mael
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
GOOLL
0
Walczymy Walczymy !! Do boju !!
0
Nie ma nie ma nie ma i nie bedzie !! Ocho a una !
VeB
0
Tello - strzał ślicznota!!
0
Fabs : brawo brawo :) Do Boju !! i GOOOOL
0
JohnBarca : Właśnie właśnie !
0
Piqe jest za wysoki na tak zmrożoną murawe
0
Scunad : Ale jest tylko krytyka a sama krytyka nie jest konstruktywna bo tak gadać to każdy potrafi
0
edytka : Jestem z tobą ! :VeB
0
Dość Defetyzmu !! liczy się tylko tu i teraz!! Do Boju !!
0
Dobrze Alexis !! Dajesz !!
0
No i mamy gol :)
0
messiking: Zgadzam sie i dlatego nie mam do Mistera pretenchy
0
Cunca i Tello tego można się było spodziewać i wcale nie mam żalu do Mistera
0
Serce i płuca są. Naszej drużynie brakuje mózgu ( Xavi, Iniesta, Cesc ) i dlatego tak gramy. Zresztą sądzę że to całe gadanie o lidze to dobra mina do złej gry i to w dosłownym tego słowa znaczeniu.
0
raul7- Tylko mi się tu nie rozpłacz :>
0
Emery z godnością ocenił widowisko, jego drużyna zagrała otwarcie i bez żadnych kompleksów. Podoba mi się jego styl wypowiedzi, nie kaja się ale też nie zwala winy za niepowodzenia na wszystko i wszystkich po prostu - z godnością i odwagą tak jak jego zespół przeciwstawiający się Barcie
0
Real&Barca.kibic piękna futbolu,:
Nie krzycz !
0
Warrra ! od naszych wychowanków zwłaszcza od Tello i Cuenci
0
no ba !
0
Ufff na szczęście bo się martwiłem. Mina Cesca opisywała co innego.
0
Po tej wypowiedzi czuje wielką motywacje, wierze na 100% a morale mam ogromne. Wygramy wierze w to :)
0
Uśmiechnięci - bardzo mnie to cieszy :)
0
Wygramy wieże w to mocno !
0
santiago masz z tym problem ? co jest w tym złego ? obrażam twoją godność czy co ? sądzisz że nie poważne ?... nawet nie odnosiłeś się do tematu tylko krytykujesz.
0
R.I.P Wyrazy współczucia
0
Tres Terroristas ! Hostia :)
0
Geble : ja myślę że odrobiliśmy tą lekcje z wjeżdżającym Mathieu i Pep drugi raz się na to nie nabierze :)
0
Zwłaszcza że na zdjęciu z treningu jak wól widać Alexisa :)
0
Wydawało mi się że Alexis ma pozwolenie od lekarzy ? A Pedro miał się nie zbyt dobrze. Po co nam zapchajdziura?