lucas1991
Dołączył/a: kwiecień 2014
Warszawa
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
kurde ludzie rozumiem można go nie lubić, ale są granice. To z tego co widać na trailerze jest dla śmiechu... może kiedyś coś gadał, ale tu to wygląda jak śmiechy... nawet nie podejrzewałem, że ktoś może to na poważnie odebrać. Dobrze może i serio tak myśli ale tu widać, że to luźna rozmowa i żarty, na pewno nie jest to w tym momencie zachowanie pyszałkowate. Czasem trzeba zbastować bo przesadna niechęć do niego staje się komiczna.
Zresztą co by nie powiedział byłoby złe pewnie. Mówiąc, że nie on byłby obłudny, a mówiąc co mówił jest pyszałkowaty... dramat ;p
5
a to niespodzianka ;p dziś było zdjęcie jak szedł w stabilizatorze i radio podaje sensacyjną wiadomość, że nie zagra w tym tygodniu w meczach kadry. Do tego wiadomo było, że powrót planowany jest na koniec przyszłego miesiąca. Nie rozumiem czasem mediów. Hit ;)
0
przecież niektórzy tutaj woleliby wystawić Halilovic'a zamiast Ronaldo jakby mieli tylko taką okazję :) oczywiście czysto hipotetycznie jakby grali na tej samej pozycji. Automatycznie z Barcy to lepszy.
0
ktoś tu pisał, że dostał bana za multikonta
0
Neymar swoją drogą, ale najlepsze wolne w Barcy jak dla mnie ma Suarez... co on wyczyniał ze stałych fragmentów w Liverpoolu.. poezja
0
Można pisać, że oba zespoły idą łeb w łeb ale trzeba zauważyć, że są one KOMPLETNIE bez formy.. Real dwukrotnie miał pecha z remisami, i dwukrotnie fartownie wygrywał, Barca ostatnio pechowo przegrała bo uważam, że remis był w zasięgu i kilkukrotnie strzelała tego jednego gola gdzie wszyscy już myśleli, że z taką grą to do Segunda... Jak na razie ocena Barcy oraz Realu nie jest miarodajna... szczególnie,że w obu zespołach jest masa kontuzji, nie ma regularności i nie wspomne o tych kretyńskich tourne z Azji do Ameryki i od razu na mecze do Europy... Dojdą do tego KMŚ a wszyscy na pewno pamiętają co się dzieje z drużynami po KMŚ w drugiej części sezonu... przypomne, że rok temu Real w styczniu czy lutym był pewniakiem do obrony LM i wygrania La Ligi... a wiadomo jak się skończyło
0
Skoro są pieniądze i to nie małe, oraz zadowoleni Azjaci, Amerykanie czy kto tam będzie oglądał, a za tym idzie sprzedaż gadżetów to odpowiedź jest chyba prosta ;p
2
nie przypadkiem chyba Twarowski mówił, że Suarez ograłby 2- 3 przeciwników nawet w budce telefonicznej. O Lewym tego nie mówiono chyba z tego co kojarzę :)
0
Najlepsze jest to, że ludzie chyba patrzą na niego przez pryzmat gola strzelonego w finale LM i bronią go jakby był najlepszym ŚP ( tylko dlatego że gra w tym klubie chyba)... Kurde on już w zeszłym sezonie często cieniował. Drugi sezon to ten w którym powinien się pokazać i zobaczymy jak będzie, jak na razie nie wygląda to fajnie bo gra tak samo jak w większości spotkań z zeszłego sezonu. Pamiętam jak ludzie wieścili, że Modrić, Thiago, Kroos, Fabregas to półka niżej od Ivana.. i to tylko dlatego, że gra gdzie gra. Ludzie powinni przestać patrzeć tak, że każdy piłkarz Barcy jest najlepszy na swojej pozycji, a dodam jeszcze, że w ciemno bym brał ponownie jakby była okazja do Barcy Fabsa lub Thiago...
