mahavishnu
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O co chodzi z tą kartką dla Garcii i walkowerem?
0
Dzięki
0
Wreszcie film z sensownym podkładem, który da się słuchać, nie jakieś techno popy do oklepywania płatów mózgowych..
0
Messi testuje Predatory, czy to jakiś inny model?
http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer-equipo/detalle/galeria-de-imagenes/entrenamiento-31-1-15?gallery_index=12
0
Zaskoczyło mnie również, że od jakiegoś czasu Messi nie wychodzi ostatni na boisko tylko Ney czy Suarez i widać, że służy mu gra na flance.
0
Jest tak, ponieważ zakłada się, że czas po odgwizdaniu faulu kiedy zawodnik kwiczy przez minutę, kiedy zawodnik idzie ślimaczym tempem do linii podczas zmian czy wznowienia po bramce, czas ustawiania piłki na piątce, na jedenastym metrze, w punkcie wykonywania rzutu wolnego, rzutu rożnego, sprzeczki i dyskusje z sędzią, momenty gdzie wzywana jest pomoc medyczna, incydenty z wtargnięciem kibica na boisko i wszelkie inne opóźnienia, a także okresy po odgwizdaniu spalonego, faulu aż do wznowienia nie są wliczane w te 90 podstawowych minut GRY (kluczowe słowo), chociaż czas nie jest zatrzymywany. Czas doliczony np. 4 minuty oznacza, że podczas 90 minut czasu boiskowego przez łącznie 4 minuty nie było GRY i owe 4 minuty dopełniają te 90 minut.
Pozdrawiam.
0
Co takiego zrobił Ronaldo?
0
Oczywiście, że się czepiam, co w tym złego? Chyba uczono was poprawnej polskiej pisowni.. i tacy przyszłością Polski.. eh
1
nawed?
1
0
Bo ot laty.
0
0
Moja reakcja na wieść o zwolnieniu Zubiego:
0
zobaczcie fryzurę Messiego w 9 sekundzie
0
Myślę, że The Doors jest strasznie niedoceniane, szczególnie taka kompozycja jak The End. Cóż żyjemy w takich cukierkowych czasach niestety. Ile bym dał by cofnąć się o 40 lat..
0
Czegoś nie rozumiem. Według grafiki Leo ma 257 goli, czyli chodzi o gole w samych ligach krajowych, bez pucharów, meczów towarzyskich, ligi mistrzów itp. Tym czasem na liczbę 404 goli najlepszego strzelca Uwe Seeler - według tej grafiki - składają się gole z większej liczby rozgrywek. W samej lidze niemieckiej Seeler ma 137 goli. Jeżeli Uwe policzono gole z wszystkich rozgrywek to Leo, według tej zasady, powinien mieć dokładnie 405 trafień czyli o jeden więcej będąc ty samym najlepszym strzelcem, prawda? Ktoś wytłumaczy ten fenomen?
0
sorry, nie tu. (15 znaków)
0
Puchar Konfederacji
0
Co takiego powiedział Messi, że cały czas wałkuje się jego odejście? Nie czytałem tamtego wywiadu.
0
Xavi strzelił już ponad dziesięć bramek z wolnego..
0
To była najpiękniejsza koszulka w historii moim zdaniem.
7
Liczysz na plusy, czy co? Pod każdym newsem spamisz jakimiś pierdołami..
0
Thomas przywodzi mi na myśl manekina.. Na każdym zdjęciu ten sam bezpłciowy wyraz twarzy.
0
Telmo Zarra - 81
0
Messi jest już najlepszym strzelcem w trzech rozgrywkach:
Liga hiszpańska (253 bramki)
Liga Mistrzów (72 bramki)
Superpuchar Hiszpanii (10 bramek)
Do pobicia pozostaje rekord w:
Superpucharze Europy (4 bramki do wyrównania rekordu)
Copa del Rey (52 bramki do wyrównania rekordu)
Klubowych Mistrzostwach Świata (1 bramka do wyrównania rekordu)
Oprócz tego brakuje mu 11 bramek do wyrównania rekordu strzelonych bramek dla reprezentacji Argentyny.
Wszystko prócz Copa del Rey jest w zasięgu..
2
OFF Magnus Carlsen obronił właśnie tytuł szachowego mistrza świata.
0
Jordi - pochodna Imienia George czyli Grzegorz,Gerard - Gerard,Javier - Ksawery,Xavier - Ksawery,Ivan - Iwan,Lionel - Leon,Luis - Ludwik,Neymar - ?
0
Gdzie szukać dobrych linków na sopcasta?
0
Jak Freddie Mercury
4
Nie pojmuję dlaczego tacy bogacze nie inwestują w lepszych specjalistów od sztuki tatuażu. Ten tatuaż jest według mnie okropny..
dla porównania prace Jun cha:
http://www.ufunk.net/en/artistes/jun-cha-tatouage/
czy Dmitriy Samohin:
http://www.pinterest.com/tattoostattoo/tattoos-by-dmitriy-samohin/