1

Niespodziewałem się że wykupią taki talent! Moje gratulacje! Pique i Bartra mogą drżeć o pozycje!

1

Oby wgryzł się w skład.

1

Przecież kupił Diagne, o co Wam chodzi? ;u;

1

A tu mamy następców. xD

1

No i brawo dla Bravo! Z takim podejście sukces mu jest pisany. Oby tak dalej, zapowiada się ciekawa rywalizacja o rękawice nr 1.

1

Taki skład byłby optymalny. ;u;
http://www.futhead.com/14/squads/14065141/

2

Coraz ciekawiej! ;D

1

Wszyscy jadą po nim bo rudy. 10 mln Mathieu i niech będzie jako ten czwarty, do tego ściagniety jeszcze jakiś młody talent (Marquinhos) i powinno siąść. 4 stoper nie jest potrzebny by był jakiś wybitny.
Mam nadzieje, że pierwszą parą będzie Pique Bartra.

1

meczu grupy F Iran miał jeszcze szansę na historyczny awans do fazy pucharowej mistrzostw świata w swoim debiutanckim turnieju". Czy przypadkiem to nie Bosnia debiutuje? :) Iran byl w 2006 na MS :)

19

Około minus 4 miliony na czysto. xD

1

Nie zapomnij że Lucho ma charakter. ;)

1

Xavi był jak dla mnie zaspokojny na kapitana. Owszem Puyol i VV idealnie się nadawali. Jakby ktokolwiek miał na nich huknąć teraz to chyba tylko Masche tak porządnie.

1

Wiesz to w sumie oczywiste, że będzie żal. Jak grali przez tyle lat, to się do nich przyzwyczailiśmy. Ale jest nowy projekt i trzeba liczyć własnie na to coś nowego. ;)

1

Tak naprawdę żal już tylko Valdesa... Puyola kontuzje dobijały i nie dał rady grać, Xavi już nie dawał tego co kiedyś, ale mimo wszystko grał nadal dobrze no i Cesc, który nie rozwinął skrzydeł w barwach Azulgrany więc..

17

Czyli jednym słowem generał przegonił dwóch następców (Thiago i Cesc) i sam spiernicza...Aha ok.

0

To nie ten Della Valle co nam pyknal bramke jak gralismy z San Marino? :D

0

Jakies "fatum" nad posada managera w Barcie

0

31-35 to najlepszy wiek dla bramkarza. Cena jak dla mnie okey.

0

Pensja może dlatego taka wysoka, że za rok mu się kończy kontrakt i Sevilli mniej wybulą. A wiadomo, że trzeba jakoś zachęcić.

0

Nie nudzi Was to już..?

2

Hehehe. No fakt, hehehe. Wiesz, Rafinha też wrócił ze średniaka, jak chcesz z nim wygrać LM?
Z resztą szkoda dyskutować. Lepiej zapłacić mniej za Fazio niż wziąc jakąś gwiazdę, która może się nie sprawdzić. O Kompanych, Benatiach też wcześniej nikt nie słyszał, ale co ja tam wiem. ^^

2

A po co prezydent ma mówić z kim negocjujemy? Jeszcze ktoś się włączy do walki.

3

Dajcie wykazać się najpierw potencjalnym transferom.. O Keicie czy Adriano mało kto słyszał, a jak się wyrobili? Lepiej produkować(szlifować) gwiazdy niż je kupować.

0

Kurde to nie wiem, bo właśnie mi się obiło o uszy że któryś od nich jest o 3. No cóż.

0

Urugwaj z Włochami bodajże też nie o 3? Czy któryś mecz z tamtej grupy? (:

10

Jak dla mnie to jest największy sukces Barcy, wychowała sobie młodego świetnego stopera na lata.

1

Powodzenia LE na naszej ławce, stwórz coś genialnego. ^^

0

Równie grający przez cały sezon. Dzięki Masche za ten sezon. Jednak licze, że za sezon wrócisz na DM'a i bedziesz walczył z Busquetsem. ^^
A co do słów, to całkowita prawda! Polać mu.

2

Ja Wam mowie Tito z góry pomaga jak może ;)
Wszystko zalezy od nas Vamos!

1

Porównywanie hiszpańskiej do włoskiej ligi jest tak bardzo mądre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?