18 maja 2010, 16:34
0
Ej ludzie.... Jak przyjdzie do nas Villa to Pep będzie mógł manewrować zawodnikami i taki ktoś jak Messi będzie mógł sobie odpoczać... To bedzie idealne posunięcie... VeB VeC
20 stycznia 2010, 19:42
Ciszęęęęęęęęęęęęęęęęę Sięęęęęęęęęęęęęęęę
20 stycznia 2010, 12:51
takie newsy mogę czytać codziennie ;]
25 grudnia 2009, 10:02
Wesołych Świąt :))))
12 grudnia 2009, 14:06
Według mnie najbardziej zasłużył Eto'o
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ej ludzie....
Jak przyjdzie do nas Villa to Pep będzie mógł manewrować zawodnikami i taki ktoś jak Messi będzie mógł sobie odpoczać...
To bedzie idealne posunięcie...
VeB VeC
0
Ciszęęęęęęęęęęęęęęęęę Sięęęęęęęęęęęęęęęę
0
takie newsy mogę czytać codziennie ;]
0
Wesołych Świąt :))))
0
Według mnie najbardziej zasłużył Eto'o