0

Dziwnie z tym okienkiem w Anglii, zawsze człowiek czekał do 24 i śledził na żywo transfery na jednej ze stron angielskiego klubu a teraz kończy się o 17 w środku miesiąca.. mam wrażenie że nie będzie już działo się tyle co zawsze te kilka godzin przed zamknięciem

4

to nieważne co wybrał, zaraz United przyjmie ofertę 90mln + Mina i tyle xD

3

tylko że ten Oblak też musiałby chcieć tam przejść a na tą chwilę, po tym okienku projekt sportowy Atletico jest o niebo lepszy niż Chelsea

0

Dokładnie, oni chcą wymienić ofensywnych zawodników jak rafinha na gościa który 75% minut grał na środku obrony xd

0

Na ławkę? Po to przyjdzie

0

Wątpię że będziemy grać 4-4-2, końcówkę sezonu graliśmy z typowymi skrzydłowymi patrz Cou i Dembele. Od początku sezonu byliśmy zmuszeni grać 4 w pomocy bo jedynym skrzydłowym zdolnym do gry był Deulofeu, potem na najważniejszą fazę sezonu trener nie chciał już eksperymentować dopiero gdy wszystko było jasne dokończył sezon tak jak pewnie chciał go zacząć czyli że skrzydlami. Teraz w dwóch sparingach też graliśmy z typowymi skrzydłowymi cały czas. Czasem był to Denis czy Rafa ale byli ustawieni ewidentnie szeroko i wysoko. Tak jak Malcom czy zawodnicy Barcy B

0

I przygotowania do powrotu które zapewne skończy się tym że na murawę wybiegnie w grudniu

0

Tylko jeden przecinak, ok wymień jakiegoś przecinaka z Barcy?

0

Bo był po prostu w lepszej formie a Dembele wrócił po kontuzji i to bardzo poważnej? Pod koniec sezonu Dembele był już podstawowym zawodnikiem

0

Co Ty bredzisz, za kogo Ty go uważasz? Myślisz że zdejmując młokosa który nie zagrał ani jednego meczu w Europie i wprowadzając zawodnika który zjadł zęby grajac w podstawie w dwóch najlepszych klubach z jednych z najlepszych lig europejskich gra siądzie ? Ten gość potrafi grać w piłkę, mało kto o tym pamięta na tej stronie?

1

Beka z tych którzy myślą że Vidal zabierze minuty Aleni czy Puigowi, przecież to zawodnicy o zupełnie innej charakterystyce, jeśli komuś Vidal ma zabrac minuty to bardziej defensywnym piłkarzom jak Busi czy Gomes (oby jemu już nie musiał) a Puig i Alenia to zawodnicy którzy mogą grac zamiast Cou, Leo, Dembele, Malcoma Arthura, rywalizować o minuty mogą z Denisem i Rafinha. Już widzę jak Ernesto zdejmuje Busiego i wprowadza Alenie

0

On i tak do końca roku nie zagra z powodu kontuzji i przygotowania do powrotu, taka sama sytuacja jak z Dembele, pewnie pójdzie na wypożyczenie

0

Fajny transfer, gość biega od bramki do bramki cały mecz, zostawia serducho i dużo walczy, do tego siwetny strzal, bardzo dobre odbiory i długie piłki. Idealny zawodnik na końcówki spotkań niezależnie od wyniku lub by odciążyć busiego. Do tej pory jedynym zmiennikiem Sergio mógł być Ivan tylko że oni najczęściej grają razem więc Rakieta znów miałby 70 rozegranych spotkań w sezonie.. Sampera nie liczę bo pewnie odejdzie. Arthur to zawodnik o innej charakterystyce, on też dostanie swoje minuty.

0

Za 25 baniek niech pogra te 2-3 sezony, to i tak nie będzie podstawowy zawodnik. Później odejdzie za połowę tego do Chin czy Mls i każdy będzie zadowolony

0

Ludzie zrozumcie że Ernesto mógł chcieć mieć w pomocy zawodników o różnej charakterystyce, ma magika Coutinho i Rafinhe, defensywnego pomocnika Busiego, box to box Rakietę, rozgrywającego Arthura i młodych gniewnych do dyspozycji jak Alenia. Był Paulinho, typowy Walczak ale dostał ofertę której nie mógł odrzucić, zarabia teraz prawie tyle co Suarez dlatego trener poprosił o ściągnięcie jakiegoś walczaka, zadaniowca i jeśli nie będzie kosztował więcej niż 30mln to jestem na tak

2

To ten sam który powiedział: Malcom? Nawet nie wiem kto kto jest.

