0

Nieee no jasne przeciesz mu sie tylko wymskło tak jakoś nie wywarzonych słów użył i tyyyle, no przecierz... jst młody karzdemu się zdarza .. jest tylko człowiekem nie ;]

0

gooooooooooooooll !! słodko, ślicdzna akcja

0

Chile to bardzo ofensywny zespół ale jesli Bravo jest na bramce to nie wiem czy maja szanse

0

... obym się mylił co do niego

0

Może i jest szybki i dobry technicznie pero Ese Huevon me cae mal ! Jakiem Chiliczyk ! Barca to nie tylko techniczne umiejętności ale i charakter, natura zawodników. obym się mylił

0

Może i słusznie nalezy sie nagroda takim graczom jak Giggs, Raul lub Iker ale dla mnie liczy się tylko dwoch Tarzan i Xavi z Terrasy

veb

0

Najlepszego Masche!!

VeB

0

kakaflota

kaka bez akcentu to kupka po hiszpańsku, dzieci tak mowią a flota od czasownika flotar czyli unosic sie np.na wodzie ;) taki żart

0

Tego się obawiałem. W europie jest bezpieczny ale u siebie juz nie. Zawiść zazdrość ale syf !

0

Kompania Braci ...zaraz odpadne !

0

rozumiem hiszpanski

0

Ole Ola !!

Mourhino Cabron somos CAMPEON !

0

0

Serducho mi wali i wypieki na polikach lzy w oczach

Ja chce byc tam !!

0

Oglądając to co sie tam dzieje Czuje sie tak jakby Republika wygrała z imperium, jak ewok walącyw chełmy szturmowców!!!!

Visca Barca Visca Catalunia !!!!

0

Nowe stroje wyglądają jak z innej epoki :( nie podobają mi się taki styl z lat 20-30 maja coś z bejsbolowej mody fuj! No i to nieszczęsne logo...tragedia ....a co z 111 letnią tradycja ahh szkoda słów...:(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?