1

Simeone nie parkuje autobusa.. on parkuje airbusa

1

co złego w pytaniu? zdecydowanie łatwiej jest mi zapytać tutaj

0

typowo.. dziękuję

0

jaki był wynik w meczu Atletico? grali u siebie?

2

jaki wynik?

0

czy Nou Camp Nou to już oficjalna nazwa nowego stadoinu?

0

"..sprawi, że nadal będziemy jednym z najlepszych klubów na świecie, dla niektórych najlepszym.." bardzo ładne słowa Iniesty

2

skończyłeś szkołę średnią mając 13 lat?

0

Bytom, JOOP!, Tiger of Sweden, Cafardini

jeśli to twój pierwszy garnitur odradzam kolor czarny.. i oczywiście najlepiej jeśli szyty na miarę

2

czy jest jakakolwiek możliwość zakupu autentycznej koszulki, w której zawodnicy grają w Champions League? ma ona dodatkowe emblematy na ramionach i brakuje znaku firmowego BeKo.. cena w zasadzie nie gra roli, koszulki używane odpadają

dziękuję z góry

0

mógłby ktoś podzielić się opinią odnośnie PayPal? interesuje mnie bezpieczeństwo i jakość usługi

0

bark to część górnej kończyny, więc Alves powinien dostać kartkę za zagranie ręką.. czyż nie?

0

nie sądzę.. ale trzeba przyznać, że jest to twardy orzech do zgryzienia dla Carlsena

0

Caruana byłby w stanie sprawić spory kłopot Carlsenowi

0

Zawsze sympatyzowałem się z Levonem.. szkoda, że po dobrym początku teraz ucieka mu szansa na zwycięstwo.. również nie chcę powtórki z ostatnich lat.. swoją drogą bardzo podobał mi się pomysł Hikaru w dzisiejszej partii -10.e3.. szkoda, że to głównie zasługa komutera, bo przypomina się dawny Tal

0

Ogląda ktoś FIDE Candidates Tournament? Jakieś typy?

2

być może okazja się już nie powtórzy, więc to idealny moment na zakup symbolicznej koszulki.. jak dla mnie

0

Ivan zawodnikiem meczu według mnie

0

co to za bramka jeśli można wiedzieć? konto zablokowane

9

nawiązując do tematu nowego stadionu, osobiście nie jestem zwolennikiem dachu na nowym Camp Nou.. rozległe, otwarte trybuny i brak dachu jest swoistą etykietą barcelońskiego stadionu, przywodzącego na myśl starożytne rzymskie Koloseum..

https://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.colosseum.net/images/listing_photos/4_colosseum_4.jpg

https://www.google.pl/imgres?imgurl=http://img01.thedrum.com/news/tmp/111981/camp_nou.jpg

0

dziękuję

1

otóż podczas wczorajszego meczu z Eibar jeden z komentatorów przytoczył pewną anegdotę.. niestety nie byłem w tamtej chwili skupiony na komentarzu i nie słyszałem jej od początku, ale moją uwagę zwróciły przytoczone słowa jednego z zawodników Barcelony, który powiedział coś w stylu "..podczas wszystkich lat w Barcelonie, to teraz najbardziej cieszę się grą tutaj.." Ktoś zanotował kto jest autorem tych słów?

1

w pełni się zgadzam i popieram.. w niektórych przypadkach nienawiść do Realu potrafi zaślepić

0

fakt..

2

masz całkowitą rację, jeśli chodzi o pierwsze zdanie.. najwięksi symulanci/prowokatorzy to Alba, Alves, Neymar i Suarez.. dwaj pierwsi powinni wczoraj wylecieć z boiska za bezczelne zachowanie

0

"Jezeli oczekujez pewnych zachowac wsrod pilkarzy to musialo to by byc jak w rugby - gdy tam zawodnik protestuje to sedzia przesuwa pilke o kolejne metry." - rozumiem, że na niekorzyść zawodnika protestującego, tak? jeśli tak, to słusznie



"Bez powtorek i beza ostrych kar za symulowanie, brutalne faule i klotnie z sedziami to nie bedzie tego o czym piszesz." - nie rozumiem, doprecyzuj jeśli można



zgadzam się, że taka wizja to niejako utopia, nie w tych czasach.. ale takie mam spojrzenie na sport (i życie).. właściwie to ostatnie dyscypliny, gdzie zauważyłem pozostałości sportowego savoir vivre to krykiet, snooker, rugby poniekąd oraz szachy, jeśli chodzi o sport umysłowy.. być może dyscyplin jest więcej, ale nie oglądam..

0

..wyobraź sobie sytuację, gdzie Neymar dostaje prostopadłe podanie, gdy ten jest na wyraźnej pozycji spalonej i tutaj słowa klucz - wie, że spalił.. linia obrony przeciwnika była wysoko np. na 30-tym metrze, albo nawet na 20-tym.. więc Ney wychodzi sobie sam na sam, wykonuje serię zwodów i strzela w słupek biorąc jego ostatnią dyspozycję, a może nawet strzela bramkę.. a jak powinno to wyglądać? otóż Ney powinien niezwłocznie po otrzymaniu podania zatrzymać ją i zgłosić, że był na spalonym lub jeśli musiałby gonić piłkę zatrzymać się i zgłosić sędziemu pozycję spaloną..



inny przykład.. Alba prowokuje w jego stylu pyskówkami i symulowaniem.. w tym przypadku kapitan, czyli np. Iniesta powinien go mocno utemperować i sprowadzić na ziemię.. w przypadku gdy Alba dostaje kartkę za ów faul, nie ma prawa nawet dyskutować z sędzią, gdy ten sobie tego nie życzy.. to prawo ma kapitan.. niedługo zawodnicy będą pluć na sędziego, jeśli dalej będzie się im na tyle pozwalać.. ile razy widziałem jak w sytuacjach spornych trwało istne oblężenie sędziego przez praktycznie obie jedenastki.. powinni tam stać tylko delikwenci, ewentualnie kapitanowie..



..długo by tak pisać, ale krótko mówiąc otrzymując korzystną sytuację z ewidentnej winy sędziego/sędziów byłoby według mnie niegodnym ją wykorzystywać na swą korzyść.. mam nadzieję, że teraz wiesz o co mi chodziło.. pozdrawiam

6

1. obowiązkowy 50-procentowy próg ilości wychowanków w kadrze, by być dopuszczonym do wszelkich rozgrywek

2. 3x Challenge na mecz dla każdej z drużyn

3. zdecydowane zaostrzenie przepisów regulujących symulowanie, faulowanie, wymuszanie itd., czyt. jedno głupie zachowanie - czerwona

Ponadto brakuje mi w piłce nożnej cząsteczki, która uczyniła by ten sport sportem dżentelmenów - czyli przyznawanie się do faulu, spalonego, symulowanie oznaką braku szacunku i honoru itd.

4. możliwość zatrzymywania czasu przez sędziego

0

Barca powinna sprowadzić Terry'ego, ten potrafi wykorzystać jedenastkę..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?