Ja osobiscie wypuściłbym skład: VV - Alves,Puyi,Pique - Masche,Xavi,Iniesta i Cesc - Alexis,Messi i Villa
Busquets mi się nie podoba jego styl gry. I często symuluje.
A mascherano jest w formie i kiedy 3ba gra ostro.
ludzie jeśli byłaby taka sytuacja że zespół A spada do drugiej ligi a w drugiej lidze zespół B jest na miejscu premiowanym awansem wtedy Klub A zostaje w pierwszej a klub B zostaje w Drugiej lidze..
0
@Matusiak95
Spokojnie Cantera ma jeszcze wielu młodych ;]
0
Czyli Pep zostanie :P Bo by tylu wychowankow nie brał. Proste :)
0
CIekawe czy to też Prima Aprillis tureckie?:D
0
ZDROWIEJ VILLA.
Wesołych Guaje!
0
Ja osobiscie wypuściłbym skład: VV - Alves,Puyi,Pique - Masche,Xavi,Iniesta i Cesc - Alexis,Messi i Villa
Busquets mi się nie podoba jego styl gry. I często symuluje.
A mascherano jest w formie i kiedy 3ba gra ostro.
0
@SzymMiod
Niech pokażą całą sytuacje,
Bo ten plaskacz był odpowiedzią na wsadzenie palca w oko.
0
Ludzie wy jesteście chorzy... Że nowi zawodnicy to pierwszy skład?
Pierwsza jedynastka powinna wyglądać nastepująco:
Valdes
Alves Pique Puyol Abidal
Iniesta Mascherano(busquets) Xavi
Pedro Villa Messi
Że przyszedł Alexis i Fabregas to dobrze. Ale nie nalezy zmieniac składu skoro jest zwycieski? Kosmetyka tak, ale tylko wtedy kiedy potrzeba....
0
barcafan87
sam młody mówi że chciałby grać dla BARCY :)
0
Barca Barca Barcaaaaaaaaa! VAMOS
Mascherano zagra MECZ ŻYCIA
VAMOSSSSSSSSS
0
Ponawiam pytanie kolegi..
Będzie to leciało na C+
0
PEPpl ;)
Ja tez mam wielki szaacunek do Casillasa tak jak i do raula da dwójka tylko wypowiada/ła się o barcie z nalezytym szacunkie,
0
ja bym wtedy skład ustawiał tak :)
Valdes
Alves Puyi Pique Maxwell/Adriano
Xavi Masche Iniesta
Messi Villa Tevez/pedro
0
Kibicuje barsie od 7-8 lat :) A mam lat 15 :)
Cieszę się z kazdemu meczu w którym gra Barca :)
Proszę mnie nie uznawać za sezonowca, ponieważ kocham Barce;)
Co z tego że mam poniżej w 18;) Barsa była, jest i będzie w moim sercu :)
Osobiscie obstawiiam zwyciestwo Barsy nieważne ile byle było:)
0
ludzie jeśli byłaby taka sytuacja że zespół A spada do drugiej ligi a w drugiej lidze zespół B jest na miejscu premiowanym awansem wtedy Klub A zostaje w pierwszej a klub B zostaje w Drugiej lidze..
Więc wsumie takie dobre zabezpieczenie:D
0
ee nie róbice sobie jaj że nie ma zawodnika z naszymi polskimi korzeniami??:P
A może nie których z tych zawodników dziadkowie/pradziadkowie czy tak dalej
przewineli się przez polske :P
0
ludzie przestańcie z tymi 6-0 4-0 bo to narazie nie jest realne... podkreślam nierealne !!!!
Teraz jak gramy u siebie to każdy soe muruje jak bedie 1-0 lub 2-0 to bede zadowolony
0
haha :D Dzisiaj nie jest Prima Aprilis ale kto wie??:P
Messi zostanie ludzie nie napinajcie się nie potrzebne :P
On sobie pewnie jaja robi z tych perezów morattich i innych :))))
0
józio z juniorami wie co robi :) dajmy i czas :)
wierze : Jonathana , Thiago, Jefrena, Nolito , Muniese , Fontasa, Olazabara i wielu wielu innych Visca cantera Barca
0
potwierdzam wielu osób słowa messi nie odejdzie
aczkolwiek roni mówi tez ze nie odejdzie..
0
brawo jorge lorenzo :)))
tak 3mać cule ;)
0
eh :D
onet was wyprzedził :D ... wczoraj to juz tam było :D:D...
0
powiem szczerze żę tak saga mnie już nudzi..;/
0
0-1 brawa pinto..;/
0
arrow stronka ta..
http://www . fullsportshd . com/fschannel1 . htm
bez odstępów ;p
0
ja już mam załaczony programik i ogladam sobie mecz deportivo- newcastle podajże ;]
a potym bedzie barsa ;]
0
Najlepszego PEDRO !!! 100 latek ;]
0
100 lat sergiooooooo
0
LEO wszystkiego naj naj naj :) I spełnienia swych marzeń:)
Oraz gola na Mundialu xDee
Pozdrawiam LukaninhoxD
0
Znając naszą Barce wzmocnienia są potrzebne.. I patrząć na długość sezonu i ilośc meczów taka wzmocnienia są potrzebne:)
Bojan I Pedro będa grali tyle ile mają..
A np. kontuzja PFUUUU... i Mata sie przydaje
0
od samego dziecka moim drugim klubem był San Sebastian :)) Ciesze się że wracają do la Liga ;)))