liseek94
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Arthur najlepszy z pomocy ale to raczej wynika ze słabej gry Rafy i średniej Sergio, Dembele i Leo ciągną ten wózek
5
Rafa po świetnym presezonie strzasnie dziś zawodzi..
8
Dembele świetnie na chwilę obecną, najlepszy na boisku
15
Oglądasz mecz? Przecież gramy 4-3-3
0
Brawo Jordi brawo Pique.
0
Ciąża spożywcza dopada każdego po 30
1
Co byście powiedzieli gdyby któryś z adminów założył kanał na YouTube fcbarcy gdzie każdy z użytkowników mógłby wysyłać swoje filmy z ciekawostkami kompilacjami itp? Wystarczy żeby jedna osoba tym zarządzała przez sprawdzanie i renderowanie tego co reszta wyślę. Takie luźne pytanie
0
Zarzuci ktoś linkiem na priv?
0
Nie, jest Vidal Arthur i Malcom. Oprócz nich Marlon który i tak odejdzie i może Cou, reszta ma paszporty
0
Wydaje się że z Malcomem chodzi raczej o to, że Cou mógł wciąż nie dostać paszportu a klub nie chce ryzykować wystawiając 4 zawodnika spoza UE. Wszystko pewnie okaże się na konferencji po meczu bo pytanie o paszport Cou raczej padnie
0
Czemu nie ma Malcoma? Cou jeszcze nie ma paszportu czy serio Ernesto wolał Munira na ławce?
5
Jak ja się cieszę że kupiliśmy semedo zamiast bellerina :D
0
Cech i fernandinho w tym meczu
0
Swoją drogą ponoć my mamy mocna ławkę to patrzcie na City. KDB, Jesus, Sane, Kompany a brakuje jeszcze Silvy. Chociaż wiadomo że dziś nie gra pierwszy garnitur bo część dopiero wróciła do treningów to jednak chyba City Barca i i Real (poza atakiem) mają najmocniejsze kadry
0
Tak, po dwóch latach pracy w Hiszpanii możesz dostać paszport. A nie wiem czy już wcześniej gdzieś nie dostał
0
Zaza ma wrócić do Włoch
0
Super, ponoć jeszcze mają opcje wykupu Batsa za 50mln po sezonie. Rodrigo Bats plus Gameiro i Mina. Będą walczyć na wszystkich frontach jeśli dojdzie Guedes. I dobrze, mój drugi ulubiony klub w Hiszpanii, sentyment od czasów Villi, Maty i Silvy
0
Ogólnie nie ogarniam transferów Arsenalu, tam dopiero pracują specjaliści. Emery zawsze grał że skrzydłowymi, nie wierzę że tego nie wiedzą. Dziś też gra 4-2-3-1 a w drużynie maja... Jednego klasowego skrzydłowego. A na ławce siedzi Laca, Torreira i Leno czyli grubo ponad 100mln. Wystarczyło powalczyć o Shaqiriego czy nawet poszukać młodego zdolnego skrzydłowego w Hiszpanii czy Francji (thauvin, inui..) a zupełnie inaczej by to wyglądało
13
Nowy sezon stary Arsenal. Kup Torreire i Leno za 50 mln, graj Cechem i Xhaka xd
1
Na chwilę obecną 55pkt i top 5 la rambli
0
Jak zwykły to nie, pamiętam jak na święta była promocja i był mowy za 999zl. Teraz można kupić za 700 używkę. Chyba że slim to co innego ale zamiast slima lepiej już kupić używany pro.
1
Firmino wyciągnąć będzie bardzo trudno, ja bym widział Martiala na 9, u Mourinho ten gość się marnuje. Icar nie jest wcale taki zły, weź pod uwagę że lwią część sezonu cala ofensywa opierała się na Leo i Luisie dlatego ten drugi miał tyle kluczowych zagrań, teraz jest Cou, Dembele, Malcom i wciąż Leo. Środkowy napastnik już nie musiałby rozgrywać przy tych zawodnikach.. A Icardi potrafi strzelić coś z niczego będąc jednocześnie bardzo skuteczny. Myślę że jest to opcja godna przemyślenia bo wyciągnąć Firmino będzie bardzo ciężko
13
Puig i Miranda na każdym zdjęciu z pierwszej drużyny są razem, nawet jak wcodza do autokaru to też razem. Fajnie że klub i Ernesto daje im szansę we dwójkę, z całą pewnością razem jest łatwiej odnaleźć się w szatni obok takich zawodników jak Messi czy Suarez
13
Wstawaj rewolucja zesr.... :D myślę że pogba przyjdzie za rok po prostu
5
Oglądam końcówkę meczu Realu i ten Ceballos to może być niezły crack, aż dziw bierze że Zidane na niego nie stawiał, przypomina mi Inieste w jego wieku..
1
Ja bym Cucu wypożyczył a Mirandę zostawił w drugiej drużynie i włączał na pojedyncze mecze do pierwszego składu, po co mają sobie minuty zabierać. Co do Paco to racja, po zamknięciu okienka w Anglii wydaje się że bardzo ciężko będzie go sprzedać za godziwe pieniądze, pewnie go wypożyczą do La Liga.
0
Jagielka czerwone więc może Mina zagra za tydzień
0
Wiadomo kto jutro nie zagra?
3
Bez Miny, Digne i Gomesa. Odpalam Netflixa
0
Czemu hazard wszedł dopiero teraz?