1

Tak ludzie to lubią, ale wśród osób publicznych jest to dosyć niesmaczne. Piłka to nie UFC gdzie takie coś jest na porządku dziennym. Oni reprezentują wielkie kluby i powinni robić to godnie, inaczej to może wpłynąć negatywnie na wizerunek.

4

Ramos i Arbeloa go sprowokowali w sekunde... Zauwazyliscie ze pilkarze Realu nawet jak gadaja te glupoty to nie obrazaja i powiedzmy że zachowują jakąś kulturę wypowiedzi. Jak Pique sie odezwie to jak napisal na TT pan Lebiedziński poziom barowej lady...

3

Stary, nie tłumacz tego mi się wydaje, że nikt nie chce zauważyć. Zaraz Cię zjedzie armia zaślepionych. Bez Neymara nie ma ataku. Messi nie będzie już dawał aż tyle jak wcześniej i z tym trzeba sie pogodzić. Nadchodzi czas Neymara i to na nim należy oprzeć grę. Martwi mnie tylko, że powrót Leo może ograniczyć Neya.. Na razie tego nie wdiać i oby tak zostało. ego argentyńczyka wcale nie jest kryształowe:)
Co do analogii wiele osob wspominało już o tym po GD, że jest odwrotnie.. Ale wtedy było, że Ney Messi i Luis to przecież 5 goli na mecz, nikt ich nie powstrzyma... Jest identycznie jak rok temu z Realem.. Identycznie. Oni też mogli zbić Barce dużo bardziej rok temu na SB

0

Prowadzilem sam treningi 5 latkow;) a osobiscie gralem w pilke od 8 roku zycia;p wiem duzo i to nie tylko z ksiazek ale z praktyki:) wspomniane wyzej 4 latki jeszcze nawet nie kopia pilek- ich treningi to glownie berki i zabawy z pilka. Jakbys sam zobaczyl jak prowadzi pilke 6 latek szybko bys zmienil zdanie. Rozumiem mogl przekopac boisko, a za nim biegla cala gromada... Ale ten opis jest taki boski... O to mi glownie chodzi

Jeżeli nadal mi nie wierzysz to powiem Ci tylko tyle, że szkolenie piłkarskie chociażby w szkółce Barcelony zaczyna się od 7 albo 8 roku życia.

0

mnie z tego, że znam się na rozwoju fizycznym i motorycznym w tym wieku by zdziwiło potwornie :) To po prostu praktycznie niemożliwe ;p nawet w przypadku geniusza jakim jest Leo. Sam fragment o tym, że najpierw nawet nie zwrócił uwagi na piłkę, a potem już jak ją przyjął i pojechał jak z Bilbao czy Getafe są zabawne i tyle ;p

0

Wiem, ale nie wierze że ma na nich 5 lat :) i to jego pierwsze podrygi z piłką ;p

0

Ta. Pierwszy raz zobaczył piłkę i obiegł z nią boisko dookoła osiem razy i jeszcze załadował gola z przewrotki...
Koordynacja ruchowa rozwija się znacznie dopiero w wieku około 8 lat więc bardziej skłonny byłbym uwierzyć w tą historię gdyby Leo miał lat 9-10...

3

Jak widzisz w tym sezonie to Benzema gra bez Ronaldo, świadczy o tym to, że po raz pierwszy odkąd pamiętam nie ma żadnej asysty w lidze(chyba). A średnią goli ma większą niż CR. Dla Realu lepszego napastnika niż Benzema nie ma. tzn jest jeden ale nazywa się Luis Suarez :)

Zawsze bawiły mnie hejty na Karima w Realu... Zanim przyszedł Luis widziałbym go w Barcy... idealnie mógłby uzupełniać Leo i Neya...technika, podanie, zmysł do gry kombinacyjnej... super zawodnik. Problem tylko taki, że gra po drugiej stronie, to samo tyczy się tego co napisałem na temat Suareza i Realu ;p

0

Czy te stroje nie są na Leo za duże ;p ? Nie to że się naśmiewam, tylko po prostu strasznie wiszą na nim te stroje... powinny bardziej przylegać

0

nie mam nic przeciwko takiemu atakowi :D ale chodziło mi o inny ;p

0

Kwestia czasu aż Suarez znowu zaatakuje ;D

0

Ciekawe co napisałeś... na jakiej podstawie wyciągnąłeś takie wnioski? Mało w ostatnich latach tu się działo z winy klubu? Oba zarządy siebie warte.... Takie kluby a taki bałagan...

0

Zabawne, że ludzie tak przeżywają brak czy też nie brak w tej trójce Lewandowskiego.. cieszmy się z Polaka w dziesiątce, a może i nawet piątce najlepszych graczy globu... litości ludzie :D

0

twój komentarz nic nie wniósł ;) nikt tu nie mówi o tym, że Leo w tym roku nie zasłużył więc zwolnij ;)

1

spokojnie ;) to co napisałem to tylko moje zdanie, dodałem że mam nadzieje, a nie że tak będzie jako wyrocznia. Po prostu uwielbiam styl Neya i mimo, że Messi jest najlepszy to chcę aby Ney już zaczął przejmować schedę po pchełce. Leo nawet w formie znika dużo częściej niż Ney teraz. Ten chłopak jest tak decydujący, że serio dawno nie widziałem kogoś kto mnie tak porwał.. owszem Leo i CR... ale to było lata temu.. teraz znowu widzę kogoś takiego jakiego widziałem w nich lata temu. I mam nadzieję, że powrót Leo nie powstrzyma Neymara i nie zablokuje go. Tak bym chciał to widzieć. Messi do tyłu, Neymar w przód ( chodzi o ustawienie na boisku). Lata nie maleją Messiemu

2

Za rok mam nadzieję, że balon dla Neymara. Po prostu w tej formie jakiej jest teraz ani Messi ani nikt inny nie dorównają mu...

0

parę lat temu Messi Iniesta i Xavi byli w trójce więc już raz pozwolili ;p

0

Sam Messi o tym mówił z tego co pamiętam. Te bajeczki o Leo, który ma wszystko w dupie, nie liczą się trofea indywidualne i pieniądze to tylko marketing. Jakby się serio nie liczyło to wszystko to nie miałby regularnych podwyżek i na gali ZP głosowałby nie za kolegami a na najlepszego w danym roku :)
Więc teraz ja mogę spytać Ciebie czy serio wierzysz w ten krystaliczny obraz wykreowany przez media? Leo jest cudownym piłkarzem i do tego jest bardzo spokojny, ale to taki człowiek jak każdy inny i na pewno chce wygrywać trofea indywidualne tak samo jak drużynowe, a do tego na pewno zależy mu na kasie jak każdemu z nas ( w takim sensie, że lepiej ją mieć niż żeby jej brakowało ;P )

2

może źle sprecyzowałem to o co mi chodzi. Ogólnie cenię bardzo tego dziennikarza i ten tekst mi też się podoba. Ale chodzi mi raczej o to, że nastała "moda" na wjazd na Ronaldo kiedy nie ma o czym innym pisać . Pan Leszek napisał to co wszyscy wiemy. Chodziło mi raczej o ogół tego zjawiska a nie sam tekst( mój błąd w poście wyżej). 3/4 "internetów " jedzie po nim bo nie strzela już w 18 meczach 25 goli, a strzela ich 15 czy ile tam ma. Od zeszłego roku to napastnik i idzie on bardziej w kierunku Lewego niż Neymara ze swoją grą. On ma takie ego, że nawet gdy przyszedłby taki Douglas Costa co w dryblingu obecnie go wciąga nosem to on by walił te gole i dalej myślał, że jest najlepszy więc ja tego problemu poruszonego też w tekście nie widzę. Po prostu jakoś denerwuje mnie ta cała nagonka i szukanie problemu... przecież o wolnych, gwiazdorzeniu, nurkowaniu wiadomo nie od dziś. A Ci co tak piszą reagują tak jakby to się działo od dwóch tygodni..
A to że na stronie Realu go skreślają...jakby to pierwszy raz się działo ;) za miesiąc będzie król powrócił jak walnie w 4 meczach z rzędu np po 2 gole...

2

Ten tekst w wypadku złapania przez Ronaldo formy będzie pośmiewiskiem.

Zlatan 34 lata i gra dalej, Henry i Zizou kończyli z poważną grą w wieku 33-34 lat grając nadal bardzo dobrze, Ribery i Robben po 30 wymiatali. To że Ronaldo ma słabszy okres nie znaczy, że to się nie zmieni... a raczej prawdopodobnie się zmieni. Można też gdybyać, że za jakiś czas przyjdą myśli czy aby Messi powinien grać, a jestem pewien, że tak pokornie jak Xavi nie usiądzie... Ronaldo zawsze był równany raczej do Lebrona, a Leo do Bryant'a. Teraz sytuacja pasuje faktycznie do takiego porównania bo obaj mają ego jak Chiny :) Ale jak napisałem wyżej...to prawie pewne, że sytuacja się zmieni, szczególnie że Portugalczyk zapewne pogra jeszcze ze 2-3 lata na poziomie może nie 1 miejsca w plebyiscycie( Dla mnie ono od przyszłego roku jest zarezerwowane dla Neymara) , ale na poziomie pierwszej czwórki. Już stał się praktycznie napastnikiem, będzie biegał coraz mniej i strzelał ciągle tak samo często... może to stworzy w Realu miejsce dla jakiegoś przebojowego lewego skrzydłowego, bo w to że Ronaldo nim znowu będzie raczej nie chce mi się wierzyć...ale na tym właśnie polega piękno piłki- nigdy nic nie wiadomo na pewno.. możemy gdybać :)
Za te 2-3 lata on po prostu skończy karierę, pewnie marzy mu się zrobienie tego przy zdobyciu jakiegoś ważnego trofeum albo nagrody indywidualnej aby nakręcić drugą część filmu ;p

0

nigdy nie nabijałem się z fioletowych strojów więc mi to tam lata :) ale podejrzewam, że Ci co się nabijali to w tym momencie zaczną twierdzić, że te Barcy są fajne :)

2

jeszcze nie ma co porównywać Roberto do Thiago... Thiago jest już jednym z najlepszych ŚP- oczywiście o ile omijają go kontuzje...o co trudno w jego wypadku. Strach pomyśleć jaki mógłby reprezentować poziom gdyby nie częste urazy... prawdziwy Crack

0

rozumiem, że to się za jakiś czas znowu trochę podbije w górę bo w sumie fajnie by teraz kupić Bale Neymara i Suareza po taniości... ale brakuje mi troszkę a nie chce tracić np po 50k na karcie...

0

Ktoś ogarnia co się stało w FUT ? Ceny tak poleciały w dół, że np taki Dybala którego chciałem sprzedać jak kupiłem go po okazji za 150k to teraz kosztuje max 120 :D Kiedy te ceny się znowu jakoś unormują. Ja rozumiem, że ceny spadają przez paczki promocyjne, ale ja mam w skłądzie z 5 informów i każdy poleciał w dół mimo że już nie wylatują w paczkach od jakiegoś czasu... WTF FIFA

0

Nie da się trenować jedenastek:) bo niby jak? Chyba jedynym sposobem są videov ze strzałami wykonawcy. Ale to też nie jest trening, a analiza;)

2

czytając propozycje wyników typu 0:3 0:4 itp można się zastanowić czy nie warto porobić screenów, podejrzewam, że na stronie Realu też to samo się dzieje w drugą stronę... ale myslę, że są świadomi swojej takiej sobie dyspozycji i nie pieją 4:0 5:0 6:0 jak tutaj się zdarza ;)
Nie wiem, może to przychodzi z wiekiem... ale z oglądania klasyków od wielu wielu lat mogę wyciągnąć tylko jeden wniosek. Nigdy ale to nigdy nie obstawiać wyniku ( a u buka to już w ogóle... najlepiej nie iść)

1

Mówiąc Bóg kogo masz na myśli w tym momencie ? Bo podejrzewam, że są tam ludzie różnych wyznań :)

1

Solskjear, Hernandez tez po wyjściu w 1 składzie strzelali bramki, a jednak mieli konkurentów trochę wyższej klasy niż Barrios i nie dali rady się przebić. W piłce trzeba mieć serio więcej szczęścia niż umiejętności momentami. Pewne rzeczy można wytrenować( biorąc pod uwagę, że wszyscy z Topu reprezentują już wysoki poziom), ale to decyzje w prowadzeniu kariery mogą być kluczowe. Kto wie czy taki Chicarito grając gdzie indziej, a nie przez x lat na ławce w MU nie byłby teraz czołowym napastnikiem na świecie. Ma wszystko czego potrzebuje napastnik, ale najlepszy okres do rozwoju go ominął przez zasiedzenie u SAF'a.

2

Gdyby nie kontuzja Barriosa nie wiadomo czy Lewy miałby szansę zabłysnąć. Nie oszukujmy się bo nawet strzelając te gole wchodząc z ławki mógłby się stać jokerem. Barrios w tamtym czasie serio był w dobrej dyspozycji.

1

Szczerze mówiąc w Monachium nawet by nie zauważyli odejścia Roberta. Powód jest jeden- w jego miejscu grałby Muller, który ma po prostu lepsze wykończenie, ale mniej siły. Natomiast czy Lewy by się sprawdził w Realu... nie wiem. Tam powinien grać ktoś taki jak Benzema , Suarez czy Aguero. Napastnik cofa się i otwiera przestrzeń szybkim skrzydłowym. Robert jest super strikerem ale nie wiem czy by dał radę tak się wycofać i grać prawie w drugiej linii. Nie podrzucajcie, że tak gra w kadrze. Może i tak być, ale tylko dlatego, że zmusza do tego sytuacja, poza tym jak dla mnie Milik robi to o czym piszę, a nie Lewy.
Moim skromnym zdanie Robert idealnie by pasował mi do takiej Chelsea czy MU, a nie drużyn grających jak Real czy Barca gdzie za strzelanie goli są odpowiedzialni głównie skrzydłowi, a napastnik grający centralnie pracuje na ich bramki( Luis I Karim).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?