mael
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nieee no jasne przeciesz mu sie tylko wymskło tak jakoś nie wywarzonych słów użył i tyyyle, no przecierz... jst młody karzdemu się zdarza .. jest tylko człowiekem nie ;]
0
gooooooooooooooll !! słodko, ślicdzna akcja
0
Chile to bardzo ofensywny zespół ale jesli Bravo jest na bramce to nie wiem czy maja szanse
0
... obym się mylił co do niego
0
Może i jest szybki i dobry technicznie pero Ese Huevon me cae mal ! Jakiem Chiliczyk ! Barca to nie tylko techniczne umiejętności ale i charakter, natura zawodników. obym się mylił
0
Może i słusznie nalezy sie nagroda takim graczom jak Giggs, Raul lub Iker ale dla mnie liczy się tylko dwoch Tarzan i Xavi z Terrasy
veb
0
Najlepszego Masche!!
VeB
0
kakaflota
kaka bez akcentu to kupka po hiszpańsku, dzieci tak mowią a flota od czasownika flotar czyli unosic sie np.na wodzie ;) taki żart
0
Tego się obawiałem. W europie jest bezpieczny ale u siebie juz nie. Zawiść zazdrość ale syf !
0
Kompania Braci ...zaraz odpadne !
0
rozumiem hiszpanski
0
Ole Ola !!
Mourhino Cabron somos CAMPEON !
0
http://www.tv3.cat/directes
kanal tv3.cat
0
Serducho mi wali i wypieki na polikach lzy w oczach
Ja chce byc tam !!
0
Oglądając to co sie tam dzieje Czuje sie tak jakby Republika wygrała z imperium, jak ewok walącyw chełmy szturmowców!!!!
Visca Barca Visca Catalunia !!!!
0
Nowe stroje wyglądają jak z innej epoki :( nie podobają mi się taki styl z lat 20-30 maja coś z bejsbolowej mody fuj! No i to nieszczęsne logo...tragedia ....a co z 111 letnią tradycja ahh szkoda słów...:(