0

@Matusiak95
Spokojnie Cantera ma jeszcze wielu młodych ;]

0

Czyli Pep zostanie :P Bo by tylu wychowankow nie brał. Proste :)

0

CIekawe czy to też Prima Aprillis tureckie?:D

0

ZDROWIEJ VILLA.
Wesołych Guaje!

0

Ja osobiscie wypuściłbym skład: VV - Alves,Puyi,Pique - Masche,Xavi,Iniesta i Cesc - Alexis,Messi i Villa
Busquets mi się nie podoba jego styl gry. I często symuluje.
A mascherano jest w formie i kiedy 3ba gra ostro.

0

@SzymMiod

Niech pokażą całą sytuacje,

Bo ten plaskacz był odpowiedzią na wsadzenie palca w oko.

0

Ludzie wy jesteście chorzy... Że nowi zawodnicy to pierwszy skład?

Pierwsza jedynastka powinna wyglądać nastepująco:

Valdes

Alves Pique Puyol Abidal

Iniesta Mascherano(busquets) Xavi

Pedro Villa Messi

Że przyszedł Alexis i Fabregas to dobrze. Ale nie nalezy zmieniac składu skoro jest zwycieski? Kosmetyka tak, ale tylko wtedy kiedy potrzeba....

0

barcafan87

sam młody mówi że chciałby grać dla BARCY :)

0

Barca Barca Barcaaaaaaaaa! VAMOS

Mascherano zagra MECZ ŻYCIA

VAMOSSSSSSSSS

0

Ponawiam pytanie kolegi..

Będzie to leciało na C+

0

PEPpl ;)

Ja tez mam wielki szaacunek do Casillasa tak jak i do raula da dwójka tylko wypowiada/ła się o barcie z nalezytym szacunkie,

0

ja bym wtedy skład ustawiał tak :)

Valdes

Alves Puyi Pique Maxwell/Adriano

Xavi Masche Iniesta

Messi Villa Tevez/pedro

0

Kibicuje barsie od 7-8 lat :) A mam lat 15 :)

Cieszę się z kazdemu meczu w którym gra Barca :)

Proszę mnie nie uznawać za sezonowca, ponieważ kocham Barce;)

Co z tego że mam poniżej w 18;) Barsa była, jest i będzie w moim sercu :)

Osobiscie obstawiiam zwyciestwo Barsy nieważne ile byle było:)

0

ludzie jeśli byłaby taka sytuacja że zespół A spada do drugiej ligi a w drugiej lidze zespół B jest na miejscu premiowanym awansem wtedy Klub A zostaje w pierwszej a klub B zostaje w Drugiej lidze..

Więc wsumie takie dobre zabezpieczenie:D

0

ee nie róbice sobie jaj że nie ma zawodnika z naszymi polskimi korzeniami??:P

A może nie których z tych zawodników dziadkowie/pradziadkowie czy tak dalej

przewineli się przez polske :P

0

ludzie przestańcie z tymi 6-0 4-0 bo to narazie nie jest realne... podkreślam nierealne !!!!

Teraz jak gramy u siebie to każdy soe muruje jak bedie 1-0 lub 2-0 to bede zadowolony

0

haha :D Dzisiaj nie jest Prima Aprilis ale kto wie??:P

Messi zostanie ludzie nie napinajcie się nie potrzebne :P

On sobie pewnie jaja robi z tych perezów morattich i innych :))))

0

józio z juniorami wie co robi :) dajmy i czas :)

wierze : Jonathana , Thiago, Jefrena, Nolito , Muniese , Fontasa, Olazabara i wielu wielu innych Visca cantera Barca

0

potwierdzam wielu osób słowa messi nie odejdzie

aczkolwiek roni mówi tez ze nie odejdzie..

0

brawo jorge lorenzo :)))

tak 3mać cule ;)

0

eh :D

onet was wyprzedził :D ... wczoraj to juz tam było :D:D...

0

powiem szczerze żę tak saga mnie już nudzi..;/

0

0-1 brawa pinto..;/

0

arrow stronka ta..

http://www . fullsportshd . com/fschannel1 . htm

bez odstępów ;p

0

ja już mam załaczony programik i ogladam sobie mecz deportivo- newcastle podajże ;]

a potym bedzie barsa ;]

0

Najlepszego PEDRO !!! 100 latek ;]

0

100 lat sergiooooooo

0

LEO wszystkiego naj naj naj :) I spełnienia swych marzeń:)

Oraz gola na Mundialu xDee

Pozdrawiam LukaninhoxD

0

Znając naszą Barce wzmocnienia są potrzebne.. I patrząć na długość sezonu i ilośc meczów taka wzmocnienia są potrzebne:)

Bojan I Pedro będa grali tyle ile mają..

A np. kontuzja PFUUUU... i Mata sie przydaje

0

od samego dziecka moim drugim klubem był San Sebastian :)) Ciesze się że wracają do la Liga ;)))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?