Brawo panie Sandrusco, za wytargowanie wyższej ceny :)
Trzeba brać pozytywy.
A to że taka była odstępna to już wina tylko Tito, wiedział ile musi Thiago zagrać...
Czytaj, a nie wklejaj...
"Przed kilkoma dniami negocjacje zostały zerwane, jednak klub zmienił zdanie i zaoferował obrońcy roczny kontrakt z opcją przedłużenia na kolejny."
Wyrażam swoją opinie którą mam prawo wyrazić. Aczkolwiek miło byłoby gdyby latał w powietrzu.
Po prostu nie zagrał nic, dla ślepych co czytają opinie z internetu a nie oglądają meczu to nie dociera.
Jam chcę:
Barcelona, Schalke, Man.City, Kopenhaga.
City zna presje, zależy (chyba że przyjdzie Pellegrini to City może być groźne)
a mecze City- FCB, mogą lecieć w TV :)
0
Tak mi przykro :D
0
a wąsika nadal nie zgoliłeś :D
0
Mandanda to nie bramkarz? XD
0
Oby był prawdziwym Tatą dla naszych piłkarzy :)
0
Zakończył kariere :)
0
Zawsze mi z wyglądu kojarzy się z Pepem :)
0
Jak ich nie oddadzą.
0
Podjął taką decyzje trzeba to uszanować.
Ja też zadaje sobie to pytanie, no ale cóż..
My jetseśmy w Polsce i widzimy tylko to co piszą :)
0
Brawo panie Sandrusco, za wytargowanie wyższej ceny :)
Trzeba brać pozytywy.
A to że taka była odstępna to już wina tylko Tito, wiedział ile musi Thiago zagrać...
0
Chyba walkowera dostaliśmy :D
0
Gdzie Sociedad, gdzie Betis?
Co tu robi Espanyol i teraz Malaga(rozsypuje się)
0
Czytaj, a nie wklejaj...
"Przed kilkoma dniami negocjacje zostały zerwane, jednak klub zmienił zdanie i zaoferował obrońcy roczny kontrakt z opcją przedłużenia na kolejny."
0
Samper, miszcz wyczucia ironii :D
0
W garniturze to może co najwyżej przyjechać na mecz ;)
Tak mówie to ironicznie ;p
0
ból dupy? :)
0
też asystent :)
0
Wyrażam swoją opinie którą mam prawo wyrazić. Aczkolwiek miło byłoby gdyby latał w powietrzu.
Po prostu nie zagrał nic, dla ślepych co czytają opinie z internetu a nie oglądają meczu to nie dociera.
0
Po za bramką nie pokazał nic szczególnego jak cała drużyna Canarinhos.
0
powiedział Hoeniker..
Załosne..
0
Ja bym go widział w Sociedad, klub w pucharach i w ogóle. Swoim doświadczeniem wiele by wniósł tam. :)
0
Juz sobie to wyobrażam.. Leo sobie biegnie... biegnie... aż tu nagle RASIAK wyskakuje xDDDDDDD
0
W kontrakcie jest że Messi zagra :D.
0
Mogę jedynie przeprosić za dzieci neo, które na tej stronie się znajdują.
Szacunek do rywala, pamiętajcie o tym panowie.
0
On grał w ciągu dwóch lat w zaledwie w kilku meczach. Zrozumcie że to jest szklane chłopisko...
0
To jest szklany chłopak, jak Cuenca, myśle że prawidłowa decyzja.
0
CSKA i Bate...
Latanie przez pół Europy...
Jestem na NIE.
0
Jakie pewniaki?
Arsenal gra w Eliminacjach, to jaki pewniak?
Jak trafią na Sociedad to łatwo mieć nie będą.
0
Jam chcę:
Barcelona, Schalke, Man.City, Kopenhaga.
City zna presje, zależy (chyba że przyjdzie Pellegrini to City może być groźne)
a mecze City- FCB, mogą lecieć w TV :)
0
Katalończyk2000
Że dobrze że utrzymujemy się w każdym meczu tyle przy piłce?
0
Adebayor podobno odchodzi.