0

Dominujemy grając jak na treningu :))

0

Uffffffffffffff

0

Adriano x2 :)))

0

Gooool

0

Candy - obyś nie miał racji

0

Alexis wchodzi :) bedzie się działo

0

Mache : co za gość !

0

Neymar nie jest wart takiej kasy - nie wraca, rzadko odbiera. Ciekaw też jestem jak u niego z kondycją i psychiką

0

Iowar : zgadzam się, zwłaszcza jeśli doskoczy dwóch, trzech i nie będzie miał miejsca

0

Niech gadają my i tak swoje wiemy i wiemy że mamy racje :)

0

no i gol kontaktowy Reysol

0

To mi się najbardziej podoba u Katalończyków... zdrowy rozsądek ... ale też upór, spokój i dążenie do celu oraz mądrość

0

Oglądam mecz i sądzę że damy rade santos'owi bez dwóch zdań. Jako zespół jesteśmy lepsi . A Santos wydaje mi się takim brazylijskim słabszym Realem.

0

To nie FIFA Manager - sprzedać , zamienić, kupić - Villa to świetny piłkarz i daje z siebie wszystko ale przede wszystkim jest jednym z nas, jest cule !
Krótko mówiąc Odwalić się od Villi !

0

I o to chodzi ! o to chodzi ! Tak się kibicuje ! IceMan wyrazy uznania... twój tekst to nie "wypociny" ale bardzo motywujące spostrzeżenia. Tak trzymać

0

Dla mnie Nasz kapitan oraz Iniesta na 10 ! Ale jestem szczęśliwy :)))

0

Wypełniłem :) .

0

0

ale czy hip czy hopa ? czego bardziej ? może hop-hipa ? hmmm
łebon - to z hiszpańskiego huevon ? ... fajne :))))

0

Mnie się wydaje że jego wypowiedz to nadal gra,coś w stylu ... przyjedz na Santiago Bernabeu bo chcę zobaczyć twoją minę jak spuszczamy wam manto... Mou ! - marzenie ściętej głowy !!

VeB

0

... no i oczywiście Hazard, jest naprawde świetny

0

Ricardo Rodrigez pięknie sprawował się na obronie, gasząc ataki flanką Oranje

0

Ahhh mi madre patria :) pewnie pili vinito lub pisco a to z colą a może pisco sour... Borghi chyba nie ma za dużo szacunku u graczy. Słyszałem natomiast że Valdivia lubi łamać zasady

0

Nie kupie tego chyba że będzie kosztować nie więcej jak 20 zl

0

To co robili z piłką na mokrej murawie w głębokich kałużach to jak dla mnie mistrzostwo

0

Nikt z nas nie jest na ich miejscu to nie my kopiemy piłkę a oni ... łatwo jest krytykować siedząc w cieplusich kapciach i wyciągając się w fotelu. Czasami mam wrażenie że to nie piłka nożna a pojedynki nieszczęsnych gladiatorów od których żąda się krwi bo jak nie ..... Podejmowane decyzje na boisku są niebywale szybkie ciekawe jak każdy z nas by się zachował :)

VeB

0

alexx6: dobre dobre :)) ...
A ja sadzę że był to dobry mecz. Śliczne ujęcia w strugach deszczu ..wyskakujący Cesc do piłki i siata!! a w zwolnionym tempie to po prostu jak nic 300 :) Cholerny deszcz ...to on grał decydującą role w tym że zremisowaliśmy a nie wygraliśmy w całej północnej Hiszpanii leje, właśnie wróciłem z Barcelony i chyba się przeziębiłem

0

Rayo ma wielkiego ducha i bojowych hinchas no i są antymadridistas do szpiku kości :) choć to madrycki klub jak mniemam może się myle

0

Levante na czele :) mi to w smak może jestem wredny ale wole levante widzieć pierwszymi a Real wciąż są drudzy ;). Z drugiej strony levante ma nasze kolory co napawa mnie dobrym samopoczuciem :)

0

Ślicznie nie było, bez rewelacji ale wygraliśmy nie? Środa, sobota, teraz wtorek a zaraz będzie sobota - trochę dużo tych meczy. Widać było że nasi byli wolni bez błyskotliwych akcji, wydawało się że właśnie są zmęczeni

VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?