lucas1991
Dołączył/a: kwiecień 2014
Warszawa
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mecz... Sasha Grey nigdy... Chcę żyć
16
Jak na przeciwko stoi Pique, który rozdaje kretyńskie karne to czemu się dziwić ;p Akurat jestem jak najbardziej przeciwny jemu w pierwszym składzie na mecze z Realem bo mimo że w ostatnim meczu chyba było lepiej to pamiętacie ile okazji miał Benzema w pierwszym meczu w zeszłym sezonie.. plus ta ręka.. plus wcześniej puste przeloty przy Ronaldo i w tym chyba nawet raz karny na Camp Nou. Się śmiejecie że Ramos rozdaje karne, ciekawy jestem może ktoś się pokusi o sprawdzenie kto sprokurował ich więcej w GD ;) stawiam na Pique
0
Ale po co Portugalia? Jeszcze Ronaldo by strzelił bramkę i co by się tu działo ;p Ja bym bardzo chciał Anglie i Rosję a ostatnia może być ta Albania o której tutaj piszą inni :) To jest grupa gdzie nie powinno być problemów biorąc pod uwagę, że forma zostanie taka jaka jest :)
1
przecież napisałem, że do starszych bym dorzucił ten mecz ;P
1
Ciężko wymienić, widziałem wiele meczów Barcy, Bayernu i Realu, które mógłbym tu podpiąć- większość jednostronna, ale mecze, które nie były jednostronne i dostarczyły mi wiele emocji w przeciągu ostatnich około 2 lat to tak na szybko
Tottenham 5:3 Chelsea
Barca 4:3 Real
Bayer 4:4 Roma
Te mecze trzymały w napięciu i super się je oglądało ;) Można by wymieniać ich więcej i więcej. Ciężko wybrać te jedyne 3 więc postawiłem na ostatni okres.
Do starszych dorzuciłbym :
Finał LM Liverpool Milan
Barca 3:3 Real
Tottenham 4:4 Chelsea
2
Trafiłem na artykuł tutaj w którym była mowa o transferze Halilovica i zdziwiła mnie dyskusja o wielkości Rakitica... Człowiek zagrał kilka dobrych spotkań, bardzo dużo miernych jeżeli chodzi o grę w przód, za to w obronie jest dosyć solidny. Ale nie w sumie o nim, gorsze jest to, że jeden z użytkowników stwierdził, że pomoc nie potrzebuje umiejętności w kreacji i nie musi robić różnicy bo robi ją trójka z przodu. Może zaślepia co po niektórych obecna sytuacja w klubie gdzie wszystko idzie jak z płatka, ale proszę przypomnijcie sobie co było niecałe dwa miesiące temu gdzie było ZERO piłek w przód granych z pomysłem. Tak to właśnie jest ten brak kreatywności, który rok temu naprawiał nie kto inny jak Xavi. Teraz go nie ma, więc ja nadal uważam, że kreatywny pomocnik w Barcy jest niezbędny. Co do Rakitica- byłby świetnym uzupełnieniem po odejściu Iniesty na emeryturę dla kogoś bardziej kreatywnego. Ale obecnie gdzie Iniesta zmierza ku końcowi kariery, Busi wybitny w rozegraniu też nie jest, to potrzeba kogoś znacznie lepszego niż Ivan w tym miejscu.
0
o czym w ogóle tu mowa? Każdy komuś kibicuje...nie ma ludzi bezstronnych, ale w pracy takie rzeczy odchodzą na bok i tyle...
2
to mógłby być jego ostatni hattrick w karierze :p
11
tutaj nie istnieje coś takiego jak temat ;P
1
http://www.sportsjoe.ie/football/spanish-newspaper-publishes-wages-of-all-barcelona-and-real-madrid-players/45509
Tutaj masz zarobki piłkarzy obu zespołów.
81,9 Real - podanych jest tylko 17, nie widzę Casmeiro, Vasquez, Danilo, Kovacica, Czeryszewa i Casilli więc pewnie oni by podbili to o około 10-12 milionow max.
114,3 Barca - tutaj podano 24 zawodników
0
Zabawne jest to jak zaściankowym i zawistnym narodem jesteśmy. Gdzie za granicą potrafią dostrzec, że coś jest humorystyczne tutaj doszukuję się tam samych negatywnych aspektów. Jakoś tam potrafią się śmiać ze scen, które u nas są odbierane z niesmakiem. Jak już pisałem gdzieś wcześniej, film mnie nie zaskoczył w odbiorze CR jako osoby. Wiedziałem, że syn i rodzina są dla niego najważniejsi, a też nie ma o sobie najniższego mniemania :) A sceny z tym, że syn chce być bramkarzem, czy autami były według mnie śmieszne a nie żałosne...
