0

Mimo wszystko troche ogłady, szacunek to podstawa.

0

Pewnie Neymar żartował jak go będzie ogrywał, a Marcelo nie zajarzył. :P

0

Rosell bawimy się w Tuska? -,-

0

Co tam się ku*wa dzieje!? Ja się pytam.

0

Przejął gotowy Inter po Mourinho spaprał go, pokazał równiez co potrafi w CFC. W liverpoolu też miał na początku gotowca..
Wiec przepraszam, faktycznie to najlepszy trener na ziemi.

0

Benitez w Napoli?
Ciekawe czy Neapol się utrzyma w lidze...

0

Podobno Muslera za 17 mln w Barcelonie.

0

Ale kibicom, jest łatwo powiedzieć "NIE" ;)
Więc, nie :)

0

Valdes, sorry Twój czas minął.

0

Może ma zepsute "w"? A od razu hejt.

0

C+ Kanał 36, komentuje P.Pełka :)

0

Tak to zostają i możemy im znów skopać tyłki w kolejnym sezonie. Patrz na plusy :).

0

Xavi jest tak młody ludzie, ze spokojnie Thiago może odejść -,-.

0

Fakt :) Ale głównie chodzi o date :)
Dzięki za poprawę błędu :)

0

Derby nie są przypadkiem 26.05 w sobote? :)

0

Malaga jest bez szejka :).

0

Tego jeszcze nikt nie powiedział :)

0

W każdym? :)

0

Jak wezmą tego starego pierdziocha to zwątpię ..

0

Jezu, wyłącz tego PES'a...

0

Poprawcie u Thiago z Van Buten na Van Buyten ;)

0

Najpierw zamiast poczekać na efekty, to hejtujecie Vilanove..
Zaje&iści Kibice -,-

0

Tito Prima Aprillis jest 1 kwietnia, nie Maja :)

0

MESSIash16
Tak samo jak połowa "polskich" klubów :P

0

Franciszek dostał koszulkę wprost od Boga ;)

0

Wychodzę z założenia, że w tym momencie Barça nie ma z Bayerem żadnych szans!”.
A myślałem że Mou ma dobrego Dilera.Ten pan ma chyba lepszego.

0

Wg mnie, Barca gra lepiej bez Messiego, bo nie ma wszystkich piłek do niego.

0

Tak czy siak, Motta wróci na stadion swojego byłego klubu.
Powodzenia Thiago :).

0

Mam nadzieje, że w next season Pinto 1 goalkeeper, a na ławke by się ogrywał kupić jakiegoś młodego perspektywicznego.

0

Taaak! Czekałem na tą informacje.
Oddawać takiego zawodnika!?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?