0

A to sorki, moja pomyłka :)

0

Przepraszam, a przypadkiem nie 4 porażki?
Milan, Real x2 oraz Sociedad?

0

Czemu przy akcji jest na początku jest 4:0? :D

0

Tak zmieniając temat, bramkarz rezerw Oier, poszedł w ślady VV i też dostał czerwo.
A sie chłopaki zgrali :D

0

Powodzenia, niech dadzą z siebie wszystko :)

0

A dla mnie to się jednak układa w całość? Czemu do kadry dołączyli Montoya, Bartra czy Dos Santos? Dołączyli przed ogłoszeniem odejścia. I pewnie zmiany miały wyglądać tak:
- Bartra zastąpi Pique
- Montoya zastąpi Alvesa
- Dos Santos zastąpi Fabs'a
Wg mnie to po prostu pasuje w jedną układanke :). I jeśli to jest prawda, to niestety, ale dla Barcy dobrze że Pep odszedł. Kto wie która teraz byłaby Barca? :)
VAMOS BARCA

0

Liczę że Bartra otrzyma szanse ;)

0

Kopałbym :3

0

Pewnie Wenger już czeka by kontrakt podpisać :D

0

Mogli dach zasunąć xD

0

I jeszcze chłopaki na zdjeciu się z tego cieszą xD

0

Mi tu Samuelka brakuje..

0

Ostrzegam, była już manita :)

0

Barca Może życie
Pewnie..Dali za niego wczoraj 150 mln funtów. Dostał koszulke z numerem 99 :) Powinien z Borussią zagrać :P

0

Feliz cumpleaños Abi! :))))

0

Mecz będzie ciekawy, musimy strzelić napewno więcej niz oni. A napewno coś strzelą.. Bo nasza obrona kuleje ostatnio... Nie wiem. Mecz będzie ciekawy

0

Przecież stadion Osasuny się inaczej nazywa ;3

0

0

Nie wiem jak Wam, ale w tych koszulkach, brakuje mi numeru 6 :)

0

Czego ten drugi z tyłu się wyspinał ? xD

0

@mateoyy
Cuenca ma kontuzje...

0

Piłkarzem już nie możesz być niestety!
Ale mam nadzieje, że będziesz w Barcelonie jakąś role pełnił!
Visca El Abi!

0

Jeszcze liga a wy o trasnferach.
Wystarczy jeszcze z 1 obronce i jednego Dm'a bo jak nie ma Busquetsa to cienko,
A Masche niech na obrone zostanie

0

Podejrzewam że Mou go ściagnie, na złość :D

0

o 24:00 w sobote :D i nikt nie ma pretensji :)

0

Pff sędziowie myślą że FCB nie umie w 10 grać :) Jest jeszcze Puyol więc spokojnie ;)

0

Przy tej formie Pedro, trzeba powiedzieć że pierwsza trojka ataku na najbliższy sezon to:
Viilla - Messi - Sanchez!


0

Jak wpuści Pique to nie wygramy....

0

World Cup, eliminacje i turnieje kontynentalne OK. Ale sparingi sa do testów?
A wielu naszym by się przydał odpoczynek.

0

Nie ma to jak męczyć graczy Azulgrany..;/ Znów większośc pojedzie i nikt sobie nie odpocznie..;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?