mael
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dominujemy grając jak na treningu :))
0
Uffffffffffffff
0
Adriano x2 :)))
0
Gooool
0
Candy - obyś nie miał racji
0
Alexis wchodzi :) bedzie się działo
0
Mache : co za gość !
0
Neymar nie jest wart takiej kasy - nie wraca, rzadko odbiera. Ciekaw też jestem jak u niego z kondycją i psychiką
0
Iowar : zgadzam się, zwłaszcza jeśli doskoczy dwóch, trzech i nie będzie miał miejsca
0
Niech gadają my i tak swoje wiemy i wiemy że mamy racje :)
0
no i gol kontaktowy Reysol
0
To mi się najbardziej podoba u Katalończyków... zdrowy rozsądek ... ale też upór, spokój i dążenie do celu oraz mądrość
0
Oglądam mecz i sądzę że damy rade santos'owi bez dwóch zdań. Jako zespół jesteśmy lepsi . A Santos wydaje mi się takim brazylijskim słabszym Realem.
0
To nie FIFA Manager - sprzedać , zamienić, kupić - Villa to świetny piłkarz i daje z siebie wszystko ale przede wszystkim jest jednym z nas, jest cule !
Krótko mówiąc Odwalić się od Villi !
0
I o to chodzi ! o to chodzi ! Tak się kibicuje ! IceMan wyrazy uznania... twój tekst to nie "wypociny" ale bardzo motywujące spostrzeżenia. Tak trzymać
0
Dla mnie Nasz kapitan oraz Iniesta na 10 ! Ale jestem szczęśliwy :)))
0
Wypełniłem :) .
0
0
ale czy hip czy hopa ? czego bardziej ? może hop-hipa ? hmmm
łebon - to z hiszpańskiego huevon ? ... fajne :))))
0
Mnie się wydaje że jego wypowiedz to nadal gra,coś w stylu ... przyjedz na Santiago Bernabeu bo chcę zobaczyć twoją minę jak spuszczamy wam manto... Mou ! - marzenie ściętej głowy !!
VeB
0
... no i oczywiście Hazard, jest naprawde świetny
0
Ricardo Rodrigez pięknie sprawował się na obronie, gasząc ataki flanką Oranje
0
Ahhh mi madre patria :) pewnie pili vinito lub pisco a to z colą a może pisco sour... Borghi chyba nie ma za dużo szacunku u graczy. Słyszałem natomiast że Valdivia lubi łamać zasady
0
Nie kupie tego chyba że będzie kosztować nie więcej jak 20 zl
0
To co robili z piłką na mokrej murawie w głębokich kałużach to jak dla mnie mistrzostwo
0
Nikt z nas nie jest na ich miejscu to nie my kopiemy piłkę a oni ... łatwo jest krytykować siedząc w cieplusich kapciach i wyciągając się w fotelu. Czasami mam wrażenie że to nie piłka nożna a pojedynki nieszczęsnych gladiatorów od których żąda się krwi bo jak nie ..... Podejmowane decyzje na boisku są niebywale szybkie ciekawe jak każdy z nas by się zachował :)
VeB
0
alexx6: dobre dobre :)) ...
A ja sadzę że był to dobry mecz. Śliczne ujęcia w strugach deszczu ..wyskakujący Cesc do piłki i siata!! a w zwolnionym tempie to po prostu jak nic 300 :) Cholerny deszcz ...to on grał decydującą role w tym że zremisowaliśmy a nie wygraliśmy w całej północnej Hiszpanii leje, właśnie wróciłem z Barcelony i chyba się przeziębiłem
0
Rayo ma wielkiego ducha i bojowych hinchas no i są antymadridistas do szpiku kości :) choć to madrycki klub jak mniemam może się myle
0
Levante na czele :) mi to w smak może jestem wredny ale wole levante widzieć pierwszymi a Real wciąż są drudzy ;). Z drugiej strony levante ma nasze kolory co napawa mnie dobrym samopoczuciem :)
0
Ślicznie nie było, bez rewelacji ale wygraliśmy nie? Środa, sobota, teraz wtorek a zaraz będzie sobota - trochę dużo tych meczy. Widać było że nasi byli wolni bez błyskotliwych akcji, wydawało się że właśnie są zmęczeni
VeB