3

Arthur Solidnie ale zapobiegawczo, mało ryzykował, widać że nie chciał się spalić na starcie, mądrze operował piłka. Lenglet źle wszedł w mecz ale z minuty na minutę coraz lepiej, parę razy dobrze przerwał akcje ale też zawalił przy bramce

0

Myślę że lepszy już nie będzie. To dobry gracz ale do Leo, Cr czy nawet Neymara dużo mi brakuje

1

YT, oficjalna strona to raczej pewniaki, może też FB

0

Bo grał tam Iniesta który nie pasuje na skrzydło lub Gomes/Paulinho. Wtedy graliśmy czyms w rodzaju 4-4-1-1. Gdy grali Dembele i Cou dla mnie wyglądało to na typowe 4-2-3-1 tak jak wczoraj w drugiej połowie

0

Dla mnie to taki agresywny typ mediapunty, atakujący z głebi pola, Suarez gra między dwoma ŚO a Leo cofa się głeboko w linie pomocy po czym zagrywa na skrzydło/na ścianę a sam wbiega w pole karne, nie jest to taka typowa wersja ŚPO jak kiedyś Ozil w Realu czy James w Bayernie ale zdecydowanie bliżej mu do ofensywnego pomocnika niż PN

1

patrzysz na grafike meczową czy na to co faktycznie dzieje się na boisku? co z tego że na grafice Messi wstawiony jest jako druga dziewiątka skoro i tak biega między liniami ataku i pomocy czyli jako mediapunta a boczni pomocnicy (jeśli byli to Cou i Dembele a nie Iniesta) grali bardzo wysoko jak typowi skrzydłowi. Ivan grał głeboko obok Segio, podczas meczu to było typowe 4-2-3-1

1

a ja nie, Cou to nie Iniesta a Rakitic czy Arthur to nie Xavi, nie mamy zawodników do gry 4-3-3, gdyby przyszedł KDB/Veratti + Isco to co innego ale tak nie ma szans, Coutinho to bardziej lewy pomocnik/fałszywy skrzydłowy niż ofensywny pomocnik. Druga sprawa że w 4-3-3 brak miejsca dla Leo, on wczoraj grając na prawym skrzydle wytrzymał 12min i później biegał między pomocą a Suarezem, widać że to jego miejsce, jako wolny elektron za plecami silnego napastnika a nie przyklejony do prawej strony. 4-2-3-1 z Busim/Vidalem Rakiticiem/Arthurem Dembele/Malcomem Messim Cou/Malcomem i Suarezem to najlepsza formacja pod zawodników jakich mamy

1

bedzie na YT i FB zapewne

1

Przecież koniec tamtego sezonu i połowę wczorajszego meczu graliśmy 4-2-3-1 gdzie 4 ofensywnych zawodników to Cou, Leo, Dembele i Luis więc na ławce zostałby tylko Malcom. Moim zdaniem to dla nas najlepsze ustawienie, wczoraj też graliśmy o niebo lepiej gdy właśnie z 4-3-3 przeszliśmy na 4-2-3-1

0

Dokładnie, to mogą być zwykłe pomówienia prasy. A Icardi jest dla mnie najlepszą opcją z tych realnych patrząc na zależność wiek - cena - jakośc

0

Moim zdaniem realny, każdy z Live jest realny :D

0

Jesusa nie brałem bo to czysta abstrakcja, tak samo można dać tutaj Mbappe, ale po co podawać zawodników ktorych nie jesteśmy w stanie wyciągnąć? Uwzględniłem tylko zawodników których realnie można pozyskać

