0

GOOLL

0

Walczymy Walczymy !! Do boju !!

0

Nie ma nie ma nie ma i nie bedzie !! Ocho a una !
VeB

0

Tello - strzał ślicznota!!

0

Fabs : brawo brawo :) Do Boju !! i GOOOOL

0

JohnBarca : Właśnie właśnie !

0

Piqe jest za wysoki na tak zmrożoną murawe

0

Scunad : Ale jest tylko krytyka a sama krytyka nie jest konstruktywna bo tak gadać to każdy potrafi

0

edytka : Jestem z tobą ! :VeB

0

Dość Defetyzmu !! liczy się tylko tu i teraz!! Do Boju !!

0

Dobrze Alexis !! Dajesz !!

0

No i mamy gol :)

0

messiking: Zgadzam sie i dlatego nie mam do Mistera pretenchy

0

Cunca i Tello tego można się było spodziewać i wcale nie mam żalu do Mistera

0

Serce i płuca są. Naszej drużynie brakuje mózgu ( Xavi, Iniesta, Cesc ) i dlatego tak gramy. Zresztą sądzę że to całe gadanie o lidze to dobra mina do złej gry i to w dosłownym tego słowa znaczeniu.

0

raul7- Tylko mi się tu nie rozpłacz :>

0

Emery z godnością ocenił widowisko, jego drużyna zagrała otwarcie i bez żadnych kompleksów. Podoba mi się jego styl wypowiedzi, nie kaja się ale też nie zwala winy za niepowodzenia na wszystko i wszystkich po prostu - z godnością i odwagą tak jak jego zespół przeciwstawiający się Barcie

0

Real&Barca.kibic piękna futbolu,:
Nie krzycz !

0

Warrra ! od naszych wychowanków zwłaszcza od Tello i Cuenci

0

no ba !

0

Ufff na szczęście bo się martwiłem. Mina Cesca opisywała co innego.

0

Po tej wypowiedzi czuje wielką motywacje, wierze na 100% a morale mam ogromne. Wygramy wierze w to :)

0

Uśmiechnięci - bardzo mnie to cieszy :)

0

Wygramy wieże w to mocno !

0

santiago masz z tym problem ? co jest w tym złego ? obrażam twoją godność czy co ? sądzisz że nie poważne ?... nawet nie odnosiłeś się do tematu tylko krytykujesz.

0

R.I.P Wyrazy współczucia

0

Tres Terroristas ! Hostia :)

0

Geble : ja myślę że odrobiliśmy tą lekcje z wjeżdżającym Mathieu i Pep drugi raz się na to nie nabierze :)

0

Zwłaszcza że na zdjęciu z treningu jak wól widać Alexisa :)

0

Wydawało mi się że Alexis ma pozwolenie od lekarzy ? A Pedro miał się nie zbyt dobrze. Po co nam zapchajdziura?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?