mahavishnu
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mam czasu na rozmowy z Hajto, ty mi wytłumacz.
0
No ja, czytałeś mój komentarz?
0
Wpisalem w YT i nic mnie nie rozśmieszyło..
0
No i co? Tyko tyle?
15
Ten i niektórzy inni użytkownicy robią gnój na stronie w postaci Facebooka. Bardzo dobrze, że ma bana.
Skandalem można nazwać fakt, że go jeszcze bronicie.. no ludzie..
0
Wytłumaczy ktoś fenomen tego składu Kaiserslautern, bo nie jestem w temacie?
1
Messi prezentował się dużo lepiej bez tatuaży
0
Montaż ciekawy, muzyka ch#jowa. Pozdrawiam
0
Na pierwszym zdjęciu to specyficzne ułożenie koszulki sprawia, że Messi wydaje się gruby. Trzeba jednak przyznać, że wygląda teraz lepiej niż pod koniec 2014.
0
Ronaldo pewnie zaczyna kampanie do ZP..
0
To po jakiego grzyba znów odgrzewać tego kotleta.
0
OFF Powiedzcie mi jedno, ten pokaz przebranego Ronaldo, o którym jest ostatnio głośno to już jego drugi raz, prawda? Nie wiem czy mam deja vu czy co, ale mógłbym przysiąc, że już kiedyś widziałem Ronaldo w takiej akcji.
0
dajcie transmisję z YT ROSZĘ
0
nieważne1234567899876533456789876545678
0
Robi się tu Facebuk powoli..
http://www.gifwave.com/5u5/rainbow-sick-toilet-vomit-gif
1
Te zegarki kosztują ponad 600k
0
Zawsze mam ubaw z ludzi, którzy nadużywają tego modnego właśnie pojęcia aronii, żaluzji i srakazmu.
0
Mamy dalej szansę na zwycięstwo w turnieju?
0
Innymi słowy Gerson od stycznia.
0
W artykule na fioletowej aż 8 komentarzy podczas I połowy!
edit: Już 12!
0
Jakie wrażenia?
0
btw Korzystał albo skorzysta ktoś z uaktualnienia do Windows 10 dostępnego od wczoraj?
2
Destro to taki nasz BongMan tu na portalu.
If you know what i mean.
1
Kebaby się skończyły
0
Suarez:
a może mały wp*erdol?
0
Co czuje większość z nas na wieść o reelekcji:
1
Arda już częściowo zarażony przez Pique
0
Zawsze do usług. Na dobrze skrojony garnitur nigdy nie żałuj.
0
Rękawy w marynarce są dobrej długości, ale koszulę ma za krótką. Powinna wystawać ok 2 cm. Druga sprawa, to to że rękawy marynarki są źle skrojone.
2
Ta debata będzie gdzieś transmitowana?