0

Nie mam czasu na rozmowy z Hajto, ty mi wytłumacz.

0

No ja, czytałeś mój komentarz?

0

Wpisalem w YT i nic mnie nie rozśmieszyło..

0

No i co? Tyko tyle?

15

Ten i niektórzy inni użytkownicy robią gnój na stronie w postaci Facebooka. Bardzo dobrze, że ma bana.

Skandalem można nazwać fakt, że go jeszcze bronicie.. no ludzie..

0

Wytłumaczy ktoś fenomen tego składu Kaiserslautern, bo nie jestem w temacie?

1

Messi prezentował się dużo lepiej bez tatuaży

0

Montaż ciekawy, muzyka ch#jowa. Pozdrawiam

0

Na pierwszym zdjęciu to specyficzne ułożenie koszulki sprawia, że Messi wydaje się gruby. Trzeba jednak przyznać, że wygląda teraz lepiej niż pod koniec 2014.

0

Ronaldo pewnie zaczyna kampanie do ZP..

0

To po jakiego grzyba znów odgrzewać tego kotleta.

0

OFF Powiedzcie mi jedno, ten pokaz przebranego Ronaldo, o którym jest ostatnio głośno to już jego drugi raz, prawda? Nie wiem czy mam deja vu czy co, ale mógłbym przysiąc, że już kiedyś widziałem Ronaldo w takiej akcji.

0

dajcie transmisję z YT ROSZĘ

0

nieważne1234567899876533456789876545678

0

1

Te zegarki kosztują ponad 600k

0

Zawsze mam ubaw z ludzi, którzy nadużywają tego modnego właśnie pojęcia aronii, żaluzji i srakazmu.

0

Mamy dalej szansę na zwycięstwo w turnieju?

0

Innymi słowy Gerson od stycznia.

0

W artykule na fioletowej aż 8 komentarzy podczas I połowy!
edit: Już 12!

0

Jakie wrażenia?

0

btw Korzystał albo skorzysta ktoś z uaktualnienia do Windows 10 dostępnego od wczoraj?

2

Destro to taki nasz BongMan tu na portalu.

If you know what i mean.

1

Kebaby się skończyły

0

Suarez:
a może mały wp*erdol?

0

Co czuje większość z nas na wieść o reelekcji:

1

Arda już częściowo zarażony przez Pique

0

Zawsze do usług. Na dobrze skrojony garnitur nigdy nie żałuj.

0

Rękawy w marynarce są dobrej długości, ale koszulę ma za krótką. Powinna wystawać ok 2 cm. Druga sprawa, to to że rękawy marynarki są źle skrojone.

2

Ta debata będzie gdzieś transmitowana?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?