Nie, nie Irek Leleń. :P Lub jeśli chodzi o Jelenia, to też nie powód, bo Jeleń grał w Auxerre.
W 2004 natrafiłem na ich pare meczy, poczytałem troche o nich i zacząłem im kibicować, zawsze jakaś odmiana, nie tylko kibicowanie najlepszym. :) No i podobało mi się to, że to zespół z Korsyki, jakiś wyjątek w lidze francuskiej wtedy(no i Bastia wtedy).
Kibicuje Ajaccio od 2004, odkąd zainteresowalem się też Barcą. Na miejscu zarządu i nowego trenera nie zastanawiałbym się tylko brałbym go. Bramkarz z mega umiejętności i nie raz to udowodnił.
@Piotr1985
Dokładnie, a szkoda bo na początku fajnie to funkcjonowało.. :(
Tak się zastanawiam po co zostawił Ibiego, skoro zagrał raptem 15 minut w całej kampanii, pograłby na wypożyczeniu, ograłby się. Martwi też mała liczba minut dla wychowanków, no ale niestety, my na to nie mamy wpływu.
Panie trenerze, myślałem że pan coś zmieni...Po meczach z City jeszcze się łudziłem..Ale niestety, jak gra nazwisko, a nie zawodnik który jest w formie, to ja przepraszam...Mam wrażenie, że Mascherano gra już tylko dlatego, że jest Argentynczykiem...Para Pique+Bartra na nowy sezon obowiązkowo i do tego bym widział jakiegoś doświadczonego obrońcę.
A szkoda niestety, że taki Pedro czy Alexis siędzą na ławce kosztem bezproduktywnego Fabsa czy Messiego...Oj, Tata jestem zawiedziony...
Trzeba przyznać jedno. Wygrała drużyna, która w tym dwumeczu była lepsza, Atleti gra w tym sezonie fantastycznie i mam nadzieje, że Champions League poleci w ręce wojowników Diego Simeone.
Tak czy siak, jestem dumny z tego co Barca w tym sezonie osiąga, mimo tylu problemów, starają się spiąc na każdy mecz i pokazać charakter możliwe że brakło go dzisiaj troche, bo szczęście nam sprzyjało (3 słupki/poprzeczki) mogło być już tragicznie do przerwy. Szkoda tej akcji Ney'a oraz strzału Xavieg chwile potem... Jako kibic Barcelony składam gratulacje na ręcę Atleti bo to co zrobił Simeone z tą drużyną to jest niebo!
Messi był dzis niewidoczny, świetnie dobrana taktyka Diego by go zneutralizować, widać jednak że Messi probówał, tego mu nie można odbierać. Osobiście głos na zawodnika meczu oddałem na Pinto, przy bramce to nie miał nic do powiedzenia, pare razy uratował go słupek, po błędzie w pierwszej połowie z przyjęciem piłki i kiwką którą wyratował, raczej więcej błędów nie zrobił, chyba że coś ominąłem, jak dla mnie tymi kilkoma interwencjami udowodnił, że jest godnym zastępcą VV. Po meczu wyróżniłbym również Ney'a biegał i walczył, Alba i Alves oboje chodzili równo zależało im i to jest najważniejsze. W ostatnich meczach jestem rozczarowany Fabsiem no i faktycznie wychodzą też lekkie braki Masche na stoperze. Nie, no ogólnie i tak jest zadowolony z gry w LM w tym roku, mam nadzieje, że nie będzie głupich komentarzy "Zwolnić Martino" itp., gość ma koncepcje tylko potrzebuje czasu. A się rozpisałem... :)
Visca El Barca, Visca El Atletico!
Eh...I znów rozpływanie się nad Wielką Barcą, a co było w weekend po nieszczęsnym meczu z Valladolid? Ta drużyna cały czas jest w formie, moim zdaniem po prostu brakuje im motywacji do gry z ogórkami...Jednym słowem, trzeba trochę kadrę przewietrzyć.
Panik_95
Cóż, w dobie takiej sytuacji jaka panuje na świecie i jakie są teraz wymagania finansowe, mimo wszystko to był dobry ruch, tradycja tradycją, ale Europa nie powinna uciekać Barcelonie. :)
Nie wiem jak te człowieka oceniać, negatywnie czy pozytywnie.
Robił rzeczy dobre jak redukcja zadłużenia itp.
Ale też rzeczy które mi się nie podobały jak np. sprawa z Abim czy brak konkretnych transferów na ŚO.
Ale mimo wszystko jego pracę oceniać chyba bardziej pozytywnie. (:
Bartra lub Adriano, jak dla mnie dwójka najlepszych w tym sezonie, Mascherano gra również na swoim dobry poziomie, ale głos zostawie dla Marc'a świetne zrobił postępy.
0
I dorzuci Gerrarda oraz Aggera. Tak to w żadnym wypadku ^^
0
Jeśli Real go kupi, to chyba jedynie na złość Barcelonie i Atletico.
0
Nie, nie Irek Leleń. :P Lub jeśli chodzi o Jelenia, to też nie powód, bo Jeleń grał w Auxerre.
W 2004 natrafiłem na ich pare meczy, poczytałem troche o nich i zacząłem im kibicować, zawsze jakaś odmiana, nie tylko kibicowanie najlepszym. :) No i podobało mi się to, że to zespół z Korsyki, jakiś wyjątek w lidze francuskiej wtedy(no i Bastia wtedy).
0
Może jeszcze jakiegoś napastnika weźmy na obronę?
