31 maja 2013, 12:02
0
Mimo wszystko troche ogłady, szacunek to podstawa.
31 maja 2013, 11:52
Pewnie Neymar żartował jak go będzie ogrywał, a Marcelo nie zajarzył. :P
30 maja 2013, 20:45
Rosell bawimy się w Tuska? -,-
30 maja 2013, 19:46
Co tam się ku*wa dzieje!? Ja się pytam.
30 maja 2013, 13:08
Przejął gotowy Inter po Mourinho spaprał go, pokazał równiez co potrafi w CFC. W liverpoolu też miał na początku gotowca.. Wiec przepraszam, faktycznie to najlepszy trener na ziemi.
30 maja 2013, 12:59
Benitez w Napoli? Ciekawe czy Neapol się utrzyma w lidze...
30 maja 2013, 11:17
Podobno Muslera za 17 mln w Barcelonie.
29 maja 2013, 19:46
Ale kibicom, jest łatwo powiedzieć "NIE" ;) Więc, nie :)
27 maja 2013, 22:33
Valdes, sorry Twój czas minął.
26 maja 2013, 11:14
Może ma zepsute "w"? A od razu hejt.
26 maja 2013, 11:01
C+ Kanał 36, komentuje P.Pełka :)
23 maja 2013, 13:03
Tak to zostają i możemy im znów skopać tyłki w kolejnym sezonie. Patrz na plusy :).
21 maja 2013, 22:32
Xavi jest tak młody ludzie, ze spokojnie Thiago może odejść -,-.
21 maja 2013, 14:50
Fakt :) Ale głównie chodzi o date :) Dzięki za poprawę błędu :)
21 maja 2013, 14:49
Derby nie są przypadkiem 26.05 w sobote? :)
21 maja 2013, 14:36
Malaga jest bez szejka :).
16 maja 2013, 11:27
Tego jeszcze nikt nie powiedział :)
15 maja 2013, 20:22
W każdym? :)
15 maja 2013, 20:19
Jak wezmą tego starego pierdziocha to zwątpię ..
14 maja 2013, 12:33
Jezu, wyłącz tego PES'a...
5 maja 2013, 11:12
Poprawcie u Thiago z Van Buten na Van Buyten ;)
1 maja 2013, 20:03
Najpierw zamiast poczekać na efekty, to hejtujecie Vilanove.. Zaje&iści Kibice -,-
1 maja 2013, 19:58
Tito Prima Aprillis jest 1 kwietnia, nie Maja :)
26 kwietnia 2013, 22:41
MESSIash16 Tak samo jak połowa "polskich" klubów :P
17 kwietnia 2013, 21:56
Franciszek dostał koszulkę wprost od Boga ;)
15 kwietnia 2013, 22:30
Wychodzę z założenia, że w tym momencie Barça nie ma z Bayerem żadnych szans!”. A myślałem że Mou ma dobrego Dilera.Ten pan ma chyba lepszego.
14 kwietnia 2013, 21:17
Wg mnie, Barca gra lepiej bez Messiego, bo nie ma wszystkich piłek do niego.
10 kwietnia 2013, 14:29
Tak czy siak, Motta wróci na stadion swojego byłego klubu. Powodzenia Thiago :).
9 kwietnia 2013, 13:42
Mam nadzieje, że w next season Pinto 1 goalkeeper, a na ławke by się ogrywał kupić jakiegoś młodego perspektywicznego.
19 marca 2013, 12:36
Taaak! Czekałem na tą informacje. Oddawać takiego zawodnika!?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Mimo wszystko troche ogłady, szacunek to podstawa.
0
Pewnie Neymar żartował jak go będzie ogrywał, a Marcelo nie zajarzył. :P
0
Rosell bawimy się w Tuska? -,-
0
Co tam się ku*wa dzieje!? Ja się pytam.
0
Przejął gotowy Inter po Mourinho spaprał go, pokazał równiez co potrafi w CFC. W liverpoolu też miał na początku gotowca..
Wiec przepraszam, faktycznie to najlepszy trener na ziemi.
0
Benitez w Napoli?
Ciekawe czy Neapol się utrzyma w lidze...
0
Podobno Muslera za 17 mln w Barcelonie.
0
Ale kibicom, jest łatwo powiedzieć "NIE" ;)
Więc, nie :)
0
Valdes, sorry Twój czas minął.
0
Może ma zepsute "w"? A od razu hejt.
0
C+ Kanał 36, komentuje P.Pełka :)
0
Tak to zostają i możemy im znów skopać tyłki w kolejnym sezonie. Patrz na plusy :).
0
Xavi jest tak młody ludzie, ze spokojnie Thiago może odejść -,-.
0
Fakt :) Ale głównie chodzi o date :)
Dzięki za poprawę błędu :)
0
Derby nie są przypadkiem 26.05 w sobote? :)
0
Malaga jest bez szejka :).
0
Tego jeszcze nikt nie powiedział :)
0
W każdym? :)
0
Jak wezmą tego starego pierdziocha to zwątpię ..
0
Jezu, wyłącz tego PES'a...
0
Poprawcie u Thiago z Van Buten na Van Buyten ;)
0
Najpierw zamiast poczekać na efekty, to hejtujecie Vilanove..
Zaje&iści Kibice -,-
0
Tito Prima Aprillis jest 1 kwietnia, nie Maja :)
0
MESSIash16
Tak samo jak połowa "polskich" klubów :P
0
Franciszek dostał koszulkę wprost od Boga ;)
0
Wychodzę z założenia, że w tym momencie Barça nie ma z Bayerem żadnych szans!”.
A myślałem że Mou ma dobrego Dilera.Ten pan ma chyba lepszego.
0
Wg mnie, Barca gra lepiej bez Messiego, bo nie ma wszystkich piłek do niego.
0
Tak czy siak, Motta wróci na stadion swojego byłego klubu.
Powodzenia Thiago :).
0
Mam nadzieje, że w next season Pinto 1 goalkeeper, a na ławke by się ogrywał kupić jakiegoś młodego perspektywicznego.
0
Taaak! Czekałem na tą informacje.
Oddawać takiego zawodnika!?