0

To że może istnieć taka grupa to jest niewykluczone;D ale czemu tam ma być Rihanna i Katy Perry ;D? Takie informacje gdzieś były;p

2

Obejrzałem tylko 10 minut głównie dlatego, że jestem w pracy:) nawet w opisie filmu jest napisane, że nawet jeżeli Ziemia jest płaska to agrumenty są absurdalne. To jasne, że to co NASA mówi o kosmosie to tylko z 10-30 procent tego jak jest na prawdę bo po 1 nie mogą siać paniki, a po 2 wszystko musi zgadzać się z wierzeniami ludzi. Ale kurde...oni w tym czymś piorą mózg... Gdzie jest koniec planety? lodowe wielkie góry na końcu;D szkoda że nie ma czterech wielki krokodyli na których stoi Ziemia.Zdjęcia Ziemii różnią się bo pogoda jest zmienna;D to jest aż niemożliwe żeby nadal żyli ludzie, którzy chcą takie bzdury wciskać innym i sami w to wierzą... Szukanie taniej sensacji... Yeti, Nessi... Na istnienie tych stworów też są podobno niezbite dowody;D ludzie szukają sensacji za wszelką cenę... Skoro NASA tak kłamie to czemu akurat mapy są prawidłowe? Czemu z Ameryki można polecieć do Japonii? Flaga ONZ jako dowód... Tam nawet nie ma Antarktydy Dramat.. Nie wspomne o wyłanianiu się obiektów zza horyzontu. Boję się, że Twój umysł może być aż zbyt otwarty i uwierzysz nawet w to że na słońce nałożono żółty filtr.

Może dorastasz i szukasz sensacji, nie wiem...

8

Serio? Stary lepiej jednak ucz się tego czego Cię chcą nauczyć w szkole czy na studiach i nie oglądaj takich bzdurnych programów;p Wszystkie tezy w tym filmie na pewno zostały już ne obalone jeżeli są tak kretyńskie jak te pierwsze dwie( nie miałem cierpliwości na więcej niż 10 min). Zaraz pewnie ktoś wrzuci filmik że Katy Perry i Rihana to członkowie zakonu illuminati który rządzi naszą planetą... Nie bądźmy dziecmi;p

0

mnie bardziej od karnego zainteresowało to co jest tak wyśmiweane. A chodzi mi o tą gigantyczną "przyjaźń"między piłkarzami- wypowiedź o Rio, Ryanie i Paulu. Wiadomo super się to sprzedaje, że MSN to rodzina itp ale czy Ney, Leo, czy Luis wolny czas spędzają razem? Nie wydaje mi się. Pomyślałem, że coś w tym jest, że poza boiskiem piłkarze nie muszą się super trzymać ale ważne to co jest na treningu i na boisku a to jak na razie wygląda fenomenalnie( pytanie do kiedy?). Ale to mówienie o przyjaźni zdaje mi się wyolbrzymione. Niezbyt mogę skojarzyć te przykłady przyajźni w klubach, to są częściej koledzy z pracy- z jednymi kontakt jest lepszy z innymi gorszy ale koniec końców pracują w tym samym celu. Nie mogę sobie przypomnieć aby jakiś z piłkarzy w biografi w przeciągu całej kariery wymienił więcej niż 2-3 piłkarzy z którymi się trzyma po jej zakończeniu( mówię o całej karierze a nie roku-dwóch gry razem).
Piłkarze mają swoich znajomych/przyjaciół/rodziny z którymi spędzają wolny czas, nawet na portalach społecznościowych widać, że zdjęcia prywatne są raczej z ludzmi spoza klubu.

1

Szczerze mówiąc nie śledze wcale onetów itp. Bardziej chodziło mi o komentarze niż artykuły( które faktycznie gloryfikują Roberta) Mimo to wydaje mi się, że ludzie zazdroszczą tam Robertowi i komentarze na jego temat nie są raczej przychylne. Skoro tu są komentarze po wczorajszej bramce, że to fart czy tam patelnia... Gość przyjął tyłem do bramki, obrócił się i załadował na spokoju po ziemi nie dając szans bramkarzowi... Jak ktoś tą bramkę określa patelnią to ja nie mam słów. O Ronaldo nawet nie wspominam;D wydaje mi się, że to jakaś cecha ludzi którzy są smutni w życiu i nie widzą szans na poprawę swojej sytuacji, wtedy najlepiej anonimowo cisnąć po tych co osiągneli coś w życiu. To przykre ale bardzo prawdopodobne patrząc na to co się dzieje w sieci...
Ważniejsze od podziwiania ludzi, którzy czynią sport który kochamy emocjonującym to lepiej komuś dosrać, że to fart, tam na pustą, a tu to niemiec więc w ogole drewno.

