0

madridistaMAX
Naucz się pisać napinaczu to może pokonwersujemy, choć ... chyba nie mam ochoty

0

Tello i Abi jak dla mnie na duży + :)

0

Wierze w tą drużynę, wierze w Pepa i wierze że nie ma lepszego klubu od naszego. Ten rok jest bardzo trudny - wiele kontuzji, kretyńskie mecze promujące klub po stanach i wiele innych rzeczy powoduje iż racjonalnie rzecz ujmując, przyjmuje bardzo realnie że nie wygramy ligi. I co z tego ??. Real z nami nie wygrał i mam nadzieje że nie wygra, przed nami zdobycie Copa del Rey i LM ... nie musimy niczego udowadniać :). Zostawiam to innym. Nie będę realowi lizać dupy jeszcze nie wygrali, pogratuluje im jeżeli z nami wygrają z klasą.

0

Wierze w tą drużynę, wierze w Pepa i wierze że nie ma lepszego klubu od naszego. Ten rok jest bardzo trudny - wiele kontuzji, kretyńskie mecze promujące klub po stanach i wiele innych rzeczy powoduje iż racjonalnie rzecz ujmując, przyjmuje bardzo realnie że nie wygramy ligi. I co z tego ??. Real z nami nie wygrał i mam nadzieje że nie wygra, przed nami zdobycie Copa del Rey i LM ... nie musimy niczego udowadniać :)

0

Santana10
Popieram twoje zdanie w 100% ale czasami mam gołębie serducho i po prostu się zwyczajnie poddaje emocjom :/

0

damcio145
Ahaaa. po pierwsze to się spytałeś. Po drugie to spytałeś się nieumiejętnie i niegrzecznie. Chyba logiczne nie ?

0

damcio145
Sam sobie na nie odpowiedz albo zapytaj się sędziego

0

damcio145 czemu do nas kierujesz to pytanie ??

0

Szafka no właśnie !! a ja chodziłem i zakrywałem co i rusz szalikiem oczy ... krzyczą wracać! wraca! kur..aaaa!" lub tak "dobrze do przodu, podaj !!"

hihihihihi :)))

0

Szafka.
I się z tego bardzo ciesze bo wygraliśmy, przeszliśmy dalej. Niemniej jednak takie mi towarzyszyły uczucia i ciesze się że ktoś czuł podobnie (vide autor tekstu)
VeB

0

cule#6,
Bo pisał w emocjach

0

Dziękuje tobie za ten artykuł z głębi serca. Czułem się i czuje w ten sam sposób; Stłamszony! - to bardzo dobre określenie uczucia niedosytu i lęku że to może być już norma. Mam nadzieje iż to chwilowe. Często słyszę od znajomych że nie ma nic prostszego od bycia kibicem najlepszej drużyny na świecie. Otóż NIE ! . Świadomość bycia "nie zdobytą twierdzą" wytwarza nieprawdopodobne pokłady stresu. Ktoś kto wciąż przegrywa ma większą tolerancje na porażki swej drużyny a gdy wygrywają to tak jakby dostali niespodziewany prezent o którym marzyli, zajebisty odlot.

0

sport klub -_-'

0

Cumpleanos Feliz ! cumpleanos feliz !
Cumpleanos felizes , Te deseamos aaaaaa Ti :) !!
cien anos !!
per molts anys, Xavi ! :)

0

Już mnie wykręca, ściska i rozciąga - to napięcie i czysta energia. Nie muszę dziś pić kawy, jestem pozytywnie nakręcony gdyż DZIŚ WYGRAMY !!!!

Som-hi Barça !
Visca Barca !

0

Mogli by zostawić pasy w spokoju a nie eksperymentować. Domowa wygląda jakby ktoś namalował pasy flamastrem a następnie się spocił i oto efekt

0

Domówka zupełnie do mnie nie przemawia, jest bez charakteru :/

0

czarne mi się nie podobają. za długo real grał w tym kolorze. ale pomarańczka ?! pomarańczka jak za dawnych dobrych czasów ... jest super, i tak fajnie przechodzi w żółty ku dołowi :)) kupuje ! :))

0

Ja chce tą Pomarańczową laaaaaa ! @_@

0

Mówi jak recydywa :/ - "jeśli poczuł się urażony" strasznie z góry w kontekście do tego co zrobił ; "...ostatnią rzeczą, jaką chcę osiągnąć jest zrobienie krzywdy koledze-piłkarzowi" - czyt. frajerowi . Moje subiektywne odczucia gdyż boje się psychopatów.

0

"To nie czas na wymówki" Człowieku uwielbiam cię , co za gość :)

0

No i fajnie :) Nie miałem wątpliwości że tak będzie :)

0

30 czy 31 ?

0

a Tello ? ma chłopak werwe i chęć do gry a i techniką nie zgorszą umiejętnie włada

0

Tello. Młodziak zachwycił mnie wtedy gdy atakując na piłkę przewidział ruch obrońcy to był dla mnie mistrzostwo. No ite dwie brameczki :)

0

Nie zapominajmy że Pedro i Villa to Cule są z nami i żaden spadek formy tego nie zmmieni

0

Airfishu: Wszystkiego najlepszego zdrowia i szczęścia w miłości w dniu twoich 18 urodzin :)

0

Tello !! co za występ !! Brawo, Gość mnie poruszył :) nie spodziewałem się tego po nim :> Miły prezent świąteczny

0

bad17: Może.. ale wyjścia 1 na1 ma dobre

0

Valdes ... i kto jest nr 1 w bramce !?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?