mahavishnu
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
to tylko moje spostrzeżenia, ale myślę, że Neymar nie będzie gościł u nas za długo.. nie widzę w nim człowieka stawiającego klub i drużynę ponad pieniądze i prestiż.. zupełnie inaczej w moich oczach wygląda to z Suarezem, Pique, Leo, Iniestą którym jako jednym z nielicznych zawodników jestem naprawdę w stanie uwierzyć, że kochają Barcelonę.. z Neymarem sprawa wygląda inaczej.. szczerze mówiąc nie przepadam za nim..
0
a co z trójką zawodników powyżej 23 lat?
0
dlaczego, jeśli można wiedzieć?
0
znalazłem, dziękuję
0
szukałem i nie znalazłem na komputerze, więc gdzie jeszcze jest szansa zobaczenia pierwszej połowy wczorajszego meczu?
0
gdzie mógłbym zobaczyć pierwszą połowę wczorajszego meczu?
12
masz zbyt pesymistyczne podejście
43
gdyby to ode mnie zależało wprowadziłbym challenge, jak w tenisie czy siatkówce, np. 3 na mecz dla każdej z drużyn
0
nie, jestem pewien, że to nie złoto.. złoto oprócz faktu, że jest cenne bardzo dużo waży i nie nadaje się do wykonywania czegoś takiego
0
cała jedenastka Barcelony? rzeczywiście obiektywnie
3
od początku podejrzewałem, że ściemnia, ale cóż.. jakoś trzeba zabłysnąć, żeby zaistnieć.. chwalenie się tym i epatowane nierzadko wesołością na forum jest chyba wystarczające by przejrzeć na oczy..
0
masz rację, przepraszam.. ale pewnie się domyślasz o co mi chodzi
0
nie pamiętam dokładnej minuty
0
5. Polska to kraj, którego kibice widzą tylko jedną stronę medalu.
0
4. Hiszpania to kraj, w którym Suarez nie zostaje ukarany za kopnięcie w głowę Lopeza.
4
czyli 33.000.000?
2
Ale dlaczego nie obrażacie też Ardy za rzekome kopniecie/zamiar kopnięcia Lopeza w głowę?
0
co w niej takiego szczególnego było? ot bramka z wolnego
0
przecież dzisiaj jednego wolnego posłał prosto w ręce Lopeza..
1
to nie prawda
5
Wyobrażacie sobie potencjalny pojedynek ego Zidane i Ronaldo?
1
był też posobny z Leo, z tym, że zamiast się przewracać ten podnosi ręce
1
Kotte
1
rok świetlny to miara długości nie czasu
1
nie, z tego co wiem to dzisiaj
1
Oxfordy czy derby Yanko jak już Kwestionariusz wspomniał
4
gwoli ścisłości ostry zakręt to "scharfe Kurve" po niemiecku
1
nie prawda, ani jedne z tych słów nie jest w języku niemieckim
1
Ekspercie od statystyk, nurtuje mnie pewne pytanie: Kto jest najlepszym strzelcem Barcelony, a kto ligi hiszpańskiej w strzelonych bramkach z rzutów wolnych?
1
Wiadomo już z kim gramy w półfinale KMŚ?