0
Kibicuje Ajaccio od 2004, odkąd zainteresowalem się też Barcą. Na miejscu zarządu i nowego trenera nie zastanawiałbym się tylko brałbym go. Bramkarz z mega umiejętności i nie raz to udowodnił.
0
Thiago nie uciekl. Gdzies byl news że Tito nie mial go w planach na ten sezon.
0
Samper i po co siejesz ferment..?
0
Heh...
0
Komentarze możecie wyłączyć. One są zbędne...
0
@Piotr1985
Dokładnie, a szkoda bo na początku fajnie to funkcjonowało.. :(
Tak się zastanawiam po co zostawił Ibiego, skoro zagrał raptem 15 minut w całej kampanii, pograłby na wypożyczeniu, ograłby się. Martwi też mała liczba minut dla wychowanków, no ale niestety, my na to nie mamy wpływu.
0
Klopp bądź Simeone, potrzeba im kogoś kto nimi wstrząśnie.
Szkoda, że SAF jest nieosiągalną opcją, ale emeryturka już. =)
13
Panie trenerze, myślałem że pan coś zmieni...Po meczach z City jeszcze się łudziłem..Ale niestety, jak gra nazwisko, a nie zawodnik który jest w formie, to ja przepraszam...Mam wrażenie, że Mascherano gra już tylko dlatego, że jest Argentynczykiem...Para Pique+Bartra na nowy sezon obowiązkowo i do tego bym widział jakiegoś doświadczonego obrońcę.
A szkoda niestety, że taki Pedro czy Alexis siędzą na ławce kosztem bezproduktywnego Fabsa czy Messiego...Oj, Tata jestem zawiedziony...
0
Trzeba przyznać jedno. Wygrała drużyna, która w tym dwumeczu była lepsza, Atleti gra w tym sezonie fantastycznie i mam nadzieje, że Champions League poleci w ręce wojowników Diego Simeone.
Tak czy siak, jestem dumny z tego co Barca w tym sezonie osiąga, mimo tylu problemów, starają się spiąc na każdy mecz i pokazać charakter możliwe że brakło go dzisiaj troche, bo szczęście nam sprzyjało (3 słupki/poprzeczki) mogło być już tragicznie do przerwy. Szkoda tej akcji Ney'a oraz strzału Xavieg chwile potem... Jako kibic Barcelony składam gratulacje na ręcę Atleti bo to co zrobił Simeone z tą drużyną to jest niebo!
Messi był dzis niewidoczny, świetnie dobrana taktyka Diego by go zneutralizować, widać jednak że Messi probówał, tego mu nie można odbierać. Osobiście głos na zawodnika meczu oddałem na Pinto, przy bramce to nie miał nic do powiedzenia, pare razy uratował go słupek, po błędzie w pierwszej połowie z przyjęciem piłki i kiwką którą wyratował, raczej więcej błędów nie zrobił, chyba że coś ominąłem, jak dla mnie tymi kilkoma interwencjami udowodnił, że jest godnym zastępcą VV. Po meczu wyróżniłbym również Ney'a biegał i walczył, Alba i Alves oboje chodzili równo zależało im i to jest najważniejsze. W ostatnich meczach jestem rozczarowany Fabsiem no i faktycznie wychodzą też lekkie braki Masche na stoperze. Nie, no ogólnie i tak jest zadowolony z gry w LM w tym roku, mam nadzieje, że nie będzie głupich komentarzy "Zwolnić Martino" itp., gość ma koncepcje tylko potrzebuje czasu. A się rozpisałem... :)
Visca El Barca, Visca El Atletico!
0
Ćpałeś?
0
Wielka Barca nie miała skąd powracać. :) Miała wrócić motywacja, której nie było w meczach ze słabszymi drużynami.
0
Eh...I znów rozpływanie się nad Wielką Barcą, a co było w weekend po nieszczęsnym meczu z Valladolid? Ta drużyna cały czas jest w formie, moim zdaniem po prostu brakuje im motywacji do gry z ogórkami...Jednym słowem, trzeba trochę kadrę przewietrzyć.
0
Panik_95
Cóż, w dobie takiej sytuacji jaka panuje na świecie i jakie są teraz wymagania finansowe, mimo wszystko to był dobry ruch, tradycja tradycją, ale Europa nie powinna uciekać Barcelonie. :)
0
Nie wiem jak te człowieka oceniać, negatywnie czy pozytywnie.
Robił rzeczy dobre jak redukcja zadłużenia itp.
Ale też rzeczy które mi się nie podobały jak np. sprawa z Abim czy brak konkretnych transferów na ŚO.
Ale mimo wszystko jego pracę oceniać chyba bardziej pozytywnie. (:
0
Spookjnie ludki wygramy. :)
0
Bartra lub Adriano, jak dla mnie dwójka najlepszych w tym sezonie, Mascherano gra również na swoim dobry poziomie, ale głos zostawie dla Marc'a świetne zrobił postępy.
0
A ja poczekam na wynik i dopiero skomentuje. Wierze w zmysł taktyczny TATY. ;]
0
To je POLSKA. ;]
0
Ma ktoś transmisje z Ryczelem? :)
0
Siemka. ;]
Ma ktoś do link transmisji z GD z Ryczelem? :)
0
FORCA TITO! Jesteśmy z Tobą. :)
0
91 mln.
Skąpy. Bo gdyby nie był skąpy to by wyłożył te 100 baniek. ;)
0
O Judasz na ekranie ;O
0
A ja Barcelonistą :D
0
Czasem napiszesz coś zabawnego :D
0
A Palop na rok zakotwiczy w Bayerze jeszcze :)
A 40 na karku :)