A dla mnie to się jednak układa w całość? Czemu do kadry dołączyli Montoya, Bartra czy Dos Santos? Dołączyli przed ogłoszeniem odejścia. I pewnie zmiany miały wyglądać tak:
- Bartra zastąpi Pique
- Montoya zastąpi Alvesa
- Dos Santos zastąpi Fabs'a
Wg mnie to po prostu pasuje w jedną układanke :). I jeśli to jest prawda, to niestety, ale dla Barcy dobrze że Pep odszedł. Kto wie która teraz byłaby Barca? :)
VAMOS BARCA
0
A to sorki, moja pomyłka :)
0
Przepraszam, a przypadkiem nie 4 porażki?
Milan, Real x2 oraz Sociedad?
0
Czemu przy akcji jest na początku jest 4:0? :D
0
Tak zmieniając temat, bramkarz rezerw Oier, poszedł w ślady VV i też dostał czerwo.
A sie chłopaki zgrali :D
0
Powodzenia, niech dadzą z siebie wszystko :)
0
A dla mnie to się jednak układa w całość? Czemu do kadry dołączyli Montoya, Bartra czy Dos Santos? Dołączyli przed ogłoszeniem odejścia. I pewnie zmiany miały wyglądać tak:
- Bartra zastąpi Pique
- Montoya zastąpi Alvesa
- Dos Santos zastąpi Fabs'a
Wg mnie to po prostu pasuje w jedną układanke :). I jeśli to jest prawda, to niestety, ale dla Barcy dobrze że Pep odszedł. Kto wie która teraz byłaby Barca? :)
VAMOS BARCA
0
Liczę że Bartra otrzyma szanse ;)
0
Kopałbym :3
0
Pewnie Wenger już czeka by kontrakt podpisać :D
0
Mogli dach zasunąć xD
0
I jeszcze chłopaki na zdjeciu się z tego cieszą xD
0
Mi tu Samuelka brakuje..
0
Ostrzegam, była już manita :)
0
Barca Może życie
Pewnie..Dali za niego wczoraj 150 mln funtów. Dostał koszulke z numerem 99 :) Powinien z Borussią zagrać :P
0
Feliz cumpleaños Abi! :))))
0
Mecz będzie ciekawy, musimy strzelić napewno więcej niz oni. A napewno coś strzelą.. Bo nasza obrona kuleje ostatnio... Nie wiem. Mecz będzie ciekawy
0
Przecież stadion Osasuny się inaczej nazywa ;3
0
0
Nie wiem jak Wam, ale w tych koszulkach, brakuje mi numeru 6 :)
0
Czego ten drugi z tyłu się wyspinał ? xD
0
@mateoyy
Cuenca ma kontuzje...
0
Piłkarzem już nie możesz być niestety!
Ale mam nadzieje, że będziesz w Barcelonie jakąś role pełnił!
Visca El Abi!
0
Jeszcze liga a wy o trasnferach.
Wystarczy jeszcze z 1 obronce i jednego Dm'a bo jak nie ma Busquetsa to cienko,
A Masche niech na obrone zostanie
0
Podejrzewam że Mou go ściagnie, na złość :D
0
o 24:00 w sobote :D i nikt nie ma pretensji :)
0
Pff sędziowie myślą że FCB nie umie w 10 grać :) Jest jeszcze Puyol więc spokojnie ;)
0
Przy tej formie Pedro, trzeba powiedzieć że pierwsza trojka ataku na najbliższy sezon to:
Viilla - Messi - Sanchez!
0
Jak wpuści Pique to nie wygramy....
0
World Cup, eliminacje i turnieje kontynentalne OK. Ale sparingi sa do testów?
A wielu naszym by się przydał odpoczynek.
0
Nie ma to jak męczyć graczy Azulgrany..;/ Znów większośc pojedzie i nikt sobie nie odpocznie..;/