1
jak jest flaga Francji to czemu nie było Rosji, Libanu i Iraku? Pewnie dlatego, że Francja ma ładniejszą flagę i robi lepsze wrażenie :)
0
Wszędzie mówi się tylko o Paryżu a w Libanie i Bagdadzie też ISIS w ostatnich dniach wykonało zamachy... Jakie to ciekawe, że w obecnych czasach większe konsekwencje poniesiesz za kradzież niż za zamachy bombowe :)
1
Najgorsze jest to, że mówi się tak za każdym razem jak informacja jest niewygodna... jeżeli napisaliby że Pogba dogadał się z Barcą już nie byłoby domysłów, że to plota :)
0
Też taka opcja może istnieć. W sumie nic nie jest wykluczone:/
0
Te komentarze co podają jednostkowe przykłady jako islamistów wzirowych ludzi z otoczenia swojego są dziwne... Ci co tak robicie sami oceniacie po jednej osobie, a innym bronicie oceniać po setkach. Wiem ze to ludzie z bojówek a nie Ci co teraz przyjrchali do Europy. Ale bronienie ich w stylu- mój kolega, mąź mojej siostry- jest bardziej żałosne od pisania "wybić ich". Poza tym wśród ludzi co przyjechali też na pewno ukryci są wojownicy ISIS... Daleko jestem od wniosków, że to nowi imigranci rozpętali to całe piekło w Europie( przecież sami by chyba nie podpalili swojego obozu). Ci co się tutaj "bawią" działają już wiele lat. Gwałcąc, mordując, wysadzając i raniąc obywateli Europy. Nie wiem jak ale wywiad powinien działać i namierzyć siedziby Isis, żeby to oni w końcu zaczeli się bać
3
Cytat o naszym wojsku z ust pewnego majora " Panie... Sprzęt to może i mamy dobry, ale jakby przyszła wojna to na co nam ten sprzęt jak żołnierze pospierdalają" rozmowa była apropo tego, że zrobiono służbę w wojsku osiem godzin i do domu, podobno nawet nie można żołnierza już zjechać od góry do dołu żeby się ogarnął;p na poligony i ćwiczenia jeżdżą klimatyzowanymi autobusami, nie jak kiedyś na pace w ciężarówie. Za to płacimy my.
Więc całe szczęście nasi w to się nie wmieszają i te zwierzęta nie będą sie na nas mścić bo wojsko pewnie nas by nie umiało przed nimi obronić. Wojsko w Polsce stało się zwykłą pracą, nie służbą.
0
nawet wydaje się taka zwykła sytuacja z tym golem dla Kolubmii, ale James nie mógł zrobić tego normalnie musiał coś dorzucić, jak nie karate to balet ;p
0
nawet jeżeli to z jego ust nigdy bym się nie spodziewał takiego zdania ;p
0
To jest film ;) może chciał dodać trochę "holiłudu". Kurde tyle rozmów o tym filmie, a może ten film też jest wykreowany przez specjalistów. On i Leo są takimi maszynami do zarabiania pieniędzy, że jakby się okazało za 20 lat, że Messi wciągał koke i bił żone, a Ronaldo był wstydnisiem to szczerze mówiąc chyba bym się nie zdziwił ( jakby ktoś nie zrozumiał- nie, nie myślę że tak jest) ;p Mam wrażenie, że mimo filmów i książek na temat piłkarzy, to dopiero po jej zakończeniu pokazuje się prawdziwy życie i obraz gwiazdy.
W dalszym ciągu wydaje mi się to zbyt mało prawdopodobne, że dwóch najlepszych piłkarzy świata i dwa zupełnie inne typy ludzi. Anioł i diabeł. To takie sztampowe
2
Bacelona are among the teams interested in OFK Grbalj goalkeeper Lazar Carevic (16). The Montenegrin player already had a trial. [bild]
Ktokolwiek widział tego chłopaka? skoro interesuje się nim Barca musi pewnie być jakimś wonderkidem w fifach fm'ach itp :P
Tak poważnie on gra coś w tej pierwszej drużynie czy w juniorskich zespołach?
