0

Fantastyczne zdjęcie:) Bardzo wymowne. A co do meczu to nie mam najmniejszych złudzeń że Barca to spotkanie wygra :)

VeB

0

Nie ma Ceska ? bu

0

0

Grada Jove - Bardzo dobry pomysł :)

0

Wolę by Pinto pozostał duchem drużyny

0

Walić Neymara ! z Brazileros widzę w naszej Barce - Pato

0

Nic się nie stało :-) Pokazaliśmy piękny football i serce do gry.

Defetystom mówię nie !

Visca Barca Cule a Muerte

0

Nene to jest Świetna Kompilacja - tak trzymaj :)

0

no To na San siro będziemy musieli wymiatać bo jak nie.... W morde

0

Czy przekaz z meczu w Tv3cat jest kodowany ?

0

2 raz obejrzałem i duma we mnie wzbiera taka ... ! Nie mnam słów :))

Visca Barca Visca Catalunia y Visca los Cule :))

0

Hydra : Pokłon w twoją stroenę więcej takich jak ty. Nie moge się już doczekać naszej następnej konfrontacji :)

Vamos Barca ! Somos los mejores del mundo

0

tomek2312 : Szacun dla ciebie i dla normalnych kibiców realu :)

Abstrachując Campiones campiones ole ole ole !!!

Visca Barca Visca Catalunia

Mou TANTA PENA DIOS MIO :>

0

Visca Barca Visca Polska Visca Cataluna :)

0

Bardzo miły gest :) Abstrachując od tematu Na Camp Nou w rewanżu spuścimy im manto a gdy to nastanie zanuce kawałek JR Tanta Pena

0

maczerano:

Dzięki wielkie

0

Alexis to Alexis tamto a jak zagra poniżej waszych oczekiwań ? to będzie lincz oralny. lepiej się nie nastawiać ;]

0

No to komentatorzy będą od siedmiu boleści :/

0

Na jakim kanale TV będzie można podziwiać naszych w walce o superpuchar ?

0

Na jakim kanale będzie można podziwiać naszych ?

0

Dzięki for all

0

Gdzie można obejrzeć mecz ?

0

rafał20 - Wchodze w to :>

0

Chile vs Peru to będzie jatka. Te dwa kraje się nie lubią, choć może nie na boisku to na trybunach z pewnością. Dużo determinacji i walki po jednej i drugiej stronie

0

dawidsalecki - Oj tak !! Iwański i wielki znawca latynoamerykański Mr. Wołek - pitolą farmazony i te ich święte oburzenie, "jeśli Messi jest najlepszy na świecie to niech to udowodni" - noż ku..a mać ! ... nóż mi się otwierał w kieszeni

0

Zarwałem nockę trzeci raz z rzędu i wiecie co ? Batista to matoł ...nie wiem czy brak mu asertywności a może chłopina charyzmy nie ma ale co gorsza nie widzi swoich błędów. Duża nerwowość zawodników, totalna dezorganizacja na boisku, Lavezzi ... naćpał się czy co zupełny brak profesjonalizmu. Los Argentinos tienen cojones demasiado grande ... za dużo testosteronu. Ostatnie minuty meczu za sprawą piłkarzy grających w Hiszpanii jako tako uspokoiły grę i w miarę płynnie poczęli grać.

Za to moi krajanie Chilijczycy całkiem nieźle, tylko Bosejur oraz "kłoda" Suazo to jakeś nieporozumienie

0

Uwielbiam gre Messiego ale za argentyną nie będe. Chile w moim sercu - jm kibicuje - La Roja do boju !

0

Ja też mam słabość ... ale do Brazylijek ;>

0

Chi chi chi - le le le !! VIVA CHILE !!

0

upsss ..Postaram się @_@

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?