25

Arthur najlepszy z pomocy ale to raczej wynika ze słabej gry Rafy i średniej Sergio, Dembele i Leo ciągną ten wózek

5

Rafa po świetnym presezonie strzasnie dziś zawodzi..

8

Dembele świetnie na chwilę obecną, najlepszy na boisku

15

Oglądasz mecz? Przecież gramy 4-3-3

0

Brawo Jordi brawo Pique.

0

Ciąża spożywcza dopada każdego po 30

1

Co byście powiedzieli gdyby któryś z adminów założył kanał na YouTube fcbarcy gdzie każdy z użytkowników mógłby wysyłać swoje filmy z ciekawostkami kompilacjami itp? Wystarczy żeby jedna osoba tym zarządzała przez sprawdzanie i renderowanie tego co reszta wyślę. Takie luźne pytanie

0

Zarzuci ktoś linkiem na priv?

0

Nie, jest Vidal Arthur i Malcom. Oprócz nich Marlon który i tak odejdzie i może Cou, reszta ma paszporty

0

Wydaje się że z Malcomem chodzi raczej o to, że Cou mógł wciąż nie dostać paszportu a klub nie chce ryzykować wystawiając 4 zawodnika spoza UE. Wszystko pewnie okaże się na konferencji po meczu bo pytanie o paszport Cou raczej padnie

0

Czemu nie ma Malcoma? Cou jeszcze nie ma paszportu czy serio Ernesto wolał Munira na ławce?

5

Jak ja się cieszę że kupiliśmy semedo zamiast bellerina :D

0

Cech i fernandinho w tym meczu

0

Swoją drogą ponoć my mamy mocna ławkę to patrzcie na City. KDB, Jesus, Sane, Kompany a brakuje jeszcze Silvy. Chociaż wiadomo że dziś nie gra pierwszy garnitur bo część dopiero wróciła do treningów to jednak chyba City Barca i i Real (poza atakiem) mają najmocniejsze kadry

0

Tak, po dwóch latach pracy w Hiszpanii możesz dostać paszport. A nie wiem czy już wcześniej gdzieś nie dostał

0

Zaza ma wrócić do Włoch

0

Super, ponoć jeszcze mają opcje wykupu Batsa za 50mln po sezonie. Rodrigo Bats plus Gameiro i Mina. Będą walczyć na wszystkich frontach jeśli dojdzie Guedes. I dobrze, mój drugi ulubiony klub w Hiszpanii, sentyment od czasów Villi, Maty i Silvy

0

Ogólnie nie ogarniam transferów Arsenalu, tam dopiero pracują specjaliści. Emery zawsze grał że skrzydłowymi, nie wierzę że tego nie wiedzą. Dziś też gra 4-2-3-1 a w drużynie maja... Jednego klasowego skrzydłowego. A na ławce siedzi Laca, Torreira i Leno czyli grubo ponad 100mln. Wystarczyło powalczyć o Shaqiriego czy nawet poszukać młodego zdolnego skrzydłowego w Hiszpanii czy Francji (thauvin, inui..) a zupełnie inaczej by to wyglądało

13

Nowy sezon stary Arsenal. Kup Torreire i Leno za 50 mln, graj Cechem i Xhaka xd

1

Na chwilę obecną 55pkt i top 5 la rambli

0

Jak zwykły to nie, pamiętam jak na święta była promocja i był mowy za 999zl. Teraz można kupić za 700 używkę. Chyba że slim to co innego ale zamiast slima lepiej już kupić używany pro.

1

Firmino wyciągnąć będzie bardzo trudno, ja bym widział Martiala na 9, u Mourinho ten gość się marnuje. Icar nie jest wcale taki zły, weź pod uwagę że lwią część sezonu cala ofensywa opierała się na Leo i Luisie dlatego ten drugi miał tyle kluczowych zagrań, teraz jest Cou, Dembele, Malcom i wciąż Leo. Środkowy napastnik już nie musiałby rozgrywać przy tych zawodnikach.. A Icardi potrafi strzelić coś z niczego będąc jednocześnie bardzo skuteczny. Myślę że jest to opcja godna przemyślenia bo wyciągnąć Firmino będzie bardzo ciężko

13

Puig i Miranda na każdym zdjęciu z pierwszej drużyny są razem, nawet jak wcodza do autokaru to też razem. Fajnie że klub i Ernesto daje im szansę we dwójkę, z całą pewnością razem jest łatwiej odnaleźć się w szatni obok takich zawodników jak Messi czy Suarez

13

Wstawaj rewolucja zesr.... :D myślę że pogba przyjdzie za rok po prostu

5

Oglądam końcówkę meczu Realu i ten Ceballos to może być niezły crack, aż dziw bierze że Zidane na niego nie stawiał, przypomina mi Inieste w jego wieku..

1

Ja bym Cucu wypożyczył a Mirandę zostawił w drugiej drużynie i włączał na pojedyncze mecze do pierwszego składu, po co mają sobie minuty zabierać. Co do Paco to racja, po zamknięciu okienka w Anglii wydaje się że bardzo ciężko będzie go sprzedać za godziwe pieniądze, pewnie go wypożyczą do La Liga.

0

Jagielka czerwone więc może Mina zagra za tydzień

0

Wiadomo kto jutro nie zagra?

3

Bez Miny, Digne i Gomesa. Odpalam Netflixa

0

Czemu hazard wszedł dopiero teraz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?