5

Jak Sevilla da 10mln za Vidala to będzie dla nas deal życia, do tego Marlon, coraz śmielej zaczynam myśleć że jest dla nas najlepszy z trójki z Miną i Vermą

2

Tylko że Jasper bardzo dobrze bronił w Holandii a jak gra Mignolet każdy wie

4

Drugim bramkarzem który zagra ok 500 minut w sezonie moim zdaniem powinien być albo wychowanek albo Hiszpan. Nie można kupić zawodnika pokroju Adana (to tylko przykład bo wiem że grał a Realu) za te 5-6 mln który ma jakieś doświadczenie w lidze i zaakceptuje rolę drugiego bramkarza? Lub dać szansę komuś młodemu, coraz mniej Hiszpanów w skladzie, kiedyś byliśmy jak Bilbao a teraz bliżej nam do zespołów z ligi angielskiej..

0

I to za zaledwie ok. 100mln euro. My byśmy za Lemara tyle zapłacili nie mówią o reszcie..

0

Jak myślicie jaki jest klub który się kocha albo nienawidzi? W Polsce wiadomo, Legia. Ma najwięcej fanów i antyfanów zarazem, a z większych klubów? Barca? Real? Może ktoś inny?

3

Post niżej się do tego odniosłem. Dziwna decyzja, Sime nakrywa go czapką

2

Tak się zastanawiam bo ponoć Atleti jest bliskie sprzedaży swojego podstawowego prawego obrońcy z zeszłego sezonu Vrsaljko za 30mln do Interu. Dlaczego? Jakiś konflikt? Na ławce mają jedynie 33letniego Juanfrana i nic więcej a Sime grał dobrze zarówno w lidze jak i MŚ więc trochę dziwna decyzja

1

Miedzy rabiotem i de jongiem sa dwa lata roznicy z tym ze Rabiot od 3 lat jest podstawowym zawodnikiem PSG a o De Jongu osobiscie dowiedzialem sie kilka miesiecy temu, do tego wydaje sie zawodnikiem o profilu Arthura

1

Gdybyście mieli wybrać jednego pomocnika to kogo z trójki Thiago/De Jong/Rabiot i dlaczego?
ja chyba Rabiot, profil Ivana tylko młodszy i dużo bardziej dynamiczny, dobry zarówno w ofensywie jak i defensywie, silny, szybki, dobry strzał, potrafi dograć ostatnie podanie. Thiago jest spoko, nawet te kontuzje mi nie przeszkadzają, ale jeśli mamy grać dalej dwójką pomocników i przed nimi Leo, Cou, Dembele i Luis to dobrze żeby ogarniali gre w obronie, a Thiago w tym elemencie daje bardzo mało..
De Jong to dla mnie zagadka, zbyt duża niewiadoma, gośc niewiele młodszy od Rabiota a dużo mniej ograny w europejskiej piłce.

0

Zamiast koszulkami sie zajmować mogli domknąć transfer Carlitosa za śmieszną sumę :D a tak liga znowu nie ma sensu

0

Unzue asystentem więc jedno jest pewne: stałe fragmenty będa dopracowane do granicy perfekcji :D

7

Swoją drogą nie wiem czy zauważyliście ale ten chiński klub którego nazwy nigdy nie potrafie napisać a jestem zbyt leniwy by kopiować "wypożyczył" też Talisce z Benfiki do 31 grudnia 2018 po genialnym sezonie brazylijczyka w Besiktasie. Wygląda na to, że faktycznie nie mogą teraz opłacić z nam nieznanych przyczyn transferów i przekładają je na kolejny sezon wypożyczając graczy z koniecznością wykupu bo nie mogę uwierzyć, że Benfica nie sprzedała młodego brazyljczyka wartego ok 30mln euro tylko go sobie wypożyczyła

0

A moim zdaniem nie, Martial to 60mln i Thiago też. Arthur i Lenglet to łącznie 60mln. 180 mln biorąc pod uwagę że 50 już wplynęło z Paulinho, możliwe jest też 30 z Miny a w klubie po tych transferach zbędny byłby Paco, Gomes i Denis to wcale nie są to transfery nierealne

0

Myślałem raczej o ściągnięciu kogoś kto w przyszłości może być naturalnym następcą Luisa. Z całym szacunkiem Paco nim moim zdaniem nie jest, Martial już szybciej bo Icardi czy Mbappe to marzenia..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?