0

Jeśli dobrze liczę to mamy z Halilovic, Sandro i Munir 26 członków pierwszej drużyny. Ktoś więc jeszcze odejdzie w tym okienku.

0

Jeśli Samper miałby być włączony do pierwszej drużyny to musi ktoś jeszcze odejść bo mamy już 25 zawodników.

0

Wytrzymałem 30 sec i wyłączyłem..

0

Ostatnio tak się uśmiałem jak schodziłem po schodach.

1

A Suarez po co przyszedł?

0

Tak z ciekawości to ukarano za to wtedy Eto?

0

Komentarz usunięty

2

Ja również nie rozumiem tego trendu wstawiania tego masażu zwojów mózgowych w innych tego typu kompilacjach. Stare czasy nie wrócą.. zamiast tego mamy autotuny i inne cyfrowe homodziwactwa..

0

Messi to zawsze musi się wyróżniać na takich zdjęciach

0

Pogba to taka mieszanka Neymara i Busquetsa.. brać go!

4

Jak to dumnie brzmi: przybył na Camp Nou w 2008 roku i zdobył od tego momentu 19 tytułów

3

Dzień, który przejdzie do historii.

8

Dla mnie nic nie pobije tego subtelnego kontaktu z piłką przy bramce z Arsenalem. Ktoś wtedy właśnie pierwszy raz powiedział, że Messi robi to czego nawet na PlayStation się nie da.. (chyba Henry)

0

Del Bosque nie miał przypadkiem zrezygnować z stanowiska selekcjonera po ostatnich mistrzostwach świata w Brazylii?

1

Nasz stadion przypomina mi starożytne koloseum. Jest jedyny w swoim rodzaju. Oby nigdy nie montowali dachu..

0

Wiadomo już kto awansuje do Primera Division?

0

Swoją drogą widać, jak dokładnie wykonany jest tatuaż, robi wrażenie.

0

Co w tym śmiesznego? Sam noszę włosy spięte w ten sposób już od wielu lat. Bale ma jeszcze zbyt krótkie włosy by kok wyglądał dobrze. Dobrze, że chociaż apaszke odstawił..

0

Kto według was awansuje w przyszłym sezonie z Barcy B?
Wydaje mi się, że będą to Samper, Halilovic i Munir.

0

Zgadza się. Mamy więc niepowtarzalną szansę.

0

Wyobraźcie sobie, że po ewentualnie wygranym tryplecie mamy szansę na sekstet, który tylko raz w historii został zdobyty - przez Barce. To by było coś, sześć pucharów w roku..

0

Mathieu...

0

Dzięki wszystkim wyżej za odpowiedzi.

0

O co chodzi z hasłem Madrit cabron?

7

Barca mogła by przy następnych derbach na Camp Nou, na minutę przed meczem puścić kompilację symulek Rolanda.

Roland byłby pewnie z siebie bardzo dumny..

0

super

0

Ile mamy bramek w lidze licząc wszystkich zawodników?
Czy rekord należy do Realu 121 goli?
Dzięki

0

Co ciekawe trzecia bramka wpadła wcześniej niż druga. (odpowiednio 46. i 47. minuta)

1

W grze karcianej Poker, cztery pasujące karty to kareta, a pięć to poker. W piłce nożnej słowem poker określa się 4 strzelone bramki. Pięć nie wiem, ale raczej nie kareta.

0

Dlaczego uważasz, że kibicuję Realowi Madryt?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?