0

Tak mi przykro :D

0

a wąsika nadal nie zgoliłeś :D

0

Mandanda to nie bramkarz? XD

0

Oby był prawdziwym Tatą dla naszych piłkarzy :)

0

Zakończył kariere :)

0

Zawsze mi z wyglądu kojarzy się z Pepem :)

0

Jak ich nie oddadzą.

0

Podjął taką decyzje trzeba to uszanować.
Ja też zadaje sobie to pytanie, no ale cóż..
My jetseśmy w Polsce i widzimy tylko to co piszą :)

0

Brawo panie Sandrusco, za wytargowanie wyższej ceny :)
Trzeba brać pozytywy.
A to że taka była odstępna to już wina tylko Tito, wiedział ile musi Thiago zagrać...

0

Chyba walkowera dostaliśmy :D

0

Gdzie Sociedad, gdzie Betis?
Co tu robi Espanyol i teraz Malaga(rozsypuje się)

0

Czytaj, a nie wklejaj...
"Przed kilkoma dniami negocjacje zostały zerwane, jednak klub zmienił zdanie i zaoferował obrońcy roczny kontrakt z opcją przedłużenia na kolejny."

0

Samper, miszcz wyczucia ironii :D

0

W garniturze to może co najwyżej przyjechać na mecz ;)
Tak mówie to ironicznie ;p

0

ból dupy? :)

0

też asystent :)

0

Wyrażam swoją opinie którą mam prawo wyrazić. Aczkolwiek miło byłoby gdyby latał w powietrzu.
Po prostu nie zagrał nic, dla ślepych co czytają opinie z internetu a nie oglądają meczu to nie dociera.

0

Po za bramką nie pokazał nic szczególnego jak cała drużyna Canarinhos.

0

powiedział Hoeniker..
Załosne..

0

Ja bym go widział w Sociedad, klub w pucharach i w ogóle. Swoim doświadczeniem wiele by wniósł tam. :)

0

Juz sobie to wyobrażam.. Leo sobie biegnie... biegnie... aż tu nagle RASIAK wyskakuje xDDDDDDD

0

W kontrakcie jest że Messi zagra :D.

0

Mogę jedynie przeprosić za dzieci neo, które na tej stronie się znajdują.
Szacunek do rywala, pamiętajcie o tym panowie.

0

On grał w ciągu dwóch lat w zaledwie w kilku meczach. Zrozumcie że to jest szklane chłopisko...

0

To jest szklany chłopak, jak Cuenca, myśle że prawidłowa decyzja.

0

CSKA i Bate...
Latanie przez pół Europy...
Jestem na NIE.

0

Jakie pewniaki?
Arsenal gra w Eliminacjach, to jaki pewniak?
Jak trafią na Sociedad to łatwo mieć nie będą.

0

Jam chcę:
Barcelona, Schalke, Man.City, Kopenhaga.
City zna presje, zależy (chyba że przyjdzie Pellegrini to City może być groźne)
a mecze City- FCB, mogą lecieć w TV :)

0

Katalończyk2000
Że dobrze że utrzymujemy się w każdym meczu tyle przy piłce?

0

Adebayor podobno odchodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?