0

Ej ludzie....

Jak przyjdzie do nas Villa to Pep będzie mógł manewrować zawodnikami i taki ktoś jak Messi będzie mógł sobie odpoczać...

To bedzie idealne posunięcie...

VeB VeC

0

Ciszęęęęęęęęęęęęęęęęę Sięęęęęęęęęęęęęęęę

0

takie newsy mogę czytać codziennie ;]

0

Wesołych Świąt :))))

0

Według mnie najbardziej zasłużył Eto'o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?