2
W takim momencie nasuwa się myśl po co budować wielkie trio z Ronaldo czy Messim. Każdy wielki błyszczy sam ale nie da się ukryć że Ci gracze znaczą mniej niż w byłych zespołach gdzie to oni byli punktami centralnymi... Luis, Ney, Benzema, Kaka, Bale, Villa, Henry. Każdy z osobna wielki, przy tych dwóch kosmitach zaczyna wyglądać jakby zapomniał, że też musi grać, a przedewszystkim że też potrafi. Niby Karim i Luis walą te gole Bale i Ney mieszają ,ale kurde odpada Ronaldo czy Messi z trio i strach w oczach. Wygląda to trochę tak jakby do zadań tych wielkich przecież graczy z wielkim ego zapewne należało pracowanie na gwiazdę i dostarczanie jej piłek, może i brzmi to głupio ale przyjrzyjcie się temu czasem.Przypomne tylko że oni sami umieli ciągnąć swoje zespoły, trochę to dziwne że nagle bez Messiego i Ronaldo nie grają tak fajnie jak z nimi.
Pewnie chodzi o to że spadają morale reszcie gdy brakuje najlepszego gracza, ale kurna nie moge uwierzyć, że np ktoś z dwojko Suarez Neymar lub Benzema Bale nie umie brac ciezaru na siebie jak to robili w poprzednich klubach lub jak to robia w kadrze.
0
Jeszcze jakieś 15 lat temu to Bayer był bardzo mocną drużyną i byłyby powody do strachu, ale gdzie teraz im do tamtego poziomu. Powinno być spokojnie i bez strachu... A tu jest wygrana po słabej grze..
3
Problemem jest to, że Messi zamazuje obraz tego wszystkiego i wydaje się tak cukierkowo wszystko fajnie są zwycięstwa.. Super atak i reszta mizeria... Brak kogoś typu xavi fabregas... Czyli po prostu brak rozgrywającego :/ Rakitic nim nie bedzie, Roberto nie bedzie, Iniesta gra wyżej zawsze, Busi głębiej a w środku kto?
0
Taaa, przepowiednia simone sie sprawdza ;)
0
No jak strzelił chyba gola w debiucie i wtedy Jese z Realu był nikim przy munirze;p dla mnie gość pomyłka.. Sandro klase lepszy...
0
przy 0:2 nie byłoby po wszystkim ale nie byłoby tak łatwo jak wskazuje wynik końcowy. Ile razy się mówi tu podczas meczów pewnej drużyny, że gdyby nie karny, gdyby nie spalony , gdyby przeciwnik trafił w bramkę,itp itd. Przy 0:2 nie jest powiedziane, że Lewy by władował te 5 goli. Nie wiadomo co by się stało... Wolfsburg walnąłby trzeciego, czy się zamurował, czy Lewy i tak by sieknął piątkę...
Co do Robbena zgoda, ale Ribery od około dwóch lat za bardzo nic nie pokazał, może to wina kontuzji.
A kto wygra LM to zagadka jak co roku :) nie zawsze wygrywa najlepszy
0
w tym wieku już jeden podnosił ;)
Edit: Chodzi o XXI wiek;p
0
I tak wiadome, że Barca zostanie w La Liga. Ale mimo wszystko liga francuska opłacalnym kierunkiem ? Na pewno nie sportowo, chyba że masz na myśli wykupienie przez Arabów ;P
2
Mam nadzieję, że w przypadku odłączenie się Katalonii od Hiszpanii nie odejdzie Barca z ligi hiszpańskiej. Te słowa to wcale nie są pierdoły. Wyobraź sobie ligę beż żadnego rywala. Espanyol i drużyny z niższych lig hiszpańskich. Jak trudno będzie utrzymać trenerowi motywację i konkurencyjność... ze spadkiem tych cech przyjdzie gorsza dyspozycja, przez to pewnie wyniki w Europie też będą gorsze. Co jeszcze gorsze zawodnicy po prostu mogą nie chcieć przychodzić do Barcy, bo po co grać w lidze ogórkowej ? Nie obchodzi mnie jak się skończy sytuacja polityczna, ale chce oglądać Barcę w La Liga.