0
z drugiej strony po obejrzeniu ta scena z autem, czy ten tekst, że tata jest silniejszy są chyba całkiem normalne w relacji z dzieciakiem. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi jako instruktor/trener i trzeba je ciągle czymś zajmować, trzeba budować swój autorytet i takie żarciki jaki to jestem ah i oh też się zdarzają. Tak na prawdę nie wiemy co autor miał na myśli. Co do niektórych scen, wiadomo że CR jest lalusiem, ale mi to wcale nie przeszkadza bo nie umiem wyobrazić sobie go innego ;) Taki musi być- jest Leo i jest CR, to pewnie nawet w pewnym sensie zabieg marketingowy. Z drugiej strony wiadomo jest rywalizacja, ale fajnie, że się dogadują z Messim. Zresztą wywiad w którym przyznał, że złota piłka należy się Leo pokazuje, że potrafi docenić rywala. A opis ich relacji na prawdę wydaje się szczery. Co do tego, że ludzie narzekają, że wszędzie jest on i tylko on...to jest film o nim a nie dokument o kadrze i klubie. Można się czepiać i krytykować ale mimo wszystko ja obejrzałem ten film cały, może był nudnawy, ale nie mieszałbym go z błotem jak to się stało w mediach. Bez rewelacji, bez szału, nic nowego się o nim nie dowiedzieliśmy.
Nie mam zamiaru przesadnie krytykować tego filmu, ani też go bronić bo dostaliśmy dokładnie coś takiego jak się spodziewałem i nic mnie nie zaskoczyło w takim stopniu, żeby być w takim szoku jak Ci co piszą recenzję. Wiedząc jaki jest CR chyba tylko takiego czegoś mogliśmy się spodziewać
5
Nie Guardiole, a La Masie ;) z tego co się orientuję a miałem do czynienia z trenerami z Escoli to właśnie głównym celem treningowym jest wszechstronność, każdy od najmłodszych lata gra na każdej możliwej pozycji, po to aby wchodząc ewentualnie do 1 zespołu wiedzieć jakie zadania są do spełnienia na pozycji na jaką go wypuszczą. Jeżeli ktoś myśli, że to głupota to przykładem chyba najbardziej aktualnym jest tutaj Roberto :)
0
dziwi bardzo brak Jamesa w takim zestawieniu ;P on co roku chyba powinien być faworytem
3
według innej prasy podobno sam chciał zapłacić... według tej prasy inaczej, według tej inaczej, według policji inaczej( gdzie się ośmieszyli), według wujka raz tak raz tak... ta sprawa to cyrk na kółkach a Valbuena nie ma chyba jaj żeby określić się w sprawie... tak długie odwlekanie tego wskazuje raczej, że to może być coś wyssanego z palca -.- Powinien wyjść powiedzieć co mu powiedział Benzema i koniec tematu, a nie zachowywać się jak baletnica.
0
te 20 kilka zwycięstw z rzędu po fatalnym starcie to brak mentalności ? Dla mnie są właśnie jedną z nielicznych drużyn na świecie, które potrafią się zebrać w sobie po gorszych momentach... ale ok, skoro tak uważasz. Każdy ma prawo do własnej opinii.
Wyśmiewanie ich, wyszydzanie jest ostatnim o czym teraz pomyślę bo kibicując Barcelonie od dawna nie raz i nie dwa widziałem jak z drużyny na kolanach stawali się znowu wielką ekipą. Więc daleki byłbym od stwierdzeń jakie się tu przewijają o manitach, łatwych zwycięstwach itp.
0
bije trollem na kilometr ten komentarz ;)
0
Ja to Pique w meczach z Realem kojarzę głównie z pustych przelotów i głupich karnych, chociaż ostatnio całkiem ok dał radę. Ale zeszłych kilka lat jak go Benzema i Ronaldo kładli to aż strach co może z nim zrobić Isco.. o ile zagra. Wolałbym parę Mathieu Masche jakbym już miał wybierać :)
1
mógłbym zrozumieć to, gdyby nie to że nie grali Carvajal, Marcelo i Ramos, a przede wszystkim Navas ;p W sumie Pepe Varane też fajny duet... ale ten Danilo... jak dobrze, że nie poszedł do Barcy... statysta. Jak na niego patrzę to aż się śmiać chce :D w obecnej formie to lepiej tam Ronaldo wystawić ;P To tak jakby pisać o obronie Barcy jakby grali w niej w meczu Douglas Adriano Pique i Bartra.
Nie oceniajmy ich przed klasykiem bo się przejedziemy, to ciągle wielki zespół. A te pojazdy na Ronaldo jako skończonego i nieużytecznego mimo że zabawne to mogą mieć gorzki smak po GD... trzeba pamiętać, że ten mecz to coś innego niż podrzędne starcia w lidze i obie drużyny udowadniały, że nie zawsze Ci w lepszej formie wygrywali.
1
Nie wiem czy widzicie ale gorsza forma Ronaldo zbiega się z brakiem gry Benzemy :) Ten człowiek trzyma cała ofensywę i łączy Jamesa/Isco z Balem i Ronaldo.. jak gra Benzema są niebezpieczni... bez niego to inny zespół... Ronaldo chyba powinien mu oddać lwią część swojej pensji za te złote piłki...