0

Piszesz tylko na przykładzie Barcelony, a nie wspomnisz nic o Lewandowskim, Realu, PSG, Szczęsnym, trio z Dortmundu. To wszystko co robią na boisku, to w sieci jest( w przypadku Trio- było) wyszydzane, umniejszane i często nawet jak spojrzysz na zagrania które robił Ronaldinho, a w obecnych czasach podobnie próbowali Ronaldo i Ney. Ronaldoniho za zagranie plecami wielbiony, Ronaldo brak szacunku. Ney za sombrero brak szacunku, Ronnie wielbiony. Niedługo dojdzie do sytuacji gdzie wykonanie karnego z podcinką nie będzie oznaką chłodnej głowy i perfekcji a raczej braku szacunku do rywala. To chore, ale zdarzenie o którym piszesz dotyczy także tej strony, wystarczy wejść na nią gdy gra Real, Lewandowski czy inna drużyna/osoba która nie jest lubiana przez tych co piszą- nie wnikam z jakich powodów.

1

Jaki Bastian? bo na pewno nie "Szwajni"
Na przyszłość przy tego typu cytatach przydałoby się źródło, aż ciężko uwierzyć jak się patrzy na taki cytat, że ktoś go mógł wypowiedzieć;p

0

Sezon życia to racja, ale ja nigdzie nie porównałem drużyn. Pisałem tylko i wyłącznie o Mahrezie jako liderze zespołu. A to że Leicester jest gorsze personalnie i to o kilka klas niż wyżej wymienione nie ulega wątpliwości.

0

Oparte na właśnie zawodnikach o których napisałem. O to mi głównie chodziło, że oni tam byli głównymi gwiazdami- jak Mahrez u lisów. Live mocno Torres rozpędził, Kaka Milan, Nasri był główną postacią w Marsylli.

0

Jasne ale mimo wszystko Atletico i Liverpool w czasach gdy Torres przechodził to nie była aż taka różnica jak między Chelsea a tymi zespołami w czasie kolejnego transferu. kolejnym przykładem na niepowodzenie jest nasz sąsiad Andrij:) co do jego klasy chyba nikt nie ma wątpliwości;p

1

Hleb wyczyniał cuda w Arsenalu, Kaka w Milanie, Torres w Liverpoolu, Nasri w Marsylli, Depay w PSV. Czasem zderzenie z większykm klubem i ligą owocuje jak widać niepowodzeniem. Każdy z tych piłkarzy był super zawodnikiem i jednym z liderów swoich zespołów, lecz przechodząc do zespołu z innymi podobnymi umiejętnościowo zawodnikami stawał się jednym z wielu. Nie mam zamiaru wyrokować co do Mahreza ale nie wolno na razie wykluczyć ani opcji podanej przez kolege wyżej, ani przez Ciebie:) dla mnie on jest kompletną niewiadomą w dalszym ciągu.

5

Chyba nie rozumiesz:) chodzi bardziej o to, że cieszenie się z czyjejś krzwdy( człowieka) jest dosyć słabym zachowaniem i świadczy o braku kultury;) fajnie by było jakbyś złamał sobie nogę, a ludzie mówili " o dobrze mu tak"? Nie trzeba mu współczuć, ale niektore komentarze można sobie odpuścić.

6

Przed sekundą wrzuciłeś prawie to samo, raczej nie jest to zabawne, wątpię abyś dostał dużo poleceń o które na pewno zaciekle walczysz wrzucają kolejny pocisk po Ceerku w przeciągu 4 minut;)

0

Zależy od celu i jedzenia.

Jeżeli pracujesz/uczysz się i nie masz czasu jeść tak dużo jakbyś chciał, a chcesz nabrać masyto polecam gainera.

Jeżeli chcesz wycinać polecam białko zamiast jednego posiłku( obniżanie kalorii)



Do tego wspomagacze jak kreatyna( szybsza odbudowa ATP- naszego motorka;) )

Glutamina i bcaa( aminokwasy rozgałęzione hamują katabolizm mięśniowy)

1

To wymień tych co widzisz w takiej grze w MU i napisz czemu będą w tym lepsi niż Kun, De Bruyne, Silva czy Toure, a także Sterling:) w Anglii nie ma drużyny bardziej grającej piłką niż City, nawet Arsenal często przenosi grę bardzo szybko na Giroud pomijając czasem drugą linię. City buduje częściej długie akcje niż kontry, gdzie to co czasem umie z piłką robić Aguero, Silva czy De Bruyne to coś niezbyt pasującego do tej ligi;)

Oczywiście nie mówię, że City gra tylko pozycyjnie- wszyscy wiemy jak to wygląda w BPL...

0

No i am not mad:) tylko trochę nudna robi się nagonka na niego dla poleceń. Skoro tak nie było- nie ma sprawy

1

może dlatego, że go kopnął w głowę :) ale co tam... lepiej dodać komentarz dla poleceń

0

Mogę spytać z jakiego powodu informacje o kontraktach Neya i Leo to plotki szmatławców, a informacje o Realu,Perezie,Ronaldo,Lewandowskim, transferach i checi gry każdego piłkarza z topu tylko i wyłącznie u nas to prawda objawiona?

