liseek94
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystkie Katalońskie i Angielskie media potwierdzają zgodnie że Chińczycy muszą wukpić Paulinho za 50mln więc jestem spokojny, to dobra kwota. Te 30mln za Minę osobiście też bym przemyślał skoro ma przyjść Lenglet. Do tego Artur i mamy wymianę 1:1 na dwóch pozycjach. Dokupić młodego zdolnego skrzydłowego który mógłby być również zmiennikiem Luisa (patrz Martial) i klasowego śp (Thiago) i moim zdaniem kadra zamknięta (oczywiście nie liczę szrotu do pogonienia). Chyba, że PSG faktycznie będzie chciało zaoferować fajną kase za Suareza to można wykorzystać i zainwestować w odmłodzenia ataku (chociaż nie uwierzę w to, że zarząd będzie chciał iśc na wojnę z Leo i pozbyć się jego najlepszego kumpla z drużyny)
0
pamiętam jak dwa lata temu kumpel zamówił preorder fify i dostał go w dniu premiery (chyba 27.09), ja poszedłem do Media Expert 25.09 i bez problemu sprzdali mi grę 2 dni przed premierą, szkoda że nie widziałeś jego miny jak przyszedł do mnie pograć w fife :D
0
a dla Ciebie zastąpienie zawodnika drugim o klase lepszym to nie jest zwrot inwestycji? Wymieniasz zawodnika pozycjami 1 do 1 zastępując zwykłego opla czerwonym ferrari, oba Ci nie są potrzebne więc zostawiasz ten lepszy a pieniądze z poprzedniego inwestujesz w nowy, proste
0
i tu twój błąd. "sciągając Ronaldo duża część tej kwoty szybko zwróci się z koszulek i prawdopodobnego odejścia Higuaina" ponoć Chelsea jest gotowa dać za Igłę 70mln a Juve zgodzi się na odejście tylko gdy przyjdzie Ronaldo
8
Mnie znowu śmieszą opinie, że Cr7 na 100% zostanie i to tylko plotki. Dla Realu to dobry biznes bo mogą pogonić 33-latka za ok 100mln euro, dla Juve też swietny interes. Takie kluby jak Bayern czy Juve może sportowo są blisko Barcy i Realu ale marketingowo są daleko z tyłu własnie przez to, że nie było tam takich gwiazd w ostatnich latach, sciągając Ronaldo duża część tej kwoty szybko zwróci się z koszulek i prawdopodobnego odejścia Higuaina a Juve wreszcie zyska jedyną gwiazdę która da im ten wyższy pułap marketingowy, pozwoli im wejść do elity piłkarskiej "dwójki". Wtedy Juve będzie postrzegane jako klub który nie musi już sprzedawać zawodników takich jak Pogba czy Dybala, Juve będzie klubem który moze pozwolić sobie na zakup tych najlepszych a nie na ich sprzedaż. Wartość klubu z Turynu znacznie wzrośnie
3
Też był wolał skrzydłowego którzy może grać na 9 niż kolejnego pomocnika (jeśli przyjść ma Arthur). 4-2-3-1 z Busim i Rakietą z tyłu oraz Cou, Leo, Dembele i Luisem z przodu do tego taki Martial (bądź gracz podobny profilem) do rotacji dla całej 4 i skład kompletny