1
dla mnie też Rakitić nie pasuje do tej drużyny i zgadzam się z opinią na temat Songa. Czym Rakitić imponował w Sevilli? Strzałami z dystansu, super podaniami, stałymi fragmentami gry. Co z tego prezentuje w Barcelonie ? Owszem można mówić, że strzelil gola w finale LM i chwała mu za to. Torres też strzelił w Chelsea gola zapewniającego awans z Barceloną.
Nie mówię, że jest słaby, ale oczekiwałem dużo więcej od niego( szczególnie mówię o uderzeniach z dystansu- których nie ma, brak szans ze stałych fragmentów to inny problem). Zobaczymy co pokaże w tym sezonie.
@Dasouzar11 - obok Kroosa to on nawet nie stał.
0
wyluzuj trochę, mam gdzieś sytuację smoleńską... widocznie trafiłem z tym porównaniem. Mój komentarz nie był atakiem na Ciebie tylko chodziło o ogół w tej sytuacji. Co do dyskusji o piłce z którą jestem zawodowo związany to nie byłbym pewien czy nie ma tematu do dyskusji ze mną na ten temat, ale ok Twoje zdanie ;). Po prostu uważam za śmieszne płacze na to, że coś się nie udaje bo Perez posmarował, czy sędzia nie widział spalonego i tyle. W formie żartu to jest do zaakceptowania, ale jak się pisze to na poważnie to trochę dziwne/
1
Obecnie ważne jest aby piłkarz oprócz umiejętności był też dobrze rozwinięty fizycznie. Jedynym graczem z wyżej wymienionych tutaj co do którego mam przekonanie, że da sobie radę jest Adama. Jest silny, szybki , dobry technicznie - teraz tego oczekuje się od skrzydłowych. Porównując go z Cuencą widać dużą różnicę. Cuenca czy nawet Delofleu fajnie przedrybluje, uderzy, ale poza tym nie oferuje nic więcej. O środkowych pomocnikach nie wspomne bo Samper, Roberto ani Gumbau nie mają takich umiejętności antycypacji jak Busquets, mogli by nadrobić siłą, ale no własnie porblem w tym, że jej nie mają. Nie dziwi mnie osobiście, że piłkarze, których wymieniłeś wyżej sobie nie radzą bo całe życie uczą sie systemu Barcelony, który nie jest uniwersalny i przez to nie mogą się zaadaptować do "prostej" gry. Co do Iniesty czy Neymara, którzy są chudziutcy to różnica jest taka, że oni mimo to sobie poradziliby gdzie indziej bo mają fenomenalne umiejętności, czego nie powie się o obecnym pokoleniu wychowanków Barcy.
0
tak tak, nawet nie wiem czemu się pomyliłem ;p myślałem o tym Panu własnie. Nie zauważyłem. Zaraz zedytuję
0
Szczerze wydaje mi się, że czasy wychowanków minęły. Nie widać nikogo pokroju Initesty, Leo, Xaviego. Był Thiago, ale football staje się coraz bardziej fizyczny i samo wyszkolenie techniczne nie wiele da jeżeli nie ma się tego czegoś co mieli Panowie, których wymieniłem wyżej. Obecnie można produkować piłkarzy, żeby głównie ich sprzedawać. Jedynie Bartra się przyda z tych co wprowadza się teraz do zespołu, reszta jak dla mnie nie poradzi sobie na tym poziomie i skończy w bądź co bądź dobrych zespołach typu Vilarreal, Sevilla czy może Valencia. Ale ręki nie dam sobie uciąć, że tam pograją przy obecnej konkurencji w coraz bardziej atletycznym sporcie. Spójrzcie jak wygląda np Depay i porównajcie go fizycznie z Pedro, który wchodził do Barcy.. różnica jest kolosalna.
