brakowało
12
też bym wolał ławkę u Kloppa niż pierwszy skład u siwego
1
Uśmiech R10 i wąs Pedro - piękne
1
w Monaco grał świetnie, może odpalić jak Lukaku, KDB czy Salah którzy w Chelsea też nic nie grali a jak grają teraz każdy widzi. Ale faktem jest że z Monaco wolałbym Fabinho
4
Barcelona nigdy się nie skończy, klub tak silny marketingowo i finansowo mógłby w 2-3 okienka złożyć skład na nowo od 0, może nie byłby tak silny jak obecnie ale dalej byłaby czołówka w Hiszpanii i Europie. Ale to fakt, rok temu niezła stypa była
0
Zdecydowanie Modrić, Isco i Varane, chociaż takim Ronaldo też bym nie pogardził :D
0
Czyli gość ma 15 lat, jeszcze pewnie 2lata i będzie powoli wchodził do Barcy B, Super, licze na tego chłopaka
0
Xavi Simons też jest 04?
0
Niech gra jak najlepiej to może coś na nim zarobimy jeszcze. Rafie wypożyczenie do Interu dało bardzo dużo to może i on odżyje i ktoś go jeszcze kupi
0
zdecydowanie najlepiej na papierze wygląda Inter. Handanovic - Vrsaljko Miranda/De Vrij Skriniar Asamoah - Brozovic Nainggolan Vecino - Perisic Icardi Keita Balde. Ale czy powalczą z Juve? Nie sądze, raczej z Napoli o drugie miejsce
0
Oby, to będzie drugi Iniesta, róbcie screeny
0
Denisa, Sampera i Rafę spokojnie można sprzedać i wtedy 6 pomocników (w tym młody Alenia) będzie wygrądać całkiem spoko
0
ciekawe czy da sie jakoś zmienić lokalizację na indyjską i oglądać ja FB za free, hmm trzeba pokombinować
2
Zawsze mnie śmieszy jak ktoś mówi ze to słaby obrońca, 10 lat w najlepszym klubie na świecie mówi samo za siebie. Tu byle kto nie gra (no prawie...)
2
Jest tylko jedno miejsce dla Denisa i Rafy. Jeśli ma zostać to ten drugi ale najlepiej niech obaj odejdą, to nie poziom na pierwszy skład a taki Alenia da podobna jakoś z ogórkami jak oni.
0
4-2-3-1 jest najbardziej zrównoważonym ustawieniem. Daje dużo pewności w defensywie dzięki dwóm cofniętym pomocnikom i dużo w ofensywie dzięki 4 z przodu. Szczególnie u nas, mając Suareza skupiającego na sobie dwóch stoperów i Leo przy którym zawsze musi być co najmniej jeden defensywny pomocnik nasi skrzydłowi zostają w sytuacji 1 na 1 z bocznymi obrońcami, do tego wiatraki na bokach obrony czyli ciągle obiegający Alba czy Semedo/Roberto i wygląda to nieźle. A jeśli chodzi o autobusy... Z nimi zawsze ciężko, ale od tego jest Cou, Dembele, Rakitic czy Messi żeby przywalić z daleka i zamknąć temat autobusu
0
Arnaiz odchodzi... Ostatnio psioczyłem że nie ma w ogóle tematu odejścia naszych "drugo i trzecioplanowych" zawodników ale jak widać wygląda to trochę inaczej w ich wypadku, tam jest boom jak przy Malcomie, teraz Samper, Marlon, Denis, Paco, Rafa no i Cucu na wypożyczenie i można zamykać okienko
4
5mln jest spoko biorąc pod uwagę ile grał, jeśli się spisze to Barca wykorzysta opcje wykupu i albo sprzeda go drożej albo włączy do składu więc ja jestem zadowolony. Chociaż gdyby nie kontuzja kto wie, może trensfer Malcoma byłby niepotrzebny...
1
Dodam tylko że Lenglet nie był jedynym winowajcą za stracona bramkę, zawalili również Alba i Pique