3

Ancelotti? Poruszę Cię..

7

Obstawiam że Puig i Miranda ostatecznie się nie zalapią a dołącza do nich Verma i Paco.

8

Panowie i Panie dziś pierwszy mecz w sezonie gra Barcelona C! A tak na poważnie życzę Evertonowi Jak najlepiej, Andre dziś nie zagra ale reszta ma szansę chociaż na kilkuminutowy debiut. Fajnie byłoby nawiązać współpracę z klubem pokroju Evertonu ktoremu sprzedawalibysmy zawodników po zaniżonych cenach ale z opcją pierwokupu, chociaż to czyste SF.

0

Jak masz w pobliżu to jedź na jakieś termy czy aquapark. Jak nie to butelka wina/piwa i odpal ulubioną grę, to zawsze zabija czas

0

Po wczorajszej imprezie mam pewne zaległości, wiadomo coś na temat kolejnych transferach z klubu? Chodzi mi tylko o rzetelne źródła

0

Hostel Balkonis, w samym centrum i polskie ceny można dostać. Niby Hostel ale masz swój pokój z łazienką, jedynie kompleksu kuchennego nie ma. Wygląd adekwatny do ceny, czysto ale dość stare meble, za to obsługa 11/10, wytłumaczą Ci wszystko co tylko chcesz

2

Mi też się wydaje że jeżeli Modrić odejdzie to Real ruszy po Thiago a on nie będzie protestował, gdyby był tak zakochany w Barcelonie jak każdy tu uważa to do Bayernu też by nie odchodził

0

Marlon - 15mln/ wypożyczenie
Samper - wypożyczenie
Cucu - wypożyczenie
Denis - 15mln/wypożyczenie
Paco - 15-20mln
Arnaiz - wypożyczenie
Rafinha/Alenia - nie widzę miejsca dla obu, albo Rafa odejdzie za ok. 30mln albo Alenia powinien zostać wypożyczony

wtedy uznam to okienko za najlepsze jeśli chodzi o transfery z klubu

1

Pisałeś o tym trzy posty niżej, każdy rozumie xd

0

Przecież Spurs nie muszą się wzmacniać bo i tak mają szerszy i lepszy skład niż United, Arsenal czy Chelsea
Dla mnie

City
Liverpool
Spurs
United
Chelsea
Arsenal

Chociaż całym sercem za Liverpoolem (no i Evertonem oczywiście)

0

Boże, przez ostatnią godzinę było z 15 razy..

7

Super informacja, jak Verma odejdzie nie trzeba będzie szukać czwartego stopera, a nawet może powalczy o pierwszy skład bo potencjał ma i widać że do nas pasuje. Tylko wypożyczyć go do klubu z Hiszpanii (po dwóch latach w Hiszpanii może ubiegać się o paszport)

0

Pamiętam jak chciałem go u nas.. zapowiadał się na drugiego Ville

0

On zarabiał znacznie więcej więc to taki nowobogacki gość

0

Obecnie nasz skład to około 27 zawodników (licząc Cucu/Mirandę) https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/startseite/verein/131 jak myślicie ile zawodników powinna mieć kadra i kogo byście pożegnali/wypożyczyli?

0

Bardzo fajne okienko, ściągnęliśmy dobrych zawodników wychodząc na chwilę obecną idealnie na "zero". Gdyby jeszcze sprzedać za dobre pieniądze Paco/Munira, Marlona i jak się uda Denisa byłbym wniebowzięty. Do tego wypożyczyć Arnaiza, Cucu i rozwiązać sprawę Sampera (raczej nikt za niego nie zapłaci dobrej kwoty więc pewnie będzie wypożyczenie) i Rafy (chciałbym żeby został, ewentualnie odszedł jedynie za dobrą ofertę). Zostało jeszcze 5-7 niewyjaśnionych zawodników a czasu coraz mniej i właśnie odpadł najlepiej płacący kierunek ..Okienko fajne, byle dalej nie skończyło się na samych wypożyczeniach bo na to się zanosi

4

majstersztyk to sprzedać Morate za 70mln, a pózniej Jamesa za 45 xd

13

Samper i Denis zawsze byli zawzięci na treningi, tego im odmówić nie można

0

Sagna w MLS w Montreal Impact, fajną 11 gwiazd można tam stworzyć

0

może 14, albo i 8 kto wie

0

fakt, wychowanek, co z tego że ze swojej prawie 20-letniej piłkarskiej kariery spedził tu 3 lata. Może i coś mu te 3 lata dały, może i sporo, ale najwięcej dała mu Sampdoria i to jej trzeba zawdzięczać że gość nie gra teraz w Ekstraklasie a w Interze

0

z Thiago jak to mówią jedna jaskółka wiosny nie czyni. Icardi.. daj spokój bo zaraz padnę, przecież on odszedł w wieku 17 lat i nawet wtedy się nie zanosił, w La Masii spędził całe 3 lata, bardziej Sampdoria dała mu szanse i zrobiła z niego piłkarza światowego formatu niż my, u nas nawet w Barcy B nie grał...

15

Martin Montoya na testach medycznych w Fulham! Ach ta nasza wciąż kozacka La Masia xd

2

co sądzicie o Batshuayiu? Dla mnie spoko napastnik, fajnie gdyby Valencia oprócz Geudesa wypożyczyła go z opcją wykupu po sezonie, bardzo dobry napastnik więc i liga zyska na atrakcyjności, a Valencia miałaby wreszcie fajny skład

0

Racja, jest zbędny, za Cou może grać Malcom lub Alenia po powrocie

1

Bo Gomes zarabia 5x tyle co taki Lerma, więc biorąc pod uwagę że zarobków nie obniży jest mało atrakcyjną opcją, klub nie dość że musi go wykupić to później przez 5 lat płacić mu duża tygodniówkę

0

ma klauzule 150mln w tej chwili, Barce spokojnie stać na takich zakup

4

gość nawet nie zagrał jednego meczu w Europie, może skończyć jak Gabigol a może skończyć jak Icardi. Raczej ściagniemy bardziej doświadczonego napastnika jeśli trzeba będzie zastąpić Suareza (wątpie że zastąpi go jakiś młokos). Icardi byłby najlepszą opcją gdyby nie jego stosunki z Leo.

0

No właśnie Pogba chciał tylko odciąć się od mediów, Fryzury to i Neymar strzela a mi to nie przeszkadza, niech wygląda jak chce. Byle nie mieszkał z opłaconymi kolegami od zabawiania sie jak brazylijczyk i spoko

0

4x, wtedy miał zapisane 20mln. Niby kogo kupią jak brak dobrych Basków na rynku, Javi Martinez nie wróci raczej z Bayernu a reszte mają juz w składzie, chyba że znów podkupią kogoś od Sociedad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?