0

...A i jestem dumny z tego

0

- "Żyję w generacji wielkiego piłkarza, najlepszego gracza w historii tego sportu."
Podpisuje się pod tym obiema łapkami :)

0

Super super

0

Siły oraz pogody ducha w tych chwilach Abi. Trzymaj się !!
Anims Abidal !

0

i Dobrze !

0

Łapy precz od naszych Wilczków !

0

Dobrze gada. Bardzo go lubię ... Poza tym na rm.pl napisali że Dani powiedział iż Real pewnie ucieszył by się z odejścia Mistera- ale Dani tego nie powiedział ! Więc wiadomo kto jątrzy

0

No to się wzruszyłem... Właśnie o taką postawę mi chodzi !

Visca el Barca

0

Viali - Marzenie ściętej głowy ....kupa śmiechu, ach ci włosi są zabawni i mają tupet jak Berlusconi

0

Ciesze się bo Wygraliśmy ! Graliśmy swoje i wygraliśmy. Vini Vidi Vici ! Nie będę rozkminiał co by było gdyby...

0

Szymek2202: Amen !

0

"Show must go on" a ja i tak w nich wierze. Mamy też CdR , LM i Madrytowi się nie damy, to i tak będzie bajka

0

Dobranoc panie i panowie do wtorku

0

Alexis walczył nieprawdopodobnie ma chłop serce do walki

0

LewyFCB: własnie - jaką piękną dzisiaj brame strzelił

0

masa11 - I dlatego Mistera nie krytykuje i jestem daleki od krytyki naszych graczy. my naprawde rzadko nawalmy w końcu to też ludzie

0

kicia1899: Dzięki

0

masa11 : być może ale ja nie mam na to wpływu i ty też. Mister zrobił to co uwarzał za stosowne i nie mnie go krytykować zwłaszcza że nie byłem z nim gdy ich motywował. Nigdy nie dał mi do zrozumienia że sobie odpuszcza więc mu wierze

0

koko10 : nie ma sensu się denerwować oni nie są tego warci

Barca para siempre

0

masa11 - ma prawo krytykować ale jeśli już to robi niech robi to z głową - konstruktywnie

0

We wtorek mecz i znowu emocje i bedzie się działo - do boju !

Barca para siempre

0

net: Nikt nikogo nie zniszczył i przestań płakać bo świat się nie kończy !

0

FCB.4EVER:

"Czy też w dołku czy na szczycie ja za Barce oddam życie!!!
Dumni ze zwycięstwa wierni po porażce!" - I To jest Postawa godna kibica !
Kibica Barcy poznać po tym jak zachowuje sie po przegranej

VeB

0

Na pohybel wszystkim tym co złorzeczą na naszych ! Brawo za walkę do końca mimo słabego poczatku. Brawo Alexis za bitność.

0

ahhhhhhhhhhhh !! szkoda :/

0

Wierzcie lub nie wierzcie Barca najlepsza jest na świecie !! i basta !

0

Alexis zajebiście walczy . Do końca

0

Nie gadajcie jak Mandryle że sędziowie to czy tamto !! Do boju !! i więcej wiary ! mniej racjonalizowania !

0

Ja Pierd**e :(

0

No nie Kurwa nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?