0

Iniesta!! Ja pier......

0

Anims Barca!! Animo Villa !!! - 2 połowa się zaczyna :)

0

upss ale nie stylistycznie mi to wyszło :/

0

oj oj będzie się działo :)) Ten odliczacz czasu na stronie przykuwa mój wzrok że aż trudno oderwać od niego oczy... czuje się jak dziecko odliczające czas do gwiazdki :)))

0

Co do zakupu nowego napastnika to zgadzam się z większością z Mundo Depo. Mamy dobrych wychowanków, na nich jest czas postawić

0

Może się czepiam ale David Villa nie jest dla mnie byłym piłkarzem Valencii, jest piłkarzem FC Barcelony i kropka :))

0

Dla Villi :) bardzo podoba mi się ta motywacja

0

Jade Do niemiaszków tylko musze kupić bilet :)

0

Ac Milan vs Arsenal :(

0

Napoli-Chelsea

0

coco100 - dzięki za dobre wieści :))

0

Oby Sanchez zagrał w finale ... cholera co za nie fart :((

0

rozmasować

0

oby tylko rozsmarować tą kontuzje uda

0

Koniec :)

0

Jefecito!! leży

0

Puyol już jest na boisku uff

0

Kur..a ! teraz pujol ?? ufff chyba nic się nie stało

0

Ksobi91 ..Właśnie w pucharze :))

0

4:0 . Ale się nam rozbrykali albo Katarczycy zwątpili

0

Maxwell strzelił już kiedyś podobną bramę :))

0

Golll !! Max

0

Wchodzi Cuenca :) ale czemu za alexisa ?

0

Messiiii ...!!! f...k było blisko

0

3-0:)

0

Też szkoda mi Villi bo ten rok mu się nie ułożył tak jak by tego chciał :( Ale nic z tym nie moge zrobić więc się na tym nie skupiam

0

Łaaaa prawie prawie

0

Piter81 : Nie :) Dziś mam prace na godziną 17:00 ... więc szaliczek na szyj rozwalony na fotelu i spokojnie oglądam :)

0

Bobra dobra zaczynamy :) Vamos Barca .. Animo!!

0

Z Santosem trzeba grać stanowczo i rozwarznie bo to chaos na szybkich nogach ale wierze że damy radę bo jesteśmy zdyscyplinowani i świetni technicznie a poza tym rozsądni :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?