0

Strasznie pucinane te wypowiedzi, wyrwane z kontekstu:) moglibyście dawać pełniejsze lub pełne;p i w wypowiedzi Neya chyba wkradł się błąd bo z tego co zrozumiałem chodziło mu o nogi obu tych Panów a nie tylko Leo;p
Zresztą na co mu prawa Leo;p

0

pisałem o tym jakiś czas temu to mnie atakowaliście ;p dla mnie Ney już przewyższa CR i Leo. Za rok nie widzę innej opcji JEŻELI utrzyma dyspozycję jak złoty balon dla niego.

0

jasne to są inne sprawy, ale kibice czy to w Hiszpanii, czy w Anglii a nawet w Polsce robią takie rzeczy prawie na każdym meczu;p może pamiętasz jak Majdanowi śpiewali o Dodzie ;p

0

chociażby stąd, że prawie każdy ogląda te mecze, a wiele osób wchodzi na fioletową ;p

1

ogólnie jak obrażają Ronaldo jest ok, a jak Suareza nie. Suarez powinien mu wyjechać z Zidana i tyle... W tej lidze ciągle obrażają Neymara Ronaldo itp, nagle gdy nabrało to większego zakresu to ludzie to zauważyli. Jak mówiłem, Ronaldo jest ciągle wyzywany i obrażany przez kibiców i piłkarzy i jakoś żyje ;p A Ty wyjeżdżasz ze śmietankowymi kibicami co czyni Cię trochę Viscałebkiem- czego nie podejrzewałem bo zazwyczaj to co piszesz ma sens :)

2

Ok zgadzam się;p ale rekordy innych niż Messi można krytkować czy nie? Bo nie jestem pewien jak czytam tu komentarze:D
Niewżne czy robi to Messi, Ronaldo, Neymar, Suarez, Bale czy Hazard, Vardy lub Benzema. Rekord to rekord to rekord, jeżeli ktoś go pobił to na to zapracował i zostawiłbym to w tej postaci:)

1

jak widzę to to od razu myślę o Batistucie... nie wiem zupełnie czemu. Co do pytania... nie wiem kim jest ten chłopak, ale do Batigola mu brakuje na pewno jak na razie wiele :D

0

oglądam chyba z 40 raz tą akcje Neymara i żałuje, że nie było z tego gola... byłby kandydat do gola roku... na przyszły rok, bo już teraz chyba nie da się głosować.

0

Wiem że Leo dostawał hormon aby unormować poziom tak aby móc normalnie żyć. Dalej nie zmienia to tego, że hormon jest stosowany w sporcie zawodowym i tym niezawodowym jako wspomagacz ;) Tak samo jakby powiedzieć, że testosteron nie jest sterydem. Bo to też hormon przecież :) Ja się nie czepiam Leo ani nie zarzucam mu, że się szprycował.
Swoją drogą hormon wzrostu przyjmują kulturyści, trójboiści siłowi, a pewnie i w innych dyscyplinach znajdą się takie przykłady. To samo insulina, dla jednych lekarstwo a dla innych wspomagacz w rozwoju.

0

Nie wiem czy ktoś tu pisał ale wśród przyczyn kolki nerkowej oprócz takich błahych jak problemy z jelitami, czy układem moczowym i złą dietą jest przyjmowanie sterydów. Jak wiemy Leo brał je jako młody chłopak. Ogólnie nie wolno bagatelizować takich objawów i na pewno bardzo dokładnie go przepadają bo nie wykluczone, że może tego następstwem być kamica, którą się będzie leczyło pewnie jakiś czas. Nawet nie chce sobie wyobrażać jak bolesny musi być atak kolki nerkowe... oby wrócił cały i zdrowy

1

Fakt ostatnio rzadko to robi, ale nie popadajmy w skrajności. Dalej mija przeciwników tylko nie tak często;) zrobili z niego praktycznie napastnika pewnie ze względu na problemy z kolanem i wiek który zbliża się do tego w którym zakończy przygode z Realem. Szczerze w dupie mam ile strzela, jak strzela, ile drybluje, ile asystuje, ale to co powiedział ostatnio w strefie mieszanej tyczy się wszystich kibiców Realu i Barcelony -" jesteście rozpieszczeni". Jak można narzekać na ludzi którzy jako jedyni walą po 60 i wzwyż goli rocznie. Wiadomo, że obaj powoli będą znaczyć mniej niż kilka lat temu dla swoich zespołów, ale to nadal maszyny... Porównywanie ich jest głupie bo ze względu na pozycje obaj mogliby grać razem(inna sprawa z ego). Jeden z wiekiem ma lepsze cechy dla napastnika, drugi dla ofensywnego pomocnika. Wywyższanie Leo pod kąten gry na tej pozycji czy Ronaldo na tamtej będzie zawsze bo Ronaldo ma lepsze statystyki jako napadzior, a Leo jako pomocnik. Co do wpowiedzi N11- kto był bardziej decydujący Pele czy Maradona? Pamiętasz może:)?

0

Poważnie... Mi chodzi o ogół jego wypowiedzi a nie te głupie emotki- nawet 5 latek wiedział o co chodziło. Zachowuje sie jak jakiś prostak i nie ma co go tłumaczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?