mahavishnu
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli dobrze liczę to mamy z Halilovic, Sandro i Munir 26 członków pierwszej drużyny. Ktoś więc jeszcze odejdzie w tym okienku.
0
Jeśli Samper miałby być włączony do pierwszej drużyny to musi ktoś jeszcze odejść bo mamy już 25 zawodników.
0
Wytrzymałem 30 sec i wyłączyłem..
0
Ostatnio tak się uśmiałem jak schodziłem po schodach.
1
A Suarez po co przyszedł?
0
Tak z ciekawości to ukarano za to wtedy Eto?
0
Komentarz usunięty
2
Ja również nie rozumiem tego trendu wstawiania tego masażu zwojów mózgowych w innych tego typu kompilacjach. Stare czasy nie wrócą.. zamiast tego mamy autotuny i inne cyfrowe homodziwactwa..
0
Messi to zawsze musi się wyróżniać na takich zdjęciach
0
Pogba to taka mieszanka Neymara i Busquetsa.. brać go!
4
Jak to dumnie brzmi: przybył na Camp Nou w 2008 roku i zdobył od tego momentu 19 tytułów
3
Dzień, który przejdzie do historii.
8
Dla mnie nic nie pobije tego subtelnego kontaktu z piłką przy bramce z Arsenalem. Ktoś wtedy właśnie pierwszy raz powiedział, że Messi robi to czego nawet na PlayStation się nie da.. (chyba Henry)
0
Del Bosque nie miał przypadkiem zrezygnować z stanowiska selekcjonera po ostatnich mistrzostwach świata w Brazylii?
1
Nasz stadion przypomina mi starożytne koloseum. Jest jedyny w swoim rodzaju. Oby nigdy nie montowali dachu..
0
Wiadomo już kto awansuje do Primera Division?
0
Swoją drogą widać, jak dokładnie wykonany jest tatuaż, robi wrażenie.
0
Co w tym śmiesznego? Sam noszę włosy spięte w ten sposób już od wielu lat. Bale ma jeszcze zbyt krótkie włosy by kok wyglądał dobrze. Dobrze, że chociaż apaszke odstawił..
0
Kto według was awansuje w przyszłym sezonie z Barcy B?
Wydaje mi się, że będą to Samper, Halilovic i Munir.
0
Zgadza się. Mamy więc niepowtarzalną szansę.
0
Wyobraźcie sobie, że po ewentualnie wygranym tryplecie mamy szansę na sekstet, który tylko raz w historii został zdobyty - przez Barce. To by było coś, sześć pucharów w roku..
0
Mathieu...
0
Dzięki wszystkim wyżej za odpowiedzi.
0
O co chodzi z hasłem Madrit cabron?
7
Barca mogła by przy następnych derbach na Camp Nou, na minutę przed meczem puścić kompilację symulek Rolanda.
Roland byłby pewnie z siebie bardzo dumny..
0
super
0
Ile mamy bramek w lidze licząc wszystkich zawodników?
Czy rekord należy do Realu 121 goli?
Dzięki
0
Co ciekawe trzecia bramka wpadła wcześniej niż druga. (odpowiednio 46. i 47. minuta)
1
W grze karcianej Poker, cztery pasujące karty to kareta, a pięć to poker. W piłce nożnej słowem poker określa się 4 strzelone bramki. Pięć nie wiem, ale raczej nie kareta.
0
Dlaczego uważasz, że kibicuję Realowi Madryt?