Wszyscy jadą po nim bo rudy. 10 mln Mathieu i niech będzie jako ten czwarty, do tego ściagniety jeszcze jakiś młody talent (Marquinhos) i powinno siąść. 4 stoper nie jest potrzebny by był jakiś wybitny. Mam nadzieje, że pierwszą parą będzie Pique Bartra.
meczu grupy F Iran miał jeszcze szansę na historyczny awans do fazy pucharowej mistrzostw świata w swoim debiutanckim turnieju". Czy przypadkiem to nie Bosnia debiutuje? :) Iran byl w 2006 na MS :)
Xavi był jak dla mnie zaspokojny na kapitana. Owszem Puyol i VV idealnie się nadawali. Jakby ktokolwiek miał na nich huknąć teraz to chyba tylko Masche tak porządnie.
Wiesz to w sumie oczywiste, że będzie żal. Jak grali przez tyle lat, to się do nich przyzwyczailiśmy. Ale jest nowy projekt i trzeba liczyć własnie na to coś nowego. ;)
Tak naprawdę żal już tylko Valdesa... Puyola kontuzje dobijały i nie dał rady grać, Xavi już nie dawał tego co kiedyś, ale mimo wszystko grał nadal dobrze no i Cesc, który nie rozwinął skrzydeł w barwach Azulgrany więc..
Hehehe. No fakt, hehehe. Wiesz, Rafinha też wrócił ze średniaka, jak chcesz z nim wygrać LM?
Z resztą szkoda dyskutować. Lepiej zapłacić mniej za Fazio niż wziąc jakąś gwiazdę, która może się nie sprawdzić. O Kompanych, Benatiach też wcześniej nikt nie słyszał, ale co ja tam wiem. ^^
Dajcie wykazać się najpierw potencjalnym transferom.. O Keicie czy Adriano mało kto słyszał, a jak się wyrobili? Lepiej produkować(szlifować) gwiazdy niż je kupować.
Równie grający przez cały sezon. Dzięki Masche za ten sezon. Jednak licze, że za sezon wrócisz na DM'a i bedziesz walczył z Busquetsem. ^^
A co do słów, to całkowita prawda! Polać mu.
1
Niespodziewałem się że wykupią taki talent! Moje gratulacje! Pique i Bartra mogą drżeć o pozycje!
1
Oby wgryzł się w skład.
1
Przecież kupił Diagne, o co Wam chodzi? ;u;
1
A tu mamy następców. xD
1
No i brawo dla Bravo! Z takim podejście sukces mu jest pisany. Oby tak dalej, zapowiada się ciekawa rywalizacja o rękawice nr 1.
1
Taki skład byłby optymalny. ;u;
http://www.futhead.com/14/squads/14065141/
2
Coraz ciekawiej! ;D
1
Wszyscy jadą po nim bo rudy. 10 mln Mathieu i niech będzie jako ten czwarty, do tego ściagniety jeszcze jakiś młody talent (Marquinhos) i powinno siąść. 4 stoper nie jest potrzebny by był jakiś wybitny.
Mam nadzieje, że pierwszą parą będzie Pique Bartra.
1
meczu grupy F Iran miał jeszcze szansę na historyczny awans do fazy pucharowej mistrzostw świata w swoim debiutanckim turnieju". Czy przypadkiem to nie Bosnia debiutuje? :) Iran byl w 2006 na MS :)
19
Około minus 4 miliony na czysto. xD
1
Nie zapomnij że Lucho ma charakter. ;)
1
Xavi był jak dla mnie zaspokojny na kapitana. Owszem Puyol i VV idealnie się nadawali. Jakby ktokolwiek miał na nich huknąć teraz to chyba tylko Masche tak porządnie.
1
Wiesz to w sumie oczywiste, że będzie żal. Jak grali przez tyle lat, to się do nich przyzwyczailiśmy. Ale jest nowy projekt i trzeba liczyć własnie na to coś nowego. ;)
1
Tak naprawdę żal już tylko Valdesa... Puyola kontuzje dobijały i nie dał rady grać, Xavi już nie dawał tego co kiedyś, ale mimo wszystko grał nadal dobrze no i Cesc, który nie rozwinął skrzydeł w barwach Azulgrany więc..
17
Czyli jednym słowem generał przegonił dwóch następców (Thiago i Cesc) i sam spiernicza...Aha ok.
0
To nie ten Della Valle co nam pyknal bramke jak gralismy z San Marino? :D
0
Jakies "fatum" nad posada managera w Barcie
0
31-35 to najlepszy wiek dla bramkarza. Cena jak dla mnie okey.
0
Pensja może dlatego taka wysoka, że za rok mu się kończy kontrakt i Sevilli mniej wybulą. A wiadomo, że trzeba jakoś zachęcić.
0
Nie nudzi Was to już..?
2
Hehehe. No fakt, hehehe. Wiesz, Rafinha też wrócił ze średniaka, jak chcesz z nim wygrać LM?
Z resztą szkoda dyskutować. Lepiej zapłacić mniej za Fazio niż wziąc jakąś gwiazdę, która może się nie sprawdzić. O Kompanych, Benatiach też wcześniej nikt nie słyszał, ale co ja tam wiem. ^^
2
A po co prezydent ma mówić z kim negocjujemy? Jeszcze ktoś się włączy do walki.
3
Dajcie wykazać się najpierw potencjalnym transferom.. O Keicie czy Adriano mało kto słyszał, a jak się wyrobili? Lepiej produkować(szlifować) gwiazdy niż je kupować.
0
Kurde to nie wiem, bo właśnie mi się obiło o uszy że któryś od nich jest o 3. No cóż.
0
Urugwaj z Włochami bodajże też nie o 3? Czy któryś mecz z tamtej grupy? (:
10
Jak dla mnie to jest największy sukces Barcy, wychowała sobie młodego świetnego stopera na lata.
1
Powodzenia LE na naszej ławce, stwórz coś genialnego. ^^
0
Równie grający przez cały sezon. Dzięki Masche za ten sezon. Jednak licze, że za sezon wrócisz na DM'a i bedziesz walczył z Busquetsem. ^^
A co do słów, to całkowita prawda! Polać mu.
2
Ja Wam mowie Tito z góry pomaga jak może ;)
Wszystko zalezy od nas Vamos!
1
Porównywanie hiszpańskiej do włoskiej ligi jest tak bardzo mądre.