1

to tylko moje spostrzeżenia, ale myślę, że Neymar nie będzie gościł u nas za długo.. nie widzę w nim człowieka stawiającego klub i drużynę ponad pieniądze i prestiż.. zupełnie inaczej w moich oczach wygląda to z Suarezem, Pique, Leo, Iniestą którym jako jednym z nielicznych zawodników jestem naprawdę w stanie uwierzyć, że kochają Barcelonę.. z Neymarem sprawa wygląda inaczej.. szczerze mówiąc nie przepadam za nim..

0

a co z trójką zawodników powyżej 23 lat?

0

dlaczego, jeśli można wiedzieć?

0

znalazłem, dziękuję

0

szukałem i nie znalazłem na komputerze, więc gdzie jeszcze jest szansa zobaczenia pierwszej połowy wczorajszego meczu?

0

gdzie mógłbym zobaczyć pierwszą połowę wczorajszego meczu?

12

masz zbyt pesymistyczne podejście

43

gdyby to ode mnie zależało wprowadziłbym challenge, jak w tenisie czy siatkówce, np. 3 na mecz dla każdej z drużyn

0

nie, jestem pewien, że to nie złoto.. złoto oprócz faktu, że jest cenne bardzo dużo waży i nie nadaje się do wykonywania czegoś takiego

0

cała jedenastka Barcelony? rzeczywiście obiektywnie

3

od początku podejrzewałem, że ściemnia, ale cóż.. jakoś trzeba zabłysnąć, żeby zaistnieć.. chwalenie się tym i epatowane nierzadko wesołością na forum jest chyba wystarczające by przejrzeć na oczy..

0

masz rację, przepraszam.. ale pewnie się domyślasz o co mi chodzi

0

nie pamiętam dokładnej minuty

0

5. Polska to kraj, którego kibice widzą tylko jedną stronę medalu.

0

4. Hiszpania to kraj, w którym Suarez nie zostaje ukarany za kopnięcie w głowę Lopeza.

4

czyli 33.000.000?

2

Ale dlaczego nie obrażacie też Ardy za rzekome kopniecie/zamiar kopnięcia Lopeza w głowę?

0

co w niej takiego szczególnego było? ot bramka z wolnego

0

przecież dzisiaj jednego wolnego posłał prosto w ręce Lopeza..

1

to nie prawda

5

Wyobrażacie sobie potencjalny pojedynek ego Zidane i Ronaldo?

1

był też posobny z Leo, z tym, że zamiast się przewracać ten podnosi ręce

1

Kotte

1

rok świetlny to miara długości nie czasu

1

nie, z tego co wiem to dzisiaj

1

Oxfordy czy derby Yanko jak już Kwestionariusz wspomniał

4

gwoli ścisłości ostry zakręt to "scharfe Kurve" po niemiecku

1

nie prawda, ani jedne z tych słów nie jest w języku niemieckim

1

Ekspercie od statystyk, nurtuje mnie pewne pytanie: Kto jest najlepszym strzelcem Barcelony, a kto ligi hiszpańskiej w strzelonych bramkach z rzutów wolnych?

1

Wiadomo już z kim gramy w półfinale KMŚ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?