1
proszę was... teraz jeżeli Barca przegra to wina Realu ? Jeżeli Real wygrałby jakiś tytuł, to tylko dzięki sędziom... błagam... to na początku było śmieszne, ale teraz ludzie to zaczynają traktować poważnie. Karne raz dyktują raz nie... akurat raz oni mają szczęście, raz my... Można w takim razie wyliczać we wszystkich ligach tak, w Angili Chelsea forują bo nie wywalają z boiska Costy, we włoszech Juve bo nie idzie im a dostają karnego. Proszę nie bądźmy żałośni.
Co do wypowiedzi Simone. Podgrzał temat o którym głośno jest chyba tylko na tej stronie, bo po prostu pasuje tym co szukają spisków. Polecam wam zająć się Smoleńskiem, może wyjaśnicie coś, a Marcinkiewicz pewnie będzie wdzięczny.
0
Rzecz jasna nie chodziło mi o piłkarza tylko o transfer:p sam piłkarza widziałem wcześniej tylko dwa razy;) świat to się śmieje z lorda czy Wawrzyniaka bo zasłużyli. Chłopak dopiero zaczyna i nie dał powodów do naśmiewania, a jak na razie wręcz przeciwnie. Dwa wykończenia z trzech goli to jakbym znowu titiego oglądał.
0
Czy ktoś oglądał MU? Widzę, że ten gość z którego się śmiało pół kontynetu załadował dwa gole i ciekawy jestem jaki był obraz meczu i jak zagrali, bo szczerze mówiąc nie imponują dotychczas.
0
Wczoraj podczas transmisji Realu komentator stwierdził że Czeryszew to nominalny lewy obrońca... Dramat.. Ktoś kiedyś wspomniał, że mógłby tam zagrać w razie braków, a Pan komentujący ligę nie pamięta chociażby zeszłego sezonu:)
2
Nie lubię Costy od początku, od momentu kiedy poza akcją uderzył tak jak dziś Koscielnego, to wtedy Ramosa. Uderzył, kopał, zaczepiał. Rozumiem taką grę z zaczepkami jak to robi wielu obrońców, ale żeby kogoś bić to nie bardzo czaję po co... Dziwi mnie że ani Ramos ani Koscielny nie dali sie sprowokowac bo raczej sa temperamentni (szczegolnie Hiszpan jak wiemy..). Juz nawet jestem w stanie zrozumiec emocje i uderzenie kogos w trakcie gry ( nie pochwalam ale to tez ludzie, moze sie zdarzyc- mimo to powinno byc karane). Ale ten gosc bez powodu bije kopie prowokuje... Taki dzikus nie powinien grac na takim poziomie...
Swoja droga jak bił Ramosa to był tu wielbiony, jak robi to z graczem Arsenalu to jest karcony:)
2
nie chcę nikogo tłumaczyć, NC+ zawaliło sprawę. Ale co do hiszpańskiego C+ może to jest jak z polskim? Priorytetem jest rodzima liga a do niej dobiera się inne.
0
Jako, że nie jestem fanem Serie A to po prostu kojarzyłem, że jest piłkarzem Romy ale, że jest dobrym piłkarzem to dowiedziałem się dopiero z FUT jak wychodziły drużyny sezonu i zdziwiły mnie jego strzały jak na obrońcę ocenione bardzo wysoko. Teraz chyba już wiem czemu ;) Od paru lat próbuję śledzić Serie A, ale kończy się na pojedynczych meczach( głównie z udziałem Juve). Jakoś oglądanie Milanu czy Interu nie daje mi takiej radości jak chociażby kilka ładnych lat wstecz.