1

Dlaczego uważasz, że niesłusznie dał mu czerwoną?

0

Jeżeli Lahoz miał powód do kartki w postaci szyderstw, machania łapami to zdecydowanie słuszna kartka/i. Sędziowie pozwalają dziś zawodnikom za dużo, a szkoda..

15

Według mnie sędzia powinien gwizdać tak jak Lahoz. Jedna pyskówka kartka, druga czerwona. Piłkarze nauczyli by się szacunku. Nie wiem czy zauważyliście ale chyba tylko w piłce nożnej zawodnicy pozwalają się na tak dużo w stosunku do sędziów, w siatkówce, koszykówce, rugby sędziów traktuje się zupełnie inaczej. Zdecydowanie jestem za tym by zaostrzyć przepisy regulujące właśnie takie chamskie zachowania.

Oczywiście nie znaczy to, że Lahoz sędziował dziś bezbłędnie.

0

Wyniku Pelego wg mnie nie pobije, chociaż chciałbym się mylić. Bicana najprawdopodobniej wyprzedzi w klasyfikacji.

0

bramek w tych minutach Los strzelił paręnaście, ktoś kiedyś pokazał statystyki

7

Drogi Lobo10!
Proszę, idź być kibicem gdzie indziej. Proponuję założenie sobie własnej strony lub bloga. Tam możesz się zachwycać Barceloną, Messim i spółką, używać te modne emotikonki, sarkazmy, ironie. Dalej będziesz tak samo cool i obiektywny, tylko nikt ci nie będzie przeszkadzać, a przede wszystkim Ty nie będziesz innym.

Teraz możecie obrzucać mnie kamieniami..

2

Załóż sobie stronę dla adoratorów Barcelony i tam się zachwycaj. Please.

0

Nam trener powtarzał zawsze by unikać seksu na 24 godziny przed meczem. Miał rację, nie czujesz się tak samo przed i po, nie masz tej rześkości, bo testosteron i adrenalina spada.

0

Też stawiałem na żurek.

0

Wytłumaczy mi ktoś co Luis je/pije za każdym razem przed meczami?

Chodzi o ten mały pojemnik z słomką czy łyżką, nie wiem..

http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer-equipo/detalle/galeria-de-imagenes/desplazamiento-a-eibar-14-03-15?gallery_index=26

0

Nie mogę znaleźć transmisji na stronie TVP Sport. Poda ktoś?

Ok, mam nieważne..

0

Czy to Eraserhead w twoim awatarze?

0

Tak, miałem na myśli nieodgwizdany..

1

Wklejam komentarz z wczoraj: musi być dwóch zawodników by uniknąć spalonego.
Bramkarz z założenia zawsze jest w bramce, więc mamy pierwszego zawodnika. Drugi zawodnik, czyli ostatni obrońca wyznacza właściwą linię (dokładnie to najdalej wysunięta część ciała, którą da się strzelić poprawnie bramkę). W sytuacji z meczu to obrońca był na miejscu bramkarza a bramkarz na miejscu ostatniego obrońcy. Gdyby linia spalonego miała być po ostatnim zawodniku to była by w bramce za bramkarzem. Chyba rozwiałem wątpliwości.

Spalony jak najbardziej poprawnie odgwizdany.
Pozdrawiam

2

Przepis jest jasny i klarowny. Bramkarz z założenia zawsze jest w bramce, więc mamy pierwszego zawodnika. Drugi zawodnik, czyli ostatni obrońca wyznacza właściwą linię (dokładnie to najdalej wysunięta część ciała, którą da się strzelić poprawnie bramkę). W sytuacji z meczu to obrońca był na miejscu bramkarza a bramkarz na miejscu ostatniego obrońcy. Gdyby linia spalonego miała być po ostatnim zawodniku to była by w bramce za bramkarzem. Chyba rozwiałem wątpliwości.

Spalony jak najbardziej poprawnie odgwizdany.
Pozdrawiam

2

musi być dwóch zawodników

0

Do Lobo, jako kibica Realu nic nie mam.. tylko czasem wydaje mi się jakby bardziej interesowała go Barca aniżeli Królewscy. Wiesz rzadko spotyka się kogoś, kto jest aż tak "uprzejmy" z obozu Realu. Osobiście nie przepadam za taką relacją..gdzie jeden obsypuje komplementami drugiego..ale to to moje subiektywne zdanie.
Pozdrawiam

0

Czy tylko mnie irytuje takie robienie sobie dobrze, podlizywanie się w komentarzach? Mam na myśli Lobo.

no offence

0

Bo to pewnie nie jest kibic Realu.. liże wszystkim d_pe, a wy mu robicie dobrze.. "wyślijcie mi wiadomość z treścią hahaha" japierd.. ile wy macie lat?

0

Spalony. By go uniknąć przed linią piłki musi znaleźć się dwóch zawodników drużyny przeciwnej. Oceńcie odległość lewej stopy Messiego i torsu Oiera do linia piątego metra. Messi jest bliżej, więc akcja jest spalona. Paradoksalnie Oier mógł nie wstawać i nie było by wątpliwości co do spalonego.

32

Swoją drogą, zauważyłem, że w tym sezonie omijają nas poważne kontuzje kluczowych zawodników. Nie liczę Vermaelena i Douglasa, bo oni są na ten moment fikcyjnymi transferami, bez wkładu w drużynę. Pamiętacie jak lista kontuzjowanych liczyła 7-8 pozycji w ostatnich sezonach? Nowy sztab od przygotowania wreszcie działa jak należy, nie tak jak dwa sezony wcześniej..

0

Ojejku i co teraz...?
Co dla niektórych to świat się zawalił, że Messiego nie ma w jakimś nudnym zestawieniu.. ludzie nie macie innych problemów?

0

Mam nadzieję, że jest ktoś na świecie kto na bieżąco nagrywa najlepsze fragmenty w wykonaniu Messiego tzn. wszystkie gole, asysty, zagrania, dryblingi w wysokiej jakości, a po zakończeniu kariery zrobi gigantyczną epicką kompilację. Liczę na ciebie!

10

Doczekać chwili, w której stadion MC skanduje Messi! Messi!

Coś pięknego..

0

Doczekać dnia, w którym stadion MC skanduje Messi! Messi!
Coś pięknego..

0

Dobra ta reklama Adidasa z Messim w reklamie

0

W pierwszej chwili myślałem, że drugi z prawej to Cruyff.. a szkoda

1

Co jest dla was niejasne? Już któraś z kolei osoba z podobnym pytaniem. Przecież piłka nie zmierzała w światło bramki i to rywal skierował ją do niej, więc jest to książkowy gol samobójczy.

1

Czy kartkę dostał podczas spotkania, przed meczem, w przerwie czy po meczu to nie ma znaczenia, ponieważ kartka (w tym przypadku piąta) wpisywana jest w protokole tego konkretnego spotkania z Atletico. Spotkanie to nie tylko 90 minut meczu, więc równie dobrze można dostać kartkę przed pierwszym gwizdkiem. Pauzować będzie dopiero w przyszłej kolejce. Walkower wykluczony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?