0

Tak się zastanawiam nad ewentualnym następcą Suareza za rok i przychodzi mi na myśl tylko 4 zawodników gdzie kolejność dla mnie nie jest przypadowa:
Firmino - za rok w październiku 28 lat 107 bramek i 76 asyst w 336 meczach, wydaje się że idealnie do nas pasuje, profil Suareza z pierwszych sezonów, problemem będą jednak negocjacje z Live
Icardi - za rok 26 lat 156 bramek 27 asyst w 251 meczach - bardziej surowy typ napastnika, typowa 9, wydaje się że do wyciągniecią za ponad 100mln
Martial - za rok w grudniu 24 lata - 51 bramek 34 asysty w 210 meczach - zawodnik bardzo mobilny ale mniej bramkostrzelny, wynika to jednak z faktu że często grał jako skrzydłowy, dla mniej najlepiej grał jednak na środku ataku. Dużo mówi się o jego odejsciu z United
Werner - za rok 23 lata - 114 bramek 40 asyst w 242 meczach - bardzo dobre liczby, młody, w dobrej cenie ale nie jestem przekonany czy pasuje do Barcy, jego styl gry bardziej pasuje do drużyn grających z kontry jednak ze względu na jego wek myślę, że mógłby się sprawdzić

2

>Strzela 30 bramek na sezon notując 15 asyst w samej lidze
>Nie pasuje do drużyny

Wybierz jedno bo nawzajem się wykluczają,
Nie pasował to Ibrahimovic do koncepcji Pepa ale nie Suarez do Barcelony

4

legenda: sezon/mecze/bramki/asysty w samej lidze hiszpańskiej
17/18 33 25 12
16/17 35 29 14
15/16 35 40 18
14/15 27 16 16

dalej uważasz że do nas nie pasuje i był to zły transfer?
110 bramek i 60 asyst w 4 lata TYLKO w lidze hiszpanskiej, bez pucharów. Kazdy klub chciałby taką 9

2

Co Ty piszesz, przeciez Suarez z dwóch pierwszych sezonów idealnie do nas pasował: szybki, dobre przyjęcie, gra kombinacyjna, potrafił strzelić coś z niczego. Weź po uwagę że to napastnik który co sezon ma dwucyfrową liczbę asyst. To, że obecnie jest bez formy i gra jak gra to inna sprawa

0

Potrzebujemy dla niego konkurencji, Gdyby przyszedł taki Icardi to i Suarez by wrócił. Byłaby dobra, zdrowa rywalizacja

1

Ciekawy jestem jak rozwiąże sie sytuacja Marlona, Cucu, Paco i Rafy bo do końca okienka na dobrą sprawę zostało lekko ponad 2 tygodnie a chętnych na nich jak nie było tak nie ma. Dodałbym jeszcze Denisa do tej listy ale to marzenie ściętej głowy..

0

Bartomeu i jego pomysł na klub coraz bardziej mi się podoba, mamy rekordowe przychody i co roku je powiększamy, jedynie te brudy które wypływają... Gdyby nie to byłby dobrym prezydentem, nawet polityka transferowa od tego okienka wygląda bardzo obiecująco. Ma jeszcze 2 lata żeby coś udowodnić, niech to wykorzysta

9

Dembele 7 wygranych pojedynków na 12, więcej niż Messi!

0

Brawo, spoko że zdjął drugiego najlepszego zawodnika na boisku, idealnie na dogrywkę

0

Przeszliśmy na 4-2-3-1 i od razu wygląda to dużo lepiej

0

Taki szybszy Marcelo

12

Średni? Gość najlepszy obok Messiego

1

Dembouzz to będzie jego sezon!

0

Dembele to kozak, jak poprawi skuteczność może być jednym z najlepszych na świecie

0

Alba ogólnie ma wrażenie że źle czuje się grając z typowym skrzydłowym, jak gra z Cou czy Isco w kadrze to wygląda najlepiej

4

Boże jak kiedyś tego orłowskiego nawet lubiłem tam teraz szuka jak dopiec Barcy, najpierw że Dembele chce odejść, teraz że nie pomieścimy Cou Luisa Leo i Dembele razem na boisku, następnym razem jak będzie komentował to szukam angielskiego streama

0

Matko bosko jakby to wpadlo

1

Serio Arthur i Rakieta mają grać głębiej niż Busi? Przecież on słynął z gry między obroną i pomocą a mam wrażenie że czasami gra najwyżej z tej 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?