0

dla mnie nie była dziwna ;) gość tyle czekał na tą LM wali gola na końcu... w takim razie czemu Marcelo też się cieszył ze swojego na 3:1 ;P oni już byli myślami przy odebraniu tytułu i na pewno emocje w takim momencie są wielkie. Wiem że wszyscy tu oczekują, żeby on nie okazywał wcale emocji po golach... taką ma cieszynke i w sumie to... lata mi ona ;) ani nie denerwuje ani nie jara

0

skupuj stadiony i koszulki Realu bo najlepiej schodzą nie wiem czemu... przynajmniej lepiej niż Monachium( też ok), Barca dramat schodzi... ale za to Camp Nou spoko ;) Da się kupić te karty od 800 do 1800 coinsów... a sprzedawać za 2500-3300 regularnie... próbuj tego, ja dzięki temu grałem już większością piłkarzy których chciałem sprawdzić oprócz Neymara, Leo, CR, Suareza i Bale :) Teraz oszczędzam na Toty ;P Nawet nie gram, tylko handluje

0

ja gram trochę tańszymi tak do 300-500k resztę sobie zachowaj na jakieś super karty które wyjdą. Z piłkarzy zdecydowanie nie polecam Di Marii.. jak na statystyki tragedia. Infomr Krychy daje rade, to samo z Calhanoglu, sprawdzałem Valbueny ale dramat. Z obrońców Miarnda Tremoulinas, Gaya, Alba, Abate, Naldo, Varane i Mathieu mi się bardzo podobali.

W pomocy fajnie się gra właśnie Krychą, Matuidim, James za wolny ale nadrabia prowadzeniem podaniami i strzałami- które ma lepiej ocenione niż niejeden czołowy napastnik, Konoplyanka PRZEKOT, to samo Douglas Costa.



Osobiście obecnie testuje skład z Benzema Lacazzetem Di Maria( nie wiem kim go zastąpić, a chce mieć Lacazzeta z w ataku) i Griezmanem z przodu w taktyce 4 2 3 1 z trzema ŚPO. W obronie postawiłem na Tremolinasa Varana Pepe/Mathieu i Danilo/De Marcos albo Carvajal( zależnie od preferencji- każdy daje rade) Bramkarz Diego Alves. Gram w 2 lidze w tej chwili i całkiem go sobie chwalę :) wcześniej preferowałem 433 ofensywne( tesotwałem La Lige, Serie a i Bundes - la liga najlepsza ) ale ten nie jest gorszy... a może nawet lepszy :)

0

A to możliwe ;) nie sprecyzowałeś, w takim razie to może być... żałuj teraz :D

1

ciekawe bo z samych meczów Celty i Chelsea stawiając 100 wyszłoby Ci prawie 2000 zl ;) Przynajmniej na betclic i bet365

a z remisem Levante za 100 zł wygrałbyś 6000 zł ( bez over 3,5) :D plus nie wiem ile jeszcze za Bayern ;p więc chyba trochę mniej postawiłeś ;p

0

Myślę tak samo, zawsze bawią mnie hejty na niego;) wiadomo że nie zawsze mu żre, ale już zacznie to gra kombinacyjna, bramki, asysty.. Wszystko się zgadza. Ale jednak Suarez to Suarez i jest chyba klasę nad wszystkimi napastnikami na świecie na ten moment;p

5

Pjanić, Calhanoglu ? widziałem dwa gole Williana z wolnych w tym sezonie w LM, oba do obrony.. Casillas źle ustawiony, a wczoraj bramkarz miał to na ręku.

1

Ciągle się zmieniają te aktualizacje ;) jednak będą chyba zarzuty, ale pewnie wyjdzie czysty... smród zostanie... ciekawe co na to Real.

3

z tego co czytam na stronie Realu to (nieoficjalnie) przyznał się do udziału w szantażu. Rozumiem, że jechał tam w roli świadka...ale szkoda by było jakby okazało się to prawdą... bardzo podoba mi się styl gry tego piłkarza i wolałbym go oglądać na boisku niż czytać jak żyje za kratami ;)

1

Jak serio Benzema szantażował Valbuene to zwątpię w nację francuską ;D co krok szantaże, sekstaśmy... na co mu by to było mało ma hajsu ? parodia... a do tego Real zostałby bez najlepszego napastnika/zawodnika w tym sezonie... kabaret

0

Wydaje mi się, że chodziło mu o mecz Barcy, ale może nie jestem zbyt rozgarnięty :)

0

Trochę luzu Panowie ;) Ja na pewno nie uważam się za niedzielnego kibica, a nie czytam wszystkich artykułów tutaj, nie zawsze czytam przegląd prasy bo to tabloidowe okładki które mnie mało interesują ;) Nawet wydaje mi się, że nie czytam wszystkich artykułów, które brzmią w stylu "neymar zmienił fryzurę" "messi ma nowy tatuaż" " X ojcem". Czytanie artykułów nie robi z Ciebie większego fana niż kolega wyżej, który też pewnie śledzi każdy mecz FCB, tak samo jak Ty :)

Co do nadwagi to chyba i tak wiele osób tutaj się śmiało z tego że jest grubasem ;P

0

serio ? Suarez może i bogiem nie jest w tych aspektach, ale jest w nich bardzo dobry... wystarczy sprawdzić liczbę asyst jaką notował dla The Reds i notuje nadal, czy też obejrzeć nawet głupie filmiki na YT jak nie oglądało się go w Liverpoolu gdzie sam czasem mijał kilku rywali i podawał lub strzelał. Drybling, strzał, podanie... super napastnik, dlatego jest najlepszą 9 na świecie obecnie :)

Swoją drogą śmiechy z fanów Realu, za krytykę Benzemy, który robi tam prawie całą grę w ofensywie, to tu są pojazdy po Luisie po 3 golach w meczu ;p Nie piszę tu o Tobie, tylko ogólnie :)

0

Di Matteo był tu jednak chyba jeszcze ciekawszy pod tym wzgledem;p

0

z tego co oglądam ligę angielską to Eden występuje tam na skrzydle... ale jest bardziej typem zwodnika jak Reus, Messi czy CR którzy mają wolną rolę przy rozegraniu i dlatego może ci się wydawać, że często go widujesz w środku pola. Ale wydaje mi się, że mógł kilkukrotnie wystąpić w tej roli, nawet pamiętam, że raz grał jako napastnik w zeszłym sezonie.

0

Właśnie niewiele osób rozumie to co Ty. To są zarzuty nie w stronę klubu z Madrytu a w stronę całego związku. Nie jest powiedziane, że kolejny domniemany świadek będzie mówił o spotkaniu Atletico vs Barca, a nie Real vs Granada- bo większość już myśli, że to Real kupił cały sezon. Owszem utrzeć nosa Perezowi fajnie, ale jeżeli będzie niewinny to nie powinno się mu życzyć takich rzeczy mimo wszystko. W wypadku jeżeli byłaby to prawda to chyba każdy kibic Barcelony byłby usatysfakcjonowany ;p Ale osobiście wolałbym ligę z Realem niż bez niego więc trzymam kciuki żeby obyło się bez takich akcji i wolę wersję w której jeżeli coś się stało to maczał w tym palce związek niż największy rywal ( który swoją drogą na tych przekupkach nic nie zyskał... przecież Florkowi by taki gul skoczył jakby wydał kupę siana i nic z tego...)

1

Te słowa z tego co kiedyś czytałem pierwszy raz padły w latach 60 i dotyczyły właśnie Katalonii jako obszaru, który dąży do autonomii( nawet nie jestem pewien czy to nie stało się po meczu z Realem). Tiki taka, wychowankowie to sprawa dosyć świeża, więc wydaje mi się to całkiem prawdopodobne... Barca jest wizytówką regionu i nawet same opinie piłkarzy na ten temat wskazują, że oni czują się Katalończykami. Może ten kto po raz pierwszy wypowiedział te słowa chciał dać szerszemu gronu odbiorców znak, że oni chcą tej autonomii i taka instytucja jak FCB ułatwia dojście do szerszego grona odbiorców.

2

No tak na to musimy poczekać, ale wygląda to na grubymi nićmi szyte :) jeżeli to okaże się prawdą to będę bardzo zdziwiony. Nie wiem czy nie bardziej faktem nakłaniania co głupotą tak wysoko postawionych ludzi.

2

tak na ludzki rozum po co ryzykować renomę jednej z największych instytucji świata za pomocą rozmowy telefonicznej :) ?

11

Nie ma już co wymyślić na Barcę to przerzućmy się na Real :) Trochę tak to wygląda... Niezapisana rozmowa, anonim, w dodatku załatwianie takich spraw przez telefon gdzie wielka instytucja może mocno beknąć. Zabawne :)

Szczerze mówiąc tak samo jak wątpię w te przyczepki do Leo i Neymara, tak samo nie wydaje mi się żeby Florek był takim baranem, żeby nakazał komuś coś takiego załatwić przez telefon ;D Real zaraz walnie oświadczenie, ich prawnicy dobiorą się do prawnika który to rozpowiada i na tym się pewnie sprawa skończy.

0

Do tego, że super sobie radzi pełna racja. Ale ani w kadrze, ani w Europie nic nie zwojował. Podejrzewam, że po transferze chociażby do Barcy wrócił by na ławkę. Idealnym przykładem takiego "geniusza" jest Joaquin. Wiecznie fenomenalny, jednak za słaby. Nie wiem czy pamiętasz jaki był na niego hype gdy grał w Betisie. Nolito swoją szansę miał, zaprzepaścił ją. Młodszy już nie będzie i pewnie pozostanie w Celcie, ja bym go widział w Sevilli :) kto wie może wtedy by "odżył"... ale to i tak już chyba będzie za późno.

0

proszę powiedz, że to żart, a ja go nie zrozumiałem ;P

0

Wszystko fajnie, ale idąc tym tropem czemu w zeszłym roku nominowanych było aż czterech czy pięciu naszych skoro nic nie wygrali a tylko Messi i Masche zaszli wysoko. Automatycznie skoro Neymar nic nie osiągnął na MŚ to nie zasługuje na bycie na liście nominowanych ? Można nie lubić białych ale nie powinno się kwestionować obecności takich graczy jak Kroos , James, Ronaldo i Ramos w 23 najlepszych graczy ponieważ tak samo jak np Ney rok wcześniej ogólnie rozegrali bardzo dobry sezon mimo braku trofeów. Zresztą o co te wszystkie awantury jak raczej wiadomo, że trójka złoży się z dwóch graczy FCB i jednego Realu. Innej opcji nie widzę.

0

Jak rozumiem, że Bale tutaj jest za osiągnięcia z kadrą to od dwóch-trzech lat ciągle nie wiem co robi tu Andres... Możecie się śmiać, że Bale nic nie wygrał ale na wyspach przez to co zrobił z Walią już podobno pojawiają się nieśmiało porównania z Bestem i Charltonem... co by było jakby zaszli np do półfinału Euro...

PS. Jedynym plusem wysokich miejsc Iniesty w tych plebiscytach jest fajna karta w Ultimate Team ;)

0

jasne rozumiem to, ale i tak niektóre rzeczy każdy widzi i brnięcie w zaparte zaczyna być dziwne. I tak piszą o problemach z obroną, więc po co ukrywać to? Lepiej przyznać, że problem istnieje i pracują nad tym niż na okrągło uciekać od tego o czym wie każdy bo ma oczy :)

0

Ogólniki i zacieranie rzeczywistości to świetne odpowiedzi? Ok.

0

Niby dlaczego ? A Torresa kto sprzedał zimą ? Z tego co mi się wydaje Liverpool :)

0

może chodziło mu o treningi ;p

0

Można byłoby tak pomyśleć gdyby pisali to przed listopadowymi meczami, a napisali to przed meczem z Ekwadorem. Zresztą skoro podano termin jako koniec listopada to logiczne, że na kadre w listopadzie nie pojedzie..

1

szczerze mówiąc mam gdzieś co on sobie myśli o sobie, ale zarzucanie mu jak ktoś wyżej, że jest złym przyjacielem itp... no powiedz, że to normalne :D ? Na tej stronie przez jego rywalizację z Leo dzieją się komiczne rzeczy ( to samo na opozycyjnej stronie). Nic nie wiemy o nim, nic nie wiemy o Leo, jestem pewien, że Leo w żartach z kolegami też coś palnie- w końcu to są ludzie. Ich wizerunki są celowo jakie są. Obaj są na topie jeden jest aniołem, drugi diabłem i to też pewnie w jakiś sposób jest kreowane